Сгоди се за 61-годишен милионер
С новината се похвали самият и Ваньо Алексиев, който пусна няколко видеа с избраницата си
Вече няма и грам съмнение, че Валерия Георгиева от втория сезон на "Ергенът" и милионерът Ваньо Алексиев, за които ви информирахме още в началото на годината, са новата светска двойка. Двамата даже живеят заедно. Нещо повече – двамата вече са и сгодени, а брюнетката наскоро показа и огромното годежно бижу на безимения си пръст в социалните мрежи.
С новината се похвали самият и Ваньо Алексиев, който пусна няколко видеа с избраницата си.
На тях Валерия крие лицето си, което накара нейни фенове да се усъмнят дали в действителност това е тя, пише Intrigi.bg.
Нямаше как да не направи впечатление отличителния белег на дясното бедро на Валерия. Маникюрът от видеото също съвпада с актуалния на природозащитничката.В клипа 26-одишната красавица е снимана, докато се наслаждава на луксозния живот, който 61-годишният баровец й предлага. На нейно разположение е и една от най-скъпарските коли от автопарка на Алексиев и именно докато я шофира, се забелязва годежния й пръстен
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

Бой и е#ане по тея ку#ви.
За съжаление повечето момичута в България са такива
Иначе тази работа за 2лв. не е изпълнила в живота си, освен най-древната.
Абсолютен боклук.
Сега минава на ре, ми, фа.
При сол, ще е сама, отново търсеща.
Добре,че нямам жена българка , хора пазете се от такива българки където са с чалгаджииско мислене и манталитeт