×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тръмп: С Путин можем да направим нещо значимо


Тръмп: С Путин можем да направим нещо значимо
"Тази война нямаше да започне, ако аз бях президент тогава", категоричен е настоящият държавен глава на САЩ
01 Февруари 2025, Събота, 15:23 ч.
Автор: Флагман.БГ

От Вашингтон с решителни стъпки за мир между Русия и Украйна

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че екипът му вече е започнал "много сериозни" разговори с Русия за войната в Украйна. Републиканецът констатира, че той и руският президент Владимир Путин скоро могат да предприемат "значителни стъпки" за прекратяване на конфликта, съобщи "Киев Индипендънт".

"Ще разговаряме и мисля, че може би ще направим нещо, което ще бъде значимо", каза Тръмп в Овалния кабинет.

"Тази война нямаше да започне, ако аз бях президент на САЩ при избухването на конфликта", добави той.

Тръмп не уточни кой от неговата администрация е контактувал с Русия, но настоя, че дискусиите вече са в ход. На въпроса дали лично е разговарял с Путин, той отказа да отговори директно.

Интересно е, че от Москва не веднъж споделиха, че няма да водят преговори с Володимир Зеленски. Според лидери на РФ Зеленски не е легитимен президент на Украйна. 


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
11
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Софиянец с Мерцедес удари моторист в Несебър Софиянец с Мерцедес удари моторист в Несебър 12/08/2026, Сряда 11:30 0
11
Коментара по темата
11.
Тъкър Карлсън за В. Зеленски
02.02.2025 18:45:30
0
1
Тъкър Карлсън за В. Зеленски: „Той е диктатор джудже“
"Да проведем избори в Украйна"
https://tinyurl.com/mr2r9hhu
Американският журналист Тъкър Карлсън нарече украинския президент Володимир Зеленски "малък диктатор" по време на разгорещен дебат с британския водещ Пиърс Морган.
Позовавайки се на Зеленски, Карлсон каза, че той е джудже (поради малкия си ръст) диктатор (поради липсата на избори в страната) и въпреки този факт мнозина го описват като „герой“, а Украйна като „фар на демокрация“.
„Моето и вашето правителство подкрепят този диктатор, който преследва християните, който забранява на малцинствата да говорят собствения си език и който гори книги.
„И това е добре, защото мразим Путин?“ , попита Карлсон и добави:
„Нека проведем избори в Украйна и оставим хората в страната да решат за своя нов лидер и да се отърват от този диктатор джудже, който ги потиска.“
10.
Като например
02.02.2025 08:57:55
0
1
Да скочите от моста
9.
Хахахаа
02.02.2025 03:07:08
2
3
Зелената чорба и евроидиотите пак ще ядат голямата коряга хахахаааа
8.
БРАТУЖКИМ
01.02.2025 22:40:44
2
0
БОЯДИСАНОТО СМЕРИКАНСКО ВРСБЧЕ КЪЛВЕ ОТ ОАКАНИЯ ДИРНИК НА СЪПРУГАТА НА ДОГАН...
7.
Фентанийл Армстронг
01.02.2025 17:58:14
3
6
Кьорфишек.
Тексас да си приготвя резервната валута.
6.
Бг
01.02.2025 17:26:05
12
31
До 5 Никой. Путин направи така, че цяла Европа да мрази Европедалските си управници, за това ги изритват от управлението на държавите си на всякъде, факт, всички го виждат, само няколко човека тука, продължават да живеят в измисления си свят.
5.
Някой
01.02.2025 16:49:37
33
26
Този оранжевия е пълно психо.Путчин вече направи нещо велико! Накара половин свят да мразят него, народа му и държавата му. Направо велико! Тръмп е като копейко - плямпа много, но не казва нищо.
4.
До 2 идиотофалията
01.02.2025 15:43:23
21
8
Ти пуснат от психото бе.боклук нещастен....
3.
Наведен евроГЕЙ
01.02.2025 15:41:58
18
38
ПАРИ ЛИ ВИ ПОД ЗАДНИЦИТЕ,А ????
МАМИЦАТА ВИ ГНУСНА,ЕВРОАТЛАТИЧЕСКА
БРАВО Г-Н ТРЪМП
БРАВО Г-Н ПУТИН........
ВИЕ СТЕ СВЕТЛОТО БЪДЕЩЕ НА СВЕТА
НИЕ СМЕ С ВАС....ВЕЛИКИ ПРЕЗИДЕНТИ
2.
Коджакафалията.
01.02.2025 15:34:35
27
27
ТОЗ ИМАМ ЧУВСТВОТО ЧЕ Е ПУСНАТ ОТ ПСИХОТО В БУРГАС.
1.
Фара
01.02.2025 15:31:36
35
26
Измислици премислици.
