Трагедията във Вашингтон е огромна, жертвите са много
Фатален инцидент в САЩ, твърди се, че криминални и терористични структури не са замесени
Телата на 18 жертви са извадени от река Потомак край Вашингтон, където падна пътнически самолет, сблъскал се с военен хеликоптер, съобщи телевизионният канал CBS, позовавайки се на полицията, предаде "Фокус".
"Извадени са най-малко 18 тела", се посочва в информацията.
Зловеща катастрофа: Самолет падна над Вашингтон след сблъсък с хеликоптер
Фаталната катастрофа е станала в близост до столичното летище "Рейгън". На борда на самолета е имало 64 души.
Наблизо във водата се намира и хеликоптера Black Hawk. Предполага се, че е бил на тренировъчен полет, с трима военни на борда. Източник от ФБР заявява, че криминални и терористични структури не са замесени в катастрофата.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Интересно е също дали целта не е била изпращането в небитието на определен пътник/пътници от самолета. А хеликоптерът е бил ВИП, така че може и в него да била някоя известна личност... Ще се чуе (или не...) по-късно.
Грешката ти се състои в това, че си мислиш, че има 2 отбора, а отборът винаги е бил един. Циркът е за простолюдието, като навсякъде.
Отмъщават джендърите от армията за указите на Тръмп!
Още малко остана, педераси и транссексуални!
Идва ви краят!