Нафтата се подсилва
Нуретин Пюскюлю подписа с тима
Централният защитник Нуретин Пюскюлю е петото ново попълнение в редиците на представителния отбор на футболния тим Нефтохимик за този сезон.
Роденият 1994 година футболист пристига от тима на ОФК "Несебър", където през този сезон изиграва 19 мача с пълни 90 минути във Втора професионална лига.
Нуретин започва своите първи стъпки в школата на ФК "Ветрен", от където е забелязан от ОФК "Несебър". Там прекарва остатъка от юношеските си години до подписване на първи професионален договор. През 2023 година преминава в тима на "Черноморец" (Бургас), където също играе във Втора лига.
"Изключително съм доволен, че успяхме да привлечем още един футболист, който ни дава сигурност в отбраната и опит вътре на терена. С Нури се познаваме от юношеските ни години и знам колко дисциплиниран футболист е той. Радвам се, че идва при нас в този важен момент и съм сигурен, че ще помогне за постигането на целта, която сме си поставили", сподели Михаил Атанасов от ръководството на клуба.
Нова версия за ужаса край Ахелой: младежите сами скочили в морето
Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела
Епохата „Румен Христов“ в СДС приключи: Сините сменят лидера си
Робърт де Ниро много влюбен на 82
Грандиозен скандал в Бургас: Футболен мач се превърна в бойно поле (ВИДЕО 18+)
Министър Илин Димитров даде начало на Съвета за реформи в туризма
Ученик улови 158 от опасните риби балон
Настоящата гореща вълна е само "репетиция"
Завършва един от ремонтите на "Тракия"
Почина легендата на руския спорт Артур Дмитриев
Къща на зловещ убиец се продава на промоция
Промени в движението по "Тракия" заради жегите