С терористи не се преговаря .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Девет бомбени заплахи удариха София, сред мишените са NOVA, Сметната палата и детска градина Девет бомбени заплахи удариха София, сред мишените са NOVA, Сметната палата и детска градина Полицията провери сградите, взривни устройства не са открити, а евакуацията се решава след оценка на риска Извънредно! Делтапланер се обърна в Несебър, един загина, друг е в критично състояние (ОБНОВЕНА) Извънредно! Делтапланер се обърна в Несебър, един загина, друг е в критично състояние (ОБНОВЕНА) Инцидентът е станал току-що на плаж „Олимпийски надежди“ в кв. Аурелия Средната заплата в България стигна рекордните 1444 евро, ИТ секторът води с 3079 евро Средната заплата в България стигна рекордните 1444 евро, ИТ секторът води с 3079 евро Възнагражденията са нараснали с 9,8% за година, а частният сектор отчита ръст от 11,5% Тежък удар на пътя Бургас-Айтос, кола се размаза в камион край разклона за Българово Тежък удар на пътя Бургас-Айтос, кола се размаза в камион край разклона за Българово Един човек е ранен, по асфалта са разпилени ламарини и авточасти, има разлив на масло и гориво Жена е с фрактура на черепа след удар на зебра в Бургас, блъсната е и 82-годишна в Слънчев бряг Жена е с фрактура на черепа след удар на зебра в Бургас, блъсната е и 82-годишна в Слънчев бряг 57-годишен водач отнел предимството на жена на зебра в областния град, а 27-годишна шофьорка ударила възрастна пешеходка при ляв завой в курорта Emporio Armani отвори нов монобранд магазин в Бургас, през септември отваря и първото Armani/Caffè в България Emporio Armani отвори нов монобранд магазин в Бургас, през септември отваря и първото Armani/Caffè в България Нова модна и лайфстайл дестинация в комплекс Central Park Burgas събира на едно място мода, дизайн и италианско гостоприемство Издирват бял лабрадор, собственост на блъснатата жена на ул. „Цар Симеон I“ в Бургас Издирват бял лабрадор, собственост на блъснатата жена на ул. „Цар Симеон I“ в Бургас Кучето избягало уплашено след катастрофата, казват очевидци Софиянец с Мерцедес удари моторист в Несебър Софиянец с Мерцедес удари моторист в Несебър 35-годишният шофьор се отклонил вляво и последвал сблъсък с движещата се до него Ямаха Обратното броене започва! До часове ще стане ясен домакинът на „Евровизия 2027“, тръгна атака срещу Бургас Обратното броене започва! До часове ще стане ясен домакинът на „Евровизия 2027“, тръгна атака срещу Бургас В социалните мрежи започна координирана акция срещу бургаската кандидатура, предимно от групи, свързани с ляволибералния сектор Криминално проявен изхвърли 25 г пико пред църква в Поморие Криминално проявен изхвърли 25 г пико пред църква в Поморие 28-годишният осъждан мъж е задържан за 24 часа, срещу него е образувано бързо производство
Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Генеративният AI ускорява продажбите, проектирането и сделките със земя и сваля разходите на строителните компании Тръмп обяви: САЩ имат пълен контрол над Ормузкия проток Тръмп обяви: САЩ имат пълен контрол над Ормузкия проток Американският президент заяви, че не вярва на Техеран и предупреди за тежък отговор при нови действия АЕЦ Черна вода пред спиране: Румъния обяви извънредно положение до края на август АЕЦ Черна вода пред спиране: Румъния обяви извънредно положение до края на август Ако Дунав продължи да спада със същите темпове, вторият реактор на централата трябва да бъде спрян още утре САЩ удариха кораб, Тръмп обяви пълен контрол над Ормуз, а петролът поскъпна САЩ удариха кораб, Тръмп обяви пълен контрол над Ормуз, а петролът поскъпна Доналд Тръмп обяви, че американските сили вече имат пълен контрол над Ормузкия проток, докато напрежението около стратегическия морски маршрут отново расте. Това съобщи Ал Джазира . Американският президент заяви пред журналисти в базата "Андрюс", че ситуацията с Иран се развива добре за САЩ и настоя, че Техеран вече не контролира протока. Думите му идват на фона на продължаващата военноморска блокада в Арабско море, т.