Кара кола за 700 бона
Азис е много заможен и има слабост към лъскавите автомобили
Славеят на попфолка Азис е любител на скъпите коли. Изпълнителят е известен със своя изтънчен вкус към луксозните автомобили, включително и с факта, че притежава Rolls-Royce Cullinan. Това е един от най-луксозните SUV модели в света, с цена, която започва от около 700 000 лева и може да надхвърли 1 милион лева в зависимост от екстрите, пише "Телеграф".
Той често споделя снимки и видеа с автомобила си, от които се вижда, че няма екстра, която да липсва в холивудската лимузина на певеца. Разбира се, както отива на подобен клас кола и тази на Азис има личен шофьор, но звездата често показва, че и той харесва да я управлява. Звезди по тавана, кожен салон в яркооранжево и всичко необходимо за бляскаво и удобно пътуване има колата на Азис.
Освен нея в автопарка му, разбира се, има и така модерния джип Г-класа в черно с всички всевъзможни екстри.
Община Несебър и АБЧОЦнасърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания

А мангала не му пука продължава да си живее както той си иска или с една дума кучетата лаят ама не хапят
Защото ако бяхте толкова толкова усърди с критиките към управляващите
В България щеше да се живее по-добре
Ама не ви пука че политиците ти го натрясват всеки божи ден отзад
Боли те обаче търпиш щото си страхливец това са отнася за всички българи включително и аз
С педерастия към прогрес.
Назначете някой грамотен да ви пише статиите и уволнете редакторите!