Кара кола за 700 бона
Азис е много заможен и има слабост към лъскавите автомобили
Славеят на попфолка Азис е любител на скъпите коли. Изпълнителят е известен със своя изтънчен вкус към луксозните автомобили, включително и с факта, че притежава Rolls-Royce Cullinan. Това е един от най-луксозните SUV модели в света, с цена, която започва от около 700 000 лева и може да надхвърли 1 милион лева в зависимост от екстрите, пише "Телеграф".
Той често споделя снимки и видеа с автомобила си, от които се вижда, че няма екстра, която да липсва в холивудската лимузина на певеца. Разбира се, както отива на подобен клас кола и тази на Азис има личен шофьор, но звездата често показва, че и той харесва да я управлява. Звезди по тавана, кожен салон в яркооранжево и всичко необходимо за бляскаво и удобно пътуване има колата на Азис.
Освен нея в автопарка му, разбира се, има и така модерния джип Г-класа в черно с всички всевъзможни екстри.
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

А мангала не му пука продължава да си живее както той си иска или с една дума кучетата лаят ама не хапят
Защото ако бяхте толкова толкова усърди с критиките към управляващите
В България щеше да се живее по-добре
Ама не ви пука че политиците ти го натрясват всеки божи ден отзад
Боли те обаче търпиш щото си страхливец това са отнася за всички българи включително и аз
С педерастия към прогрес.
Назначете някой грамотен да ви пише статиите и уволнете редакторите!