Единият от тях вие като магаре и отказа на Халваджиян, но другият ще влезе в шоу на Нова ТВ
Софи Маринова също ще стане част от формата
Шоуто "Като две капки вода" се завръща за 12-и сезон, въпреки че зрителите отдавна настояват за промени в познатия формат. Продуцентът Маги Халваджиян обаче отново успява да изненада с неочакван избор на участници, което със сигурност ще предизвика любопитство, пише Блиц.
Сред поканените са и популярните Андрей и Иван, но само Иван е приел. Според екипа той има далеч по-добро музикално чувство в сравнение с Андрей, който шеговито отказал с думите, че „вие като магаре“. Това е наклонило везните Иван да се осмели да стъпи на сцената.
Сигурно е, че един от образите, в които ще се превъплъти, ще бъде Софи Маринова. От години той обича да я имитира в забавни скечове, но този път ще бъде преобразен напълно професионално и пред цяла България.
Въпреки интересните нови лица, зрителите продължават да се надяват на по-големи промени в предаването. Една от основните молби е разнообразие в песните, които звездите имитират, тъй като много от тях се повтарят през годините. Другото често срещано желание е обновяване на журито, което според феновете вече е твърде предвидимо и еднообразно.
Гърция обсъжда връщането на помощ между 22 и 100 евро месечно според дохода
Спешно търсят кръводарители за жената, подпалена в Ситово
Трайчо Трайков: Силното участие на български компании в проекта за 7 и 8 блок на АЕЦ "Козлодуй" е много важно
Роналдо се приближи до нова титла
Драма в Шампионска лига и Реал пропищя от съдиите
43-годишен бургазлия вилня в "Славейков"
Масирани удари срещу Киев и Одеса, сред жертвите има и дете
Холивудска звезда подписа фланелка на Левски, бургазлия в основата
Добрин Бяндов: „Прогресивна България“ е шанс за достойно бъдеще под лидерството на доказан държавник
Кои зодии пазят тайни най-добре
Тинка Дякова от „Прогресивна България“: Време е за дисциплина в държавата и реална свобода за инициативните хора
Мария Шарапова влиза в нова роля

Казват, че и Гого от Тоника, светла му памет, като ученик в Славейковото учителката по пеенето гонела от час него и още един. Ревяли като магарета и й разваляли часът. Та това определено е по-добре от маанетата в ефира.