Кара кола за 700 бона
Азис е много заможен и има слабост към лъскавите автомобили
Славеят на попфолка Азис е любител на скъпите коли. Изпълнителят е известен със своя изтънчен вкус към луксозните автомобили, включително и с факта, че притежава Rolls-Royce Cullinan. Това е един от най-луксозните SUV модели в света, с цена, която започва от около 700 000 лева и може да надхвърли 1 милион лева в зависимост от екстрите, пише "Телеграф".
Той често споделя снимки и видеа с автомобила си, от които се вижда, че няма екстра, която да липсва в холивудската лимузина на певеца. Разбира се, както отива на подобен клас кола и тази на Азис има личен шофьор, но звездата често показва, че и той харесва да я управлява. Звезди по тавана, кожен салон в яркооранжево и всичко необходимо за бляскаво и удобно пътуване има колата на Азис.
Освен нея в автопарка му, разбира се, има и така модерния джип Г-класа в черно с всички всевъзможни екстри.
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата

А мангала не му пука продължава да си живее както той си иска или с една дума кучетата лаят ама не хапят
Защото ако бяхте толкова толкова усърди с критиките към управляващите
В България щеше да се живее по-добре
Ама не ви пука че политиците ти го натрясват всеки божи ден отзад
Боли те обаче търпиш щото си страхливец това са отнася за всички българи включително и аз
С педерастия към прогрес.
Назначете някой грамотен да ви пише статиите и уволнете редакторите!