Певица, възпяла Криско, игра в "Сделка или не"
Спечели само 2 лева
Цвети Радойчева, която през 2014 г. в дует със Спенс записа "Кисело диско", посветена на Криско, игра в "Сделка или не" по Нова телевизия, предаде petel.bg.
Цвети започна играта си с кутия номер 8. Тя отказа първата оферта от 2800 лв., решена да стигне по-далеч. Но късметът сякаш не беше на нейна страна и кутия след кутия големите суми отпадаха.
Въпреки това, тя не се поддаде на предложението от 1000 лв., а по-късно и на това за 1700 лв., защото в играта все още се криеха 100 000 лв., в които се беше прицелила.
Уверена, че късметът ще ѝ се усмихне, отказа и офертата от 3900 лв., но при следващия ход най-голямата сума напусна играта.
С усмивка, тя прие развоя на играта и печалбата от 2 лв., които се криеха в нейната кутия, доказвайки, че дори малката печалба може да носи голямо удоволствие от играта.
Лудогорец иска 10 млн. евро за Петар Станич
Украинският народ не би ми позволил да отстъпя Донбас на Русия, каза Зеленски
Братя Дадурян почистиха паметника на Васил Левски в Морската градина на Бургас
Сметките за ток скочили заради ниското напрежение
Петгодишно дете загина при катастрофа на Е 79 край Ружинци
Златно начало на ветроходния сезон за България, има голяма бургаска следа
Финансов успех очакват шест китайски зодии
Амстердам забранява рекламите на месо и изкопаеми горива от лятото
СС избира нов градски прокурор на София
Открили лубриканти в къщата на Калушев в село Българи
Отдаваме почит на Апостола на свободата
Празник е - кой цвят дреха привлича щастието днес
