47-годишен бургазлия опита да постави световен антирекорд
Той седна зад волана много пиян
Вчера около 18.30 ч. в с. Драчево, общ. Средец служители от Районно управление - Средец спрели за проверка "Пежо 207" с бургаска регистрация.
Колата е управлявана от 47-годишен бургазлия.
Органите на реда установили, че той шофира след употреба на алкохол с концентрация - 3,6 промила.
"Постижение", което е сред най-сериозните в световен мащаб.
Водачът отказал да даде кръв за химичен анализ. Задържан е за срок до 24 часа. Автомобилът е иззет. По случая е образувано бързо производство.
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си

Свидетел съм в селска кръчма... пиян до козирката..,,Да ми я вземат...трошка..фъфли...70 г.съм не мога с/у четирима!!...Ще бъда стегнат в изказа си!
Във всяко семейство има ,,пушек"...Идва сина трезвен..давам му колата...15 г съм спестявал и лишавал за нея...Напива се ,,сина" боклук....и му я конфискуват...според закона трябва да ми я плати... ха..ха.. Някой ще каже така си го ,,възпитал" ...Боклука си е боклук дори и в кралско семейство да е израсъл!!...Той може с пиянството си да отнеме невинни човешки животи!!! Ами я си представете ...отиваш на гости и уж ,,свестния домакин" се напие и те заколи...отнема живот...защо не му отнемат апартамента? Та ...това е глупав закон....
ПРОВИНИЛИЯ СЕ ,КОГАТО Е ХВАНАТ ПИЯН,ТРЯБВА ДА НОСИ ПЕРСОНАЛНА ОТГОВОРНОСТ И НАКАЗАНИЕ!!! ОТНЕМАНЕ НА КНИЖКАТА ЗАВИНАГИ И ЗАТВОР!!! НЕ ПО-МАЛКО ОТ 10 Г...ТОГАВА ЩЕ ИМА ЕФЕКТ!!....КАТО В ЗАТВОРА НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ РАБОТИ ИЛИ НЕ...ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ПРИСЪДАТА!!
населението да мине и го заплюе