47-годишен бургазлия опита да постави световен антирекорд
Той седна зад волана много пиян
Вчера около 18.30 ч. в с. Драчево, общ. Средец служители от Районно управление - Средец спрели за проверка "Пежо 207" с бургаска регистрация.
Колата е управлявана от 47-годишен бургазлия.
Органите на реда установили, че той шофира след употреба на алкохол с концентрация - 3,6 промила.
"Постижение", което е сред най-сериозните в световен мащаб.
Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Автомобилът е иззет. По случая е образувано бързо производство.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

Свидетел съм в селска кръчма... пиян до козирката..,,Да ми я вземат...трошка..фъфли...70 г.съм не мога с/у четирима!!...Ще бъда стегнат в изказа си!
Във всяко семейство има ,,пушек"...Идва сина трезвен..давам му колата...15 г съм спестявал и лишавал за нея...Напива се ,,сина" боклук....и му я конфискуват...според закона трябва да ми я плати... ха..ха.. Някой ще каже така си го ,,възпитал" ...Боклука си е боклук дори и в кралско семейство да е израсъл!!...Той може с пиянството си да отнеме невинни човешки животи!!! Ами я си представете ...отиваш на гости и уж ,,свестния домакин" се напие и те заколи...отнема живот...защо не му отнемат апартамента? Та ...това е глупав закон....
ПРОВИНИЛИЯ СЕ ,КОГАТО Е ХВАНАТ ПИЯН,ТРЯБВА ДА НОСИ ПЕРСОНАЛНА ОТГОВОРНОСТ И НАКАЗАНИЕ!!! ОТНЕМАНЕ НА КНИЖКАТА ЗАВИНАГИ И ЗАТВОР!!! НЕ ПО-МАЛКО ОТ 10 Г...ТОГАВА ЩЕ ИМА ЕФЕКТ!!....КАТО В ЗАТВОРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ РАБОТИ ИЛИ НЕ...ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ПРИСЪДАТА!!
населението да мине и го заплюе