е. на безопасно разстояние от бреговете на ислямската република. Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Американски военноморски хеликоптер MH-60 е атакувал плаващия под панамски флаг товарен кораб "Vela Nova", след като екипажът му не изпълнил многократни предупреждения. По данни на американските сили са изстреляни две ракети Hellfire. Корабът се е движел към иранско пристанище и според Централното командване на САЩ е опитал да наруши блокадата. Това е третият плавателен съд, който американските сили принудително спират след възстановяването на блокадата на иранските пристанища на 14 юли. Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Техеран от своя страна отказва да отвори Ормузкия проток, докато Вашингтон не изпълни поставените условия. Иран настоява за прекратяване на войната и американската блокада, освобождаване на замразените му активи и регионално примирие, което да обхване и Ливан, и Газа. Секретарят на иранския Върховен съвет за национална сигурност Мохсен Резаи заяви, че протокът, който Тръмп обяви, че вече напълно конролира, ще остане затворен до изпълнението на всички искания. В същото време Катар съобщи за сериозен напредък в разговорите между Иран и Оман за бъдещото корабоплаване през Ормуз. Тръмп спря удар по Иран, започват нови преговори В посредническите усилия се включи и Пакистан. Вътрешният министър Мохсин Накви пристигна в Техеран за разговори с иранското ръководство за прекратяване на конфликта и възстановяване на корабоплаването. Несигурността около Ормуз отново повиши цените на петрола. Фючърсите на Brent достигнаха 89,63 долара за барел, а американският WTI - 83,91 долара. Пазарът реагира на отслабващите очаквания за бързо споразумение между Вашингтон и Техеран. След рекордните жеги идва още по-горещ период заради Ел Ниньо След рекордните жеги идва още по-горещ период заради Ел Ниньо Световната метеорологична организация очаква още по-високи температури към края на годината, докато Европа се бори с жеги, суша и критично ниски реки Кристиано Роналдо и Джорджина вече са семейство: Сключиха брак в Португалия Кристиано Роналдо и Джорджина вече са семейство: Сключиха брак в Португалия Петте им деца присъствали на церемонията, а двойката потвърди брака със снимка на сватбените халки Пълно затъмнение и звездопад днес, Силва Дончева предупреждава за голяма промяна Пълно затъмнение и звездопад днес, Силва Дончева предупреждава за голяма промяна Сянката на Луната ще премине през Гренландия, Исландия и Испания, а през 2027 г. идва най-дългото пълно затъмнение над суша за повече от век Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Сините се класираха за плейофа  Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Касова бележка от Хвар отвори нов спор за сметките в курортите, а властите вече предупреждават бизнеса да не губи туристи Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух „Обичам Бургас“ е специален концерт, създаден от бургазлии за бургазлии, който всяка година обединява различни поколения и изкуства в една емоционална среща с таланта на града
Бойко Борисов Бойко Борисов Вие сте прост народ и аз съм прост, затова се разбираме Виц на деня Виц на деня - Защо плачеш, мила?
- Защото ми казаха, че съм тъпа.
- Хубаво де, и кое не ти е ясно?
Виц на деня Виц на деня Двама старци си говорят:
- Ех наборе-е-е, станал съм като стенен часовник!
- Що бе?
- Ми ей го на - в главата ку-ку, а от долу махало...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Към съседа от 4-тия етаж, който започва с бормашината в 7:00 сутринта в неделя: Надявам се бургията ти най-накрая да удари златна жила, че да си купиш къща в друг град!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори