Трагедията във Вашингтон е огромна, жертвите са много
Фатален инцидент в САЩ, твърди се, че криминални и терористични структури не са замесени
Телата на 18 жертви са извадени от река Потомак край Вашингтон, където падна пътнически самолет, сблъскал се с военен хеликоптер, съобщи телевизионният канал CBS, позовавайки се на полицията, предаде "Фокус".
"Извадени са най-малко 18 тела", се посочва в информацията.
Зловеща катастрофа: Самолет падна над Вашингтон след сблъсък с хеликоптер
Фаталната катастрофа е станала в близост до столичното летище "Рейгън". На борда на самолета е имало 64 души.
Наблизо във водата се намира и хеликоптера Black Hawk. Предполага се, че е бил на тренировъчен полет, с трима военни на борда. Източник от ФБР заявява, че криминални и терористични структури не са замесени в катастрофата.
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва

Интересно е също дали целта не е била изпращането в небитието на определен пътник/пътници от самолета. А хеликоптерът е бил ВИП, така че може и в него да била някоя известна личност... Ще се чуе (или не...) по-късно.
Грешката ти се състои в това, че си мислиш, че има 2 отбора, а отборът винаги е бил един. Циркът е за простолюдието, като навсякъде.
Отмъщават джендърите от армията за указите на Тръмп!
Още малко остана, педераси и транссексуални!
Идва ви краят!