×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Държавна телевизия в Германия пусна наръчник при нападение с нож


Държавна телевизия в Германия пусна наръчник при нападение с нож
Наместо протести срещу безконтролната миграция, германското население по стара традиция напълни парка в Ашафенбург, където бе последната касапница, със свещички и меченца
26 Януари 2025, Неделя, 17:00 ч.
Автор: Божидар БОЖКОВ

Тези атаки станаха всекидневие в страната, извършителите са все мигранти

Държавната радиотелевизионна компания в Германия WDR излъчи по каналите си, а после и публикува в социалните си мрежи наръчник как човек да процедира, ако бъде нападнат с нож. Тези атаки станаха всекидневие в страната. Техните извършители са все мюсюлмани мигранти, които правителството в Берлин продължава да приема с отворени обятия.

Медията предложи съвети от Томи Бюлих, който е учител по бойни изкуства. „Бягството е най-добрият вариант“, казва Бюлих, защото целта в случая е „бързо и безопасно да напуснете зоната на атака“. „Ако това не сработи, създайте бариера между себе си и нападателя“, продължава експертът. Той обаче не уточнява как човек без опит в битките, още повече пък и изпаднал в паника, ще е в състояние да създаде каквото и да е, когато срещу него е замахнал с нож озверял убиец, който крещи „Аллаху акбар“.

Съветите на държавната телевизия WDR няма да свършат никаква работа при следващото нападение с нож.

Томи Бюлих обаче продължава с неработещите съвети: Опитайте се да намалите ескалацията, обадете се на спешния телефон. В момент на нападение, когато на жертвата ѝ остават стотни от секундата, за да реагира, тя едва ли ще има време да вади телефона си, че и да се обяснява по него къде конкретно е адресът на престъплението. А и докато тази помощ пристигне, непоправимото вече ще се е случило.

Немски съд осъди невинен германец по-сурово от сириец изнасилвач

Същото се отнася и за „деескалирането“ на напрежението. Щом един мигрант е тръгнал да убива човек от коренното население (защото жертвите обикновено са такива), той надали ще е в състояние да го умиротвори: Успокой се, деескалирай се, нека поговорим... На последно място експертът по бойни изкуства не съветва нападнатите на свой ред да посягат към убиеца. „Физическата конфронтация е крайна мярка и винаги е опасна, дори и за професионалисти“, смята той.

Руандиецът Аксел Рудакубана закла три момиченца в британския Саутпорт и предизвика първия масов общонационален бунт срещу мигрантите в страна от Западна Европа.

Изводът след предложените от държавната телевизия WDR съвети е, че ако някой попадне в такава ситуация, вероятността да се спаси клони към нула. Над 200 човека са реагирали с насмешка на публикацията във фейсбук. WDR е общественият оператор на провинция Северен Рейн Вестфалия.

Последното нападение с нож в Германия бе извършено от афганистански мигрант в гр. Ашафенбург. Той нападна в градския парк дечица от яслите и лелките им. Успя да заколи момченце на две годинки и 41-годишен мъж, който се бе притекъл на помощ на детето. Либерал-глобалистките медии след това дълго и напоително повтаряха, че убитото дете било мароканче, за да подчертаят, че жертвите не са само от коренното население.

Убийството стана на 21 януари. Извършителят бе арестуван. Но и до момента немските власти отказват да съобщят името му и да публикуват негова снимка. Деянието обаче вече предизвика повечето партии в бундестага да поискат допълнително затягане на граничния контрол. Оказа се, че убиецът е минал през България, за да пристигне в Западна Европа.

„Напълнихте ни с терористи, за да нямаме нация“ – лидерът на опозицията в Канада се нахвърли на Трюдо

Германия излезе от Шенгенското споразумение на 16 септември миналата година и върна контрола по всичките си граници. Първоначално мярката бе обявена като временна. Но в края на миналата година вътрешната министърка Ненси Фейзар заяви, че граничният контрол остава „докато външните граници на ЕС се превърнат в сигурни и спрат да пропускат мигранти“, тоест завинаги.

