Деница Сачева: Трудното тепърва предстои
Сегашното управление е сложно и крехко, сподели избраната за председател на комисията по труда и социалната политика
"Всяка от партиите е наясно, че трябва да направи тежки компромиси, за да работим заедно". Това каза в интервю за БНР Деница Сачева от ГЕРБ-СДС за формулата на управление на редовния кабинет.
Партиите, които формират съвместното управление, имат изключително много различия – както идеологически, така и във вижданията си кое е полезно за държавата, обясни тя и посочи като примери здравеопазването, образованието, икономическата и данъчна политика.
По думите й, конструкцията на сегашното управление е "изключително трудна, сложна и крехка".
"Състоянието на държавния бюджет е критично", заяви още Деница Сачева. Според нея "трудните разговори тепърва предстоят".
Както е известно, ГЕРБ, БСП и "Има такъв народ" гласуваха ЗА правителство с премиер Росен Желязков.
За да може да мине то, депутати от политическата формация на Ахмед Доган същото подкрепиха Желязков и правителството.
Деница Сачева от ПГ ГЕРБ-СДС е председател на комисията по труда и социалната политика към НС.
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма
Ако нямаш книжка, аз ще ти уредя, звъним и ти донасят веднага: Вижте схемата за фалшиви СУМПС
Рецепта за праселкухен - немски бутер сладкиш с плодове
Без ръст на минималната заплата до 2028 г. и нови осигуровки за част от държавния сектор
Държавата създава приложение, което ще показва в реално време цените на основните хранителни продукти
Млада майка забрави двете си деца в кола при 40-градусова жега във Франция, те починаха
Съдбоносни промени очакват тези зодии в следващите три месеца
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм

Колкото до Сачева - много ни изложи в международен план като излъга пред Дойче Веле за 80 бити полицаи, които били в болница.
Сега опозицията ще вадят старите скрибуцащи плочи и ще пречат на заседанията. Ми, то друго какво им остана.
Киро каза, че Караджов не му харесва...
Просто чакам Караджов да си отвори устата!
А иначе ПП се събраха с ДПС-НН и станаха ПП-НН :)
Сега са в един кюп с Пеевски, Костя и Радо Гела :)
Пеевски пак ще им начуква канчетата, а ПП-НН ще се свиват в скута му....
Пари имаше при Асен Василев!
Сега почва голямото Крадене!
Нали и Главчев(между другото е свестен Човек) е от квотата на ГЕРБ??
Крадеца вика…дръжте крадеца…
Гейберастки бандити
Отново ще продължат да ни държат бедни и гладни, а те ще крадат и ще живеят в разкош.
ГЕРБ означава мизерия и бедност за народа.
Знаем, че скорпионите са винаги минорни и топманипулатори. Ползвай си със здраве собствените си прокламации и сценарии.
Има Друг, който ръководи Всичко и вече се вижда Светлина в тунела за нормалните хора по света!