Кара кола за 700 бона
Азис е много заможен и има слабост към лъскавите автомобили
Славеят на попфолка Азис е любител на скъпите коли. Изпълнителят е известен със своя изтънчен вкус към луксозните автомобили, включително и с факта, че притежава Rolls-Royce Cullinan. Това е един от най-луксозните SUV модели в света, с цена, която започва от около 700 000 лева и може да надхвърли 1 милион лева в зависимост от екстрите, пише "Телеграф".
Той често споделя снимки и видеа с автомобила си, от които се вижда, че няма екстра, която да липсва в холивудската лимузина на певеца. Разбира се, както отива на подобен клас кола и тази на Азис има личен шофьор, но звездата често показва, че и той харесва да я управлява. Звезди по тавана, кожен салон в яркооранжево и всичко необходимо за бляскаво и удобно пътуване има колата на Азис.
Освен нея в автопарка му, разбира се, има и така модерния джип Г-класа в черно с всички всевъзможни екстри.
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника

А мангала не му пука продължава да си живее както той си иска или с една дума кучетата лаят ама не хапят
Защото ако бяхте толкова толкова усърди с критиките към управляващите
В България щеше да се живее по-добре
Ама не ви пука че политиците ти го натрясват всеки божи ден отзад
Боли те обаче търпиш щото си страхливец това са отнася за всички българи включително и аз
С педерастия към прогрес.
Назначете някой грамотен да ви пише статиите и уволнете редакторите!