Спомни си за скандала в София
Кейн мисли позитивно, няма лоши чувства към българите
Хари Кейн показа уважение към България. Това се случи след домакинския мач от Бундеслигата, в който баварците се наложиха с 3:2 над Волфсбург.
Кейн поговори с популярния фен на футбола Кирил Евтимов. Звездата на Байерн и Англия споделил пред бургазлията:
"Няколко пъти съм бил в България и съм запазил само добрите моменти от посещенията ми в страната. Помня, че с Тотнъм два пъти гостувахме във вашата държава и записахме победи, а аз вкарах голове и в двата мача (срещу Локомотив Пловдив и Лудогорец)", сподели Кейн пред Кирил Евтимов.
"Бях в България и с националния отбор. Вкарах при победата с 6:0 през 2019 г., когато мачът беше спиран заради расистки прояви. За мен обаче този грозен инцидент е позабравен и все повече избледнява. Единствено помня хубавите моменти, които свързвам с България", каза Кейн.
Освен него, добро отношение към България е показал и звездния вратар на Байерн Мануел Нойер, сподели Евтимов.
ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол
Лили надъхва Дара: България се гордее с теб!
Наемите в ЕС: София и Атина - сред най-недостъпните столици в Европа
Ася Панджерова подаде оставка като зам.-министър на образованието
Вече е ясно: това са четиримата финалисти в „Като две капки вода“
37-годишен българин загина при катастрофа в Гърция
Евакуираха детска градина в Горна Оряховица
КЗК ще има право да забранява нелоялно високи цени
Заловиха и санкционираха футболни хулигани след Битката за Пловдив
Разчистване на сметки: Взривиха вратата на заведение в Монтана
Публикуваха нови записи: Името на Зеленски изплува в делото за имения край Киев
