Трагедията във Вашингтон е огромна, жертвите са много
Фатален инцидент в САЩ, твърди се, че криминални и терористични структури не са замесени
Телата на 18 жертви са извадени от река Потомак край Вашингтон, където падна пътнически самолет, сблъскал се с военен хеликоптер, съобщи телевизионният канал CBS, позовавайки се на полицията, предаде "Фокус".
"Извадени са най-малко 18 тела", се посочва в информацията.
Зловеща катастрофа: Самолет падна над Вашингтон след сблъсък с хеликоптер
Фаталната катастрофа е станала в близост до столичното летище "Рейгън". На борда на самолета е имало 64 души.
Наблизо във водата се намира и хеликоптера Black Hawk. Предполага се, че е бил на тренировъчен полет, с трима военни на борда. Източник от ФБР заявява, че криминални и терористични структури не са замесени в катастрофата.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Интересно е също дали целта не е била изпращането в небитието на определен пътник/пътници от самолета. А хеликоптерът е бил ВИП, така че може и в него да била някоя известна личност... Ще се чуе (или не...) по-късно.
Грешката ти се състои в това, че си мислиш, че има 2 отбора, а отборът винаги е бил един. Циркът е за простолюдието, като навсякъде.
Отмъщават джендърите от армията за указите на Тръмп!
Още малко остана, педераси и транссексуални!
Идва ви краят!