×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Над 100 хиляди души се събраха на антимигранстки митинг в Лондон
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Разпределиха комисиите в 51-ото Народно събрание, вижте какви позиции получиха бургаските депутати


22 Януари 2025, Сряда, 19:35 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

Народните избраници от 2 МИР оглавиха стратегически комисии 

Комисиите на 51-ото Народно събрание днес най-после бяха поделени между партиите, а Флагман.бг направи справка за позиционирането на 14-те народни избраници от Бургаски регион.

Добрата новина е, че 2 МИР има двама председатели на комисии, а те реално са с ранг на министри.

Бургаският депутат Петър Кънев оглави ключовата Комисия по икономическа политика

Както вече съобщихме, един от най-ерудираните и авторитетни парламентаристи, инж. Петър Кънев, оглави ключовата комисия по икономика.

Народният избраник от „Движение за права и свободи-ДПС“ Севим Али пък е начело на комисията по земеделие и храни. Той отскоро е и зам.-председател на формацията на Ахмед Доган.

Зам.-председатели на комисии станаха Любен Дилов (туризъм), Александър Рашев (правни въпроси), Андрей Рунчев (транспорт), Ешереф Ешереф (регионална политика), Венцислав Петков (спорт).

От разпределението на комисиите се отчита и друг любопитен факт - Галя Василева не влезе в ръководството на комисията по младежки политики и спорт, както се очакваше, което може да означава, че се готви за зам.-министър на спорта.

Ето в кои комисии членуват бургаските депутати, изброяваме ги по азбучен ред:

Александър Рашев от ИТН – зам.-председател на комисията по правни въпроси, член на комисията за контрол над службите.

Александър Койчев от „Възраждане“ – член на комисиите по туризъм и социална политика.

Андрей Рунчев от ГЕРБ – зам.-председател на комисията по транспорт, член на комисията по икономическа политика.

Борис Аладжов от „Възраждане“ – член на комисиите по туризъм и икономическа политика и иновации.

Венцислав Петков от „Меч“ – член на комисията по съобщения и зам.-председател на комисията по спорт.

Галя Василева от ГЕРБ – член на комисията по бюджет и финанси и по труда и социалната политика.

Ешереф Ешереф от ДПС – член на комисията за контрол на европейските фондове и зам.-председател на комисията по регионална политика.

Исмаил Осман от ДПС – член на комисиите по образование и регионална политика.

Калин Стоянов от ДПС – член на комисиите по вътрешна сигурност и правни въпроси.

Любен Дилов от ГЕРБ – зам.-председател на комисията по туризъм и член на комисията по култура и медии.

Инж. Петър Кънев от БСП – председател на икономическата комисия и член на комисията по спорт.

Севим Али от ДПС – председател на комисията по земеделие и гори, член на комисията по труда и социалната политика.

Станислав Губеров от ГЕРБ – член на комисиите по туризъм и транспорт.

Явор Божанков – член на комисията по околна среда и водите.

Инж. Петър Кънев оглави икономическата комисия, след като днес получи категоричната подкрепа от колегите си
Зам.-председателят на ДПС Севим Али оглави стратегическата комисия по земеделие в 51-ото НС
Галя Василева е с ключова роля в групата на ГЕРБ и е много вероятно скоро да стане част от изпълнителната власт
Андрей Рунчев стана зам.-председател на комисията по транспорт и по всичко изглежда, че ще продължи да е част от НС

 


