47-годишен бургазлия опита да постави световен антирекорд
Той седна зад волана много пиян
Вчера около 18.30 ч. в с. Драчево, общ. Средец служители от Районно управление - Средец спрели за проверка "Пежо 207" с бургаска регистрация.
Колата е управлявана от 47-годишен бургазлия.
Органите на реда установили, че той шофира след употреба на алкохол с концентрация - 3,6 промила.
"Постижение", което е сред най-сериозните в световен мащаб.
Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Автомобилът е иззет. По случая е образувано бързо производство.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Свидетел съм в селска кръчма... пиян до козирката..,,Да ми я вземат...трошка..фъфли...70 г.съм не мога с/у четирима!!...Ще бъда стегнат в изказа си!
Във всяко семейство има ,,пушек"...Идва сина трезвен..давам му колата...15 г съм спестявал и лишавал за нея...Напива се ,,сина" боклук....и му я конфискуват...според закона трябва да ми я плати... ха..ха.. Някой ще каже така си го ,,възпитал" ...Боклука си е боклук дори и в кралско семейство да е израсъл!!...Той може с пиянството си да отнеме невинни човешки животи!!! Ами я си представете ...отиваш на гости и уж ,,свестния домакин" се напие и те заколи...отнема живот...защо не му отнемат апартамента? Та ...това е глупав закон....
ПРОВИНИЛИЯ СЕ ,КОГАТО Е ХВАНАТ ПИЯН,ТРЯБВА ДА НОСИ ПЕРСОНАЛНА ОТГОВОРНОСТ И НАКАЗАНИЕ!!! ОТНЕМАНЕ НА КНИЖКАТА ЗАВИНАГИ И ЗАТВОР!!! НЕ ПО-МАЛКО ОТ 10 Г...ТОГАВА ЩЕ ИМА ЕФЕКТ!!....КАТО В ЗАТВОРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ РАБОТИ ИЛИ НЕ...ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ПРИСЪДАТА!!
населението да мине и го заплюе