Момиченце избяга от детска градина в София! Майка й сподели разтърсващи думи
Преследването продължило половин час
Петгодишно дете избяга от детска градина в кв. "Люлин" в София. От персонала твърдят, че са го преследвали в продължение на половин час. Детето е пресякло два оживени булеварда, а медицинската сестра няколко пъти се опитала да го хване за качулката.
В крайна сметка момичето било забелязано от близки на майката. Тя определя като невъзможно да не могат да спрат дъщеря й толкова време. "Екатерина си е тръгнала свободно от градината, явно всеки може да го направи когато пожелае. Детето ме намери в едно магазинче, в което бях влязла да си взема кафе. Моя приятелка я спря, ако не го беше направила, не знам докъде щеше да стигне. На 100 метра след Катя беше медицинската сестра, която ми каза, че била пресякла на пешеходната пътека. Детето е изминало разстояние от две автобусни спирки", разказа майката. А самата Катя обещава, че повече няма да бяга.
Според люлинския зам.-кмет по образование Росица Пандова случката е недопустима. "Ще вземем всички мерки да защитим сигурността на децата, представям си какво е преживяла майката, виждайки как невръстното ѝ дете се разхожда свободно. Не смятам, че възрастен човек не може да настигне и задържи едно дете", споделя тя.
Иво Аръков бил одобрен за финансиране, но не получил пари, сам си плащал кредитите
Тръмп ще бъде изобразен на златна монета за 250-годишнината на Америка
Сръбската певица Гога Секулич прекъсна почивката си в Русия заради заплаха
85 % от персонала в летните курорти ще е от чужбина
Безплатни консултации за двойки с репродуктивни затруднения в Царево
Превозвачите започнаха да ограничават дейността си заради скъпите горива
Ударът по газово находище в Иран променя хода на войната
Разкриха нелегален дом за възрастни хора край Варна
Убит е генерал Али Мохамад Наини -"гласът" на Иранската революционна гвардия
"Aliens.gov": С нов домейн Белият дом разкрива класифицирана информация за извънземни?
Саудитска Арабия с прогноза: Петролът може да надхвърли 180 долара за барел
Иран обеси 19-годишния си шампион по борба Салех Мохамади

До 8 излязло е преди 9 щом майката го е завела в 8,32ч и още не се е прибрала а си е взимала кафе.
Но виж, защо не е била заключена дворната порта, е друга тема... Децата ми са посещавали две софийски детски градини и винаги след 9ч се заключва двора, чак до 16ч. Освен да е избягало преди или след този диапазон...?