В категории: Политика


Флагман.БГ Върнаха книжката на Диона за ЧРД Върнаха книжката на Диона за ЧРД 13/09/2025, Събота 18:40 5
13
Коментара по темата
13.
Ужас
23.01.2025 15:03:15
1
2
Губера депотат , е няма такъв цирк .
12.
Иво
23.01.2025 09:52:13
1
7
По-смешни и некадърни кадри от ГЕРБ - НЯМА !
11.
*********
23.01.2025 06:56:31
0
19
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
Lord
23.01.2025 00:19:22
3
17
Тия двамата глупака от "Възраждане" са ги набутали, защото няма хора, ли? Те не могат да разделят на две магарета плявата, в комисии ще участват...
9.
AI Chat GPT
22.01.2025 23:01:49
1
7
Сгиван Сегал щял дя вземе концесия на Синя зона в центъра около Парламента да щави с 200 шопите после ши инвестира в имати в софийските Малинова долина и Манастирски ливади
8.
БСП Ново начало!!!
22.01.2025 21:24:56
2
23
Ами "инжинерА". Къде го забравяте. Вечният депитат и фена на дънки №17
€Чака ни ДДС от 30% и поне удвояване на всички данъци. Пари трябват за плужеците , калинките и скакалците на четворната ОПГ.
7.
Jip
22.01.2025 21:01:39
0
43
Само като видиш мазните физиономии на Галето и Рунчев, направо закривай. Никакво гласуване. Галето става за друго....
6.
Владимир Владимирович
22.01.2025 20:55:24
0
1
5.
Владимир Владимирович
22.01.2025 20:54:40
3
28
Галя Василева имала ключова роля
4.
Хахаха
22.01.2025 19:54:54
0
18
Стивън Сегал е в парламента :) сега очаквайте екшън в парламента
3.
*********
22.01.2025 19:53:49
1
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
.....
22.01.2025 19:47:37
10
5
Благодарим ви народни избраници.
1.
Хахаха
22.01.2025 19:45:53
1
37
Последните две снимки цепят мрака!!! Ако напиша нещо друго най-вероятно ще ме изтрият.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Жените и техните тайни оръжия за мъжко внимание Жените и техните тайни оръжия за мъжко внимание Фини жестове, хитри трикове и психологически сигнали, които превръщат жените в неустоими Бургазлии сред най-активните купувачи на имоти в Одрин - търсят апартаменти за инвестиция и Airbnb Бургазлии сред най-активните купувачи на имоти в Одрин - търсят апартаменти за инвестиция и Airbnb Брокери обаче съветват задължително да се ползва агенция и адвокат Деси Слава си купи имот в Пловдив Деси Слава си купи имот в Пловдив Певицaтa рaзкри, че се зaвръщa дa живее в Плoвдив пo време нa гoлемия й кoнцерт нa Античния теaтър От 5 декември 2025 г. животът на Близнаците ще се промени завинаги. Юпитер навлиза във... От 5 декември 2025 г. животът на Близнаците ще се промени завинаги. Юпитер навлиза във... Зa Близнaците тoвa не е прoстo небеснo движение, a пoкaнa зa нoв етaп, в кoйтo възмoжнoстите идвaт чрез идеи Минималната заплата у нас е 551 евро , в Гърция 1027 евро Минималната заплата у нас е 551 евро , в Гърция 1027 евро За сметка на това цените ни обаче надвишават европейските осезаемо Една година след трагедията: Кой е виновен за смъртта на двамата летци Една година след трагедията: Кой е виновен за смъртта на двамата летци Военновъздушните сили почетоха паметта им Васил Найденов шокира Петя Дикова с изповед за секса Васил Найденов шокира Петя Дикова с изповед за секса Певецът демонстрира отлично чувство за хумор Пияна 18-годишна шофьорка с книжка от два месеца катастрофира тежко във Врачанско Пияна 18-годишна шофьорка с книжка от два месеца катастрофира тежко във Врачанско Момичето е с мозъчно сътресение и разкъсана контузна рана на главата Русия продаваше на България газ на по-високи цени, отколкото на Германия. Какво приятелство е това, пита Нейски Русия продаваше на България газ на по-високи цени, отколкото на Германия. Какво приятелство е това, пита Нейски Най-добре Русия я познават именно онези държави, които са били в нейната сфера на влияние или имат обща граница с нея, каза бившият министър на външните работи Върнаха книжката на Диона за ЧРД Върнаха книжката на Диона за ЧРД Певицата е в изпитателен срок и си е наела шофьор
Екокатастрофа заплашва Скопие: Пламна пожар във фабрика за стара електроника (ВИДЕО) Екокатастрофа заплашва Скопие: Пламна пожар във фабрика за стара електроника (ВИДЕО) Местни сравянват инцидента с трагедията в Кочани заради замърсения въздух Страшен взрив разтърси Мадрид, има много ранени Страшен взрив разтърси Мадрид, има много ранени Районът е отцепен, с кучета и дронове се търсят изчезнали след експлозията хора Какво е менюто на Джокович – силна хидратация и никакво кафе Какво е менюто на Джокович – силна хидратация и никакво кафе Всеки ден, в който се събудя, съм благодарен, че имам още една възможност да живея, обясни Новак Тръмп призова страните от НАТО да спрат да купуват руски петрол Тръмп призова страните от НАТО да спрат да купуват руски петрол Призивът американският държавен глава отправи в писмо до държавите от алианса Тайлър Робинсън, арестуван за убийството на Чарли Кърк: Отличник, спокоен, но и странен Тайлър Робинсън, арестуван за убийството на Чарли Кърк: Отличник, спокоен, но и странен Така го описват съучениците му  Момиче се „провали“ на 50 интервюта, защото е твърде привлекателно Снимки 18+ Момиче се „провали“ на 50 интервюта, защото е твърде привлекателно Снимки 18+ Имала всички необходими документи и желание да работи с деца, но никога не я взимали на работа Летящ старт на Световното! Прегазихме Германия след сензационен гейм Летящ старт на Световното! Прегазихме Германия след сензационен гейм Националите ни измъкнаха откриващата част с 40:38 Трансдъщерята на Мъск дефилира на Седмицата на модата в Ню Йорк Трансдъщерята на Мъск дефилира на Седмицата на модата в Ню Йорк Вивиан Уилсън все още е в сложни отношения с известния си баща Oтвopeнoтo зaвeщaниe нa Джopджo Apмaни paзĸpивa плaнa мy зa бъдeщeтo нa мoднaтa импepия Oтвopeнoтo зaвeщaниe нa Джopджo Apмaни paзĸpивa плaнa мy зa бъдeщeтo нa мoднaтa импepия Там изайнерът посочва LVMH, L’Oréal и EssilorLuxottica като предпочитани купувачи, а близките му трябва да решат съдбата на последния голям независим луксозен бранд Убиецът на Чарли Кърк предаден от баща си, на куршума пише “Хей, фашист, дръж” Убиецът на Чарли Кърк предаден от баща си, на куршума пише “Хей, фашист, дръж” 22-годишният студент Тайлър Робинсън от Вашингтон, щата Юта, е идентифициран като стрелецът, убил консервативния активист Чарли Кърк.
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня – Докторе, чувам гласове!
– А какво ви казват?
– Че съм луд.
– Ами, слушайте ги – те явно ви познават!
Виц на деня Виц на деня Дядо с внучето гледат снимки от сватбата му:
– Дядо, защо си тъжен на снимката?
– Защото съм разбрал, че вече е късно да избягам…
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истински мъж никога не пита за посоката… той просто кара, докато жената вика.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори