Женкар №1 на България влезе в хоспис
Митьо Пищова е сигурен, че ще се възстанови напълно и скоро пак ще се забавлява с млади момичета
От най-големия женкар на България, който с питона си пореше като риби и пълнеше като агнета десетки манекенки, днес няма и помен. Легендарният бохем Митьо Пищова, който се прочу с незатихващата си любов към гимнастички и манекенки до 25-годишна възраст и хвалбите си, че е преспал с над 4000 красавици, е настанен в хоспис, пише в. „Уикенд“.
През последните няколко години самообявилият се за любовчия №1 мъж претърпя няколко хирургични интервенции, поставен му бе пейсмейкър, изкара и тежък Ковид. Но вместо да се пази от всякакъв вид физическо натоварване, Митьо Пищова продължил да си вика манекенки, които да го масажират в дългите нощи. Въпреки че трудно се оправял финансово, взимал заеми, за да си поръчва нежна компания.
„Така съм свикнал аз. Без жени не мога. И само с една не мога. Най-добре ми е с две, да ме гушкат, да съм по средата. Така хем се чувствам обичан, хем ми е топло. Моята мечта е един ден да умра така – между две жени,“ казва плейбоят.
В хосписа ще остана около 60 дни, после не зная – сигурно ще се върна във Велико Търново, или ще отида при някой приятел. Живи и здрави да са ми приятелите. Много ми помагат. Носят храна, дрехи. Снимат ме клипове. Казват, че съм машина, че всеки ден по-бързо се придвижвам по коридорите на здравното заведение. Аз също усещам, че енергията ми се завръща.
Понякога служителките ми се карат, защото ставам сам и вземам проходилката, за да се движа. Строги са, но не ми се сърдят. Не им харесва това, че движа между етажите, излизам навън. Пък те се притесняват да не настина, че ще им отворя още повече работа“, споделя пред вестника Митьо Пищова.
Той е сигурен, че ще се възстанови напълно и скоро пак ще се забавлява с млади момичета.
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев

Колко трябва да си безмозъчен да си легнеш с ,,Тая,, гнус -верно торба с л..на.
Стига сте ни занимавали с тези боклуци.
Има толкова успели млади хора за тях пишете....
Боже Божеее!!!