Министърът на туризма връчи специални грамоти
"За мен е чест", каза Мирослав Боршош
Министърът на туризма Мирослав Боршош връчи грамотите на най-добрите хотели в България, класирани от платформата BestHotels.bg. Рейтингът „ТОП 100 на най-добрите хотели в България“ има за цел да отличи хотелите, постигнали и поддържащи най-високо ниво на удовлетвореност на гостите през изминалата година.
„За мен е чест да връча тези награди и да съм ваш гост. В мое лице ще имате отговорен и отдаден партньор. Задачата ми ще бъде да защитавам вашите интереси, да решавам вашите проблеми. За мен е удоволствие заедно да градим имиджа на България“, заяви Мирослав Боршош по време на церемонията.
Top 100 Best Hotels in Bulgaria е инициатива на Хотелския форум у нас, а подреждането на хотелите в класацията се осъществява на базата на над половин милион оценки и коментари, които техните гости са направили в различните платформи за резервации. Елементите на алгоритъма за класиране включват също и класификацията на хотела, типа му - градски, спа, морски, планински и развлекателен и други.
„Знам, че хотелите са като ваш дом, а екипите са ви семейство и наистина не може да е по друг начин. Благодаря за доверието, с което ме посрещате във вашия дом и вашето семейство“, допълни министърът.
Сред наградените имаше представители на всички основни категории – от бутикови хотели до големи луксозни комплекси, които са впечатлили своите гости с отличното ниво на предлаганите услуги и комфорт.
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