Антимигрантските бунтове в Британия от август нямаха аналог в най-новата история на Запада, но участниците в тях бързо бяха арестувани и ефективно осъдени на затвор.

Нападенията с нож са всекидневие навсякъде в западната част на Европа, където либерал-глобалистките власти решиха да напълнят обществата си с мигранти от Африка и Азия. Миналата година руандиецът Аксел Рудакубана нападна дечица в танцова школа в британския гр. Саутпорт и закла три момиченца, които разучавали в този момент песен на Тейлър Суифт. Друго момиченце било издърпано обратно в сградата от Рудакубана, след като почти избягало. То е била намушкано с нож 32 пъти, но е оцеляло след нараняванията, макар и с опасност за живота.

Либерал-глобалистките медии на острова и по света дълго време след убийствата, преди още да бъде оповестено кой е извършител, продължаваха да наричат убиеца „британец“, понеже бил роден във Великобритания. Оказа се, че родителите му са нелегални мигранти от Руанда.

Убийството в Саутпорт отприщи вълна на недоволство в цяла Британия и стана искрата, която подпали масовите бунтове в страната през август 2024 година. Тогава се разбра, че правителството е настанило хиляди мигранти в луксозни хотели, включително и от веригата „Холидей ИНН“. Именно те станаха и мишени за протестиращите.

За разлика от убиеца Рудакубана, чието дело все още тече в момента, стотици от участниците в тези протести бяха арестувани светкавично и след бързи процеси вече лежат в затвора.

Само хора с европеидни черти са участвали във възстановяването на "Нотр Дам"




Божидар БОЖКОВ Автор
Божидар БОЖКОВ
12
Коментара
12
Коментара по темата
12.
Сциентист
27.01.2025 20:55:02
0
0
Всяка капка сперм съдържа терабайти информация. Дано да бъдат добре информиран европейските въджайнас и мауътхс! Черно за всички!
11.
ДяволаМеркел
27.01.2025 11:54:16
2
2
Това са пълни глупости!
Мигрантите, които посрещах с отворени обятия и плюшени мечета,
помогнаха на Германия да има една от най-големите икономики на Света!
10.
Анна
27.01.2025 08:57:20
0
3
Флагман, забравихте да напишете, че авганестанецът, който закла 2 годишно дете и мъж на 41 година е трябвало декември месец да бъде върнат в България. Сега е в психиатрия. А после? Обрстно към България или накъде?
9.
ХХ
27.01.2025 08:33:01
3
2
До 7

"Да извикат баба си Меркел, която извика, направо калеса тази паплач," - преди Меркел да ги извика, в Кьолн, Берлин и в други големи градове, имаше стохилядни демонстрации с искане за повече имигранти.
Но си про'с'т да го вденеш!
8.
XX
27.01.2025 08:30:32
3
1
До 4

"Циганите не разбирали деянието, защото били неграмотни, били пияни, което ги оправдава че не осъзнавали какво правят, " - ми така е в ЕС!
7.
дааа
27.01.2025 00:14:03
3
7
Да извикат баба си Меркел, която извика, направо калеса тази паплач, да ги озапти и да ги прибере в имотите си, да не убиват бевинни хора!
6.
ИлКане
26.01.2025 20:32:16
4
12
Германското общество е съставено от лоботомирани хомо сапиенс, които са толкова отдалечени от реалността, че е трудно да бъде описано. Гордата и войнствена някога нация е превърната в социална пихтия, която трудно би стигнала до следващата дюнерджийница на магистралата. А само преди 80 години, предците им бяха пред портите на Сталинград. Наистина е жалко да се гледа в какво бяха превърнати немците след края на ВСВ. Спасение за тях като общество няма. Докараха я до там да им газят и колят децата, в отговор на което те палят свещички и подреждат мечета на земята. Тъжно, тъжно...
5.
969968
26.01.2025 18:32:43
7
23
А нашата държавна телевизия пусна новини на турски език преди има няма 20 години и ги върти и до днес. И никой не протестира против това. Не е ли странно?
4.
до 1
26.01.2025 18:30:13
2
23
Че то и у нас е така - циганите по селата изнасилят някоя баба на 82 години, заколят я с нож и им дават по 6-10 години затвор. Ако българин убие някой, му дават 20 години или доживотна. Циганите не разбирали деянието, защото били неграмотни, били пияни, което ги оправдава че не осъзнавали какво правят, плюс това бабата не ги пуснала в дома си и те в състояние на афект извършили убийството, но те не искали да я убиват, ама така се е случило просто - и съжаляват.
3.
Rtgf
26.01.2025 17:26:55
5
22
Екстремистки настроената мюсюлманска клика в Германия с изкривено виждане за ценностите в живота. Фигури от ислямското фундаменталистко движение , бедуинските племена, вдъхновявани от словото на Пророка.
2.
ХХ
26.01.2025 17:12:07
7
15
Кой комунист и агент на Путин не е съгласен с пост #1?!
1.
XX
26.01.2025 17:04:34
9
19
И у нас трябва да стане така! Нали 80% гласуват " да стане като в германия"?!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Исторически триумф в Бургас: „Черноморец“ е отборен шампион по свободна борба след половин век Благодаря на всички състезатели, треньори и на хората, които помагат на клуба за това да се случи, каза президентът на борбата Стефан Георгиев 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата 249 на 249 гласа: Изборна математика води до невиждан сблъсък и пълен паритет в село Бата ГЕРБ и БСП се обединяват на балотажа срещу независимата щерка на отстранения кмет Георги Георгиев Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Как кампанията за евтините стоки в хипермаркетите стана инструмент за изцеждане на земеделците Родни производители на домати са притискани да продават под себестойност, за да покрият рекламираното намаление от 15% Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас Строители и адвокати кръстосаха шпаги за качеството на съвременните кутийки и реалните цени на квадратен метър С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско Новото модерно съоръжение в двора на СУ „Никола Й. Вапцаров“ посрещна бъдещите спортни звезди от набор 2015 Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти Колоната се движи бавно почти до края на стеснения участък 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес 7000 евро дневен оборот от кръв и пленени момичета: Зловещото досие на „Калашниците“, които МВР разглоби днес След кървавия ад с 4 жертви на Челопешко шосе, ударната бригада на ромския синдикат се озова в капана Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“ Времето на тези групи като "Калашниците" приключи, действаме безкомпромисно, обявиха от МВР Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Каналджия с две висши образования превозвал полумъртвите бежанци край Бургас Граничните полицаи буквално са спасили живота на петима от бежанците, прекарали дни в Източна Странджа МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция Държавата си влиза във функциите. Недосегаеми няма. Анклави - също, обяви вътрешният министър 
Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Ислямисткият елит в Иран се разцепи: сделка не се очертава Едното крило свика в Техеран безпрецедентни протести срещу другото. Но може би и самият Тръмп не иска мир Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа Тръмп направи коментарите в интервю за Трей Йингст от Fox News, който предупреди, че Иран многократно се е отказвал от преговорите в последния момент Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара Феновете недоволстват от скъпотията на Мондиала  Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит Смартфони, QR-кодове и луксозни имоти заличиха ефекта от западните санкции под диктовката на Ким Чен Ун Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа Десетилетие след съдбовния вот експертите са единодушни – Обединеното кралство е трайно по-бедно извън Европейския съюз Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция Произшествието на „Пещерско шосе“ се размина без изтичане на опасен газ и пострадали благодарение на бърза реакция Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан „Нападението срещу Бейрут тази сутрин не трябваше да се случва, особено в специален ден, когато сме толкова близо до мирно споразумение с Иран. Израел има право да се защитава от заплахи, но атаката, на която отговаряше, беше много малка и безсмислена, никой не беше пострадал, ранен или убит и не трябваше да нарушава този важен процес“, написа Тръмп Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони На преден план изплува фигурата на Олег Невзоров и неговата дейност, която според Рашков отдавна е надхвърлила границите на обикновено незаконно строителство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство Рикардо Аде ще осъществи още една мечта - дебют на Световно първенство с националния отбор на Хаити Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция Опасният обект е бил локализиран на 14 морски мили източно от нос Колокита
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори