Излязоха подробности за трагедията в Плевен
Водещата версия на разследващите за смъртта на 17-годишното момче е самоубийство
В началото на седмицата 17-годишно момче загуби живота си след падане от скеле на строителен обект в Плевен.
Според прокуратурата то не е жертва на трудова злополука.
Загиналият юноша заедно със своя брат са били в лек автомобил в района до строителния обект, поясни окръжният прокурор на Плевен Владимир Николов:
"Изненадващо загиналото момче е слязло от автомобила, провира се през загражденията на строежа и съответно е започнало бързо изкачване по скелето, което е било изградено около строежа. На ниво четвърти етаж е последвало падане или скок, вследствие на което е настъпил фаталният изход".
Водещата версия на разследващите за смъртта е самоубийство.
"Загиналото момче е имало периоди на депресивни състояния, негови близки споделят, че му е била оказана психологическа помощ от съответни специалисти", информират от властите.
Взетата проба за наркотични вещества от починалото момче е отрицателна.
Габрово излезе на улицата - не заради битов скандал, а системна агресия
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Шестима пострадали след масовото падане на Джирото
Джамбазки: Либералният дневен ред не позволява да се показват престъпленията и изстъпленията на „малцинствата“
Подаграта се отключва от месото
Габрово завря, стотици излязоха на протест
Лукашенко: Мощното руско оръжие е зад моя гръб
Грозен скандал в ефира на Нова тв
Задържаха трима за побой в София
18-годишният Давид Иванов донесе злато за България
Зеленски: Вече сме неразделна част от европейското семейство
Съветник на аятолаха: Ормузкият проток е възможност, ценна колкото атомна бомба

Много по вероятно е 17 годишния да е бачкал на строежа без договор.