Една от най-големите музикални сензации от 90-те – групата C-Block идват в Поморие за Деня на любовта
Концертите ще започнат в 14.00 часа, а официалното откриване ще бъде в 16.00 ч.
Община Поморие и „Черноморско злато“ АД имат удоволствието да ви поканят на 14.02.2025 г. /петък/ на празника на лозарите и винарите, който ще събере на едно място традиция и съвременност, като ще ви пренесе в света на хубавото вино, вкусната храна и музикалните емоции!
Празничната програма ще се състои на откритата сцена до НЧ „Светлина 1939“ в кв. „Свети Георги“. Концертите ще започнат в 14.00 часа, а официалното откриване ще бъде в 16.00 ч. с прекрасна музика ще ви зарадват гласовитите певици Нели Петкова, Теодора Маринова и оркестър. Изненадата на празника ще бъде една от най-големите музикални сензации от 90-те – групата C-Block – нейният вокалист Роб Мъни и вокалната му половинка идват в България.
Освен да попеят и потанцуват на хубава музика, всички присъстващи в парка ще имат възможност да си закупят вкусна храна, приготвена на скара. А от местните винарски изби ще се погрижат, за да осигурят безплатен еликсир на любовта за всички – охладено и греяно вино.
В близост до сцената ще има щанд на Представителството на Европейската комисия в България с рекламни материали, подаръци и забавления.

Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела
Епохата „Румен Христов“ в СДС приключи: Сините сменят лидера си
Робърт де Ниро много влюбен на 82
Грандиозен скандал в Бургас: Футболен мач се превърна в бойно поле (ВИДЕО 18+)
Ученик улови 158 от опасните риби балон
Настоящата гореща вълна е само "репетиция"
Завършва един от ремонтите на "Тракия"
Почина легендата на руския спорт Артур Дмитриев
Къща на зловещ убиец се продава на промоция
Промени в движението по "Тракия" заради жегите
Когато липсата на болка е най-опасна: Защо задухът може да означава прекаран инфаркт
Луди цени: 3200 долара за билет за мача Португалия – Хърватия
