Известен инфлуенсър почина, докато му правят татус на гърба
Той е бил поставен под анестезия, когато получил удар
Бразилски инфлуенсър, качващ предимно съдържание свързано с автомобили, почина на 45 години след като искаше да се сдобие с татуировка на целия гръб.
Популярната личност, Рикардо Годой, който имаше над 220 000 последователи в Instagram, наел студио за татуировки, което да изпълни сложния проект. Процедурата била извършена в болнична среда в щата Санта Катарина, Бразилия, като Годой бил поставен под обща анестезия.
Преди процедурата той уверил последователите си, че ще се върне към публикуване по-късно същия следобед. Докато бил на операционната маса, обаче, Годой получил сърдечен арест. Според пост в Instagram, обявяващ смъртта му, той починал в 12 часа на обяд.
Полицията разследва смъртта на Годой, пише People.
Собственикът на студиото за татуировки, в изявление, цитирано от Daily Mail, твърди, че Годой получил сърдечен арест „в самото начало на седативната и интубационната процедура“, преди да започне самото татуиране.
„Той беше прегледан незабавно, а кардиолог бе извикан на момента, за да се опита да го съвземе, за съжаление без успех“, добавя собственикът. Татуистът изрази дълбоко съжаление за трагичната загуба на инфлуенсъра и го нарече „голям приятел.“
Рикардо бил щастливо женен и редовно публикувал съдържание, свързано с луксозни автомобили. Той също така бил изпълнителен директор на собствената си компания – „Godoi Premium Group“.
Мъж откри огън по мобилизационен екип в Одеса, четирима са ранени
Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години
Дневен хороскоп за 3 август 2026: Пари за Овена и Лъва, а Везните да избягват инвестициите
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
