47-годишен бургазлия опита да постави световен антирекорд
Той седна зад волана много пиян
Вчера около 18.30 ч. в с. Драчево, общ. Средец служители от Районно управление - Средец спрели за проверка "Пежо 207" с бургаска регистрация.
Колата е управлявана от 47-годишен бургазлия.
Органите на реда установили, че той шофира след употреба на алкохол с концентрация - 3,6 промила.
"Постижение", което е сред най-сериозните в световен мащаб.
Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Автомобилът е иззет. По случая е образувано бързо производство.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Свидетел съм в селска кръчма... пиян до козирката..,,Да ми я вземат...трошка..фъфли...70 г.съм не мога с/у четирима!!...Ще бъда стегнат в изказа си!
Във всяко семейство има ,,пушек"...Идва сина трезвен..давам му колата...15 г съм спестявал и лишавал за нея...Напива се ,,сина" боклук....и му я конфискуват...според закона трябва да ми я плати... ха..ха.. Някой ще каже така си го ,,възпитал" ...Боклука си е боклук дори и в кралско семейство да е израсъл!!...Той може с пиянството си да отнеме невинни човешки животи!!! Ами я си представете ...отиваш на гости и уж ,,свестния домакин" се напие и те заколи...отнема живот...защо не му отнемат апартамента? Та ...това е глупав закон....
ПРОВИНИЛИЯ СЕ ,КОГАТО Е ХВАНАТ ПИЯН,ТРЯБВА ДА НОСИ ПЕРСОНАЛНА ОТГОВОРНОСТ И НАКАЗАНИЕ!!! ОТНЕМАНЕ НА КНИЖКАТА ЗАВИНАГИ И ЗАТВОР!!! НЕ ПО-МАЛКО ОТ 10 Г...ТОГАВА ЩЕ ИМА ЕФЕКТ!!....КАТО В ЗАТВОРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ РАБОТИ ИЛИ НЕ...ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ПРИСЪДАТА!!
населението да мине и го заплюе