Бижуто й струва 1,1 млн. долара
Светът определено бе прикован от визита на съпругата му Иванка Тръмп
На 20 януари САЩ, а и целият свят, наблюдаваха с притаен дъх инаугурацията на новия американски президент Доналд Тръмп. Докато повечето политически и международни анализатори дебнеха какво се крие зад първите стъпки на Тръмп, то обикновените хора, а и не само, бяха насочили вниманието си другаде.
Светът определено бе прикован от визита на съпругата му Иванка Тръмп. Мрачното изображение на първата дама на САЩ, което бе породено най-вече от шапката й, бе и продължава да е тема номер едно из модните среди.
Именно заради това малцина объркаха внимание и на другите жени около Тръмп. Става въпрос за дъщерите му Тефани и Иванка.Точно Иванка обаче се оказа истинска звезда. Оказа се, че тя е носила бижута за над 1,1 милиона долара във въпросни ден.
Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност
Манол Пейков: След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода, почти граничещо с еуфория
Тази майка призна, че спи в едно легло с 24-годишния си син
Малкият Боян отново се бори за живота си, семейството му има спешна нужда от помощ
Нова ера за Телец, Близнаци, Везни и Стрелец
Лудогорец май се сбогува с титлата след загуба с 1:2 от ЦСКА 1948
Аномалия с времето: В неделя ще е почти лято, но после всичко се променя
Дронове вдигнаха британски изтребители в Румъния
Атанас Пеканов: Европа не е слаба, но трябват решителни стъпки
Гърците се уплашиха от отлив на туристи
Спират парното в София от понеделник

С една танцува, за друга мисли, трета го съди.
Оправяне на статии...преди публикуването...боже....