Сгоди се за 61-годишен милионер
С новината се похвали самият и Ваньо Алексиев, който пусна няколко видеа с избраницата си
Вече няма и грам съмнение, че Валерия Георгиева от втория сезон на "Ергенът" и милионерът Ваньо Алексиев, за които ви информирахме още в началото на годината, са новата светска двойка. Двамата даже живеят заедно. Нещо повече – двамата вече са и сгодени, а брюнетката наскоро показа и огромното годежно бижу на безимения си пръст в социалните мрежи.
С новината се похвали самият и Ваньо Алексиев, който пусна няколко видеа с избраницата си.
На тях Валерия крие лицето си, което накара нейни фенове да се усъмнят дали в действителност това е тя, пише Intrigi.bg.
Нямаше как да не направи впечатление отличителния белег на дясното бедро на Валерия. Маникюрът от видеото също съвпада с актуалния на природозащитничката.В клипа 26-одишната красавица е снимана, докато се наслаждава на луксозния живот, който 61-годишният баровец й предлага. На нейно разположение е и една от най-скъпарските коли от автопарка на Алексиев и именно докато я шофира, се забелязва годежния й пръстен
Проф. Ива Христова: Еболата няма да се разпространи в Европа
Към Община Бургас: Възобновете тази хубава инициатива и няма да съжалявате
„Тихият убиец“ се подмладява: Ракът на дебелото черво засяга все повече българи под 50 години
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"

Бой и е#ане по тея ку#ви.
За съжаление повечето момичута в България са такива
Иначе тази работа за 2лв. не е изпълнила в живота си, освен най-древната.
Абсолютен боклук.
Сега минава на ре, ми, фа.
При сол, ще е сама, отново търсеща.
Добре,че нямам жена българка , хора пазете се от такива българки където са с чалгаджииско мислене и манталитeт