47-годишен бургазлия опита да постави световен антирекорд
Той седна зад волана много пиян
Вчера около 18.30 ч. в с. Драчево, общ. Средец служители от Районно управление - Средец спрели за проверка "Пежо 207" с бургаска регистрация.
Колата е управлявана от 47-годишен бургазлия.
Органите на реда установили, че той шофира след употреба на алкохол с концентрация - 3,6 промила.
"Постижение", което е сред най-сериозните в световен мащаб.
Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Автомобилът е иззет. По случая е образувано бързо производство.
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм

Свидетел съм в селска кръчма... пиян до козирката..,,Да ми я вземат...трошка..фъфли...70 г.съм не мога с/у четирима!!...Ще бъда стегнат в изказа си!
Във всяко семейство има ,,пушек"...Идва сина трезвен..давам му колата...15 г съм спестявал и лишавал за нея...Напива се ,,сина" боклук....и му я конфискуват...според закона трябва да ми я плати... ха..ха.. Някой ще каже така си го ,,възпитал" ...Боклука си е боклук дори и в кралско семейство да е израсъл!!...Той може с пиянството си да отнеме невинни човешки животи!!! Ами я си представете ...отиваш на гости и уж ,,свестния домакин" се напие и те заколи...отнема живот...защо не му отнемат апартамента? Та ...това е глупав закон....
ПРОВИНИЛИЯ СЕ ,КОГАТО Е ХВАНАТ ПИЯН,ТРЯБВА ДА НОСИ ПЕРСОНАЛНА ОТГОВОРНОСТ И НАКАЗАНИЕ!!! ОТНЕМАНЕ НА КНИЖКАТА ЗАВИНАГИ И ЗАТВОР!!! НЕ ПО-МАЛКО ОТ 10 Г...ТОГАВА ЩЕ ИМА ЕФЕКТ!!....КАТО В ЗАТВОРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ РАБОТИ ИЛИ НЕ...ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ПРИСЪДАТА!!
населението да мине и го заплюе