Сгоди се за 61-годишен милионер
С новината се похвали самият и Ваньо Алексиев, който пусна няколко видеа с избраницата си
Вече няма и грам съмнение, че Валерия Георгиева от втория сезон на "Ергенът" и милионерът Ваньо Алексиев, за които ви информирахме още в началото на годината, са новата светска двойка. Двамата даже живеят заедно. Нещо повече – двамата вече са и сгодени, а брюнетката наскоро показа и огромното годежно бижу на безимения си пръст в социалните мрежи.
С новината се похвали самият и Ваньо Алексиев, който пусна няколко видеа с избраницата си.
На тях Валерия крие лицето си, което накара нейни фенове да се усъмнят дали в действителност това е тя, пише Intrigi.bg.
Нямаше как да не направи впечатление отличителния белег на дясното бедро на Валерия. Маникюрът от видеото също съвпада с актуалния на природозащитничката.В клипа 26-одишната красавица е снимана, докато се наслаждава на луксозния живот, който 61-годишният баровец й предлага. На нейно разположение е и една от най-скъпарските коли от автопарка на Алексиев и именно докато я шофира, се забелязва годежния й пръстен
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма

Бой и е#ане по тея ку#ви.
За съжаление повечето момичута в България са такива
Иначе тази работа за 2лв. не е изпълнила в живота си, освен най-древната.
Абсолютен боклук.
Сега минава на ре, ми, фа.
При сол, ще е сама, отново търсеща.
Добре,че нямам жена българка , хора пазете се от такива българки където са с чалгаджииско мислене и манталитeт