×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Люската задигна Мерцедес AMG от автокъща в Бургас, ето къде го спипаха


Люската задигна Мерцедес AMG от автокъща в Бургас, ето къде го спипаха
Ченгета го закопчали в района на бившия Mall "Странд", докато разглобява колата
19 Януари 2025, Неделя, 20:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Преди години 36-годишният криминоген беше подлудил града с кражбите си

Старият познайник на органите на МВР в Бургас Люсиен Гергинов, известен като Люската отново напомни са себе си. Повече от 7 години 36-годишният криминоген беше изчезнал, но днес пак се появи в полезрението на ченгетата. 

Люската е популярен с масовите си кражби. Преди буквално подлудяваше полицаите и побъркваше бургазлии с набезите си. Сега пък задигна лек автомобил Мерцедес С 200 AMG, без регистрационни табели, изложен в авто-къща, разположена в района до магазин "Кауфланд" в жк. "Изгрев".

В резултат на бързите полицейски действия, предприети от служителите на ОДМВР-Бургас автомобилът е открит, изоставен в района на бившия Mall "Странд", а извършителят на противозаконното отнемане е задържан в близост до него. Люската тъкмо разглобявал колата, когато бил сгащен от ченгетата. Криминално проявеният бургазлия е отведен с белезници в ареста. По случая е образувано бързо производство.


 


В категории: Крими , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
14
Коментара
Флагман.БГ И днес ще е облачно, на места ще превали И днес ще е облачно, на места ще превали 07/02/2026, Събота 08:20 0
14
Коментара по темата
14.
Люската
20.01.2025 21:20:36
0
0
Хора, не съм я разглобявал бе. Просто ми се караше бегачка карах какво толкова. Без това ни мамят от автокъщите.
13.
Иван
20.01.2025 05:51:19
1
14
Авто къщите не плащат данъци крият оборот къде са данъчните.....
12.
македонския джип на брад пит
20.01.2025 03:12:34
0
11
Този да бе отишъл по далече, а не на 500 метра от автокъщата.
11.
булгаристан олду
20.01.2025 01:18:30
3
9
евала прическа, само това заслужават автокъщите, жалко, че са те хванали
10.
Пахама дъртия швестър
19.01.2025 22:43:00
1
11
Къф е този папагал
9.
Пахама дъртия швестър
19.01.2025 22:41:11
2
4
Gfff
8.
Сталин
19.01.2025 21:49:15
3
17
Другари и другарки ножа опря до кокала за такива измекяри трепане и бой
7.
Веньо Венев
19.01.2025 21:37:11
2
14
Застраховка дали ще прибере къщата, мирише на схема
6.
Нападжия
19.01.2025 21:20:29
4
13
Мятайте ги наред всички не плащат данъци на автокъщите
5.
C200 AMG ... Ъъъъъ....
19.01.2025 20:54:02
6
22
Личи си, че разбирате от коли!

Mercedes C200 AMG, такова животно нема. C200 на първо място е лепило. На второ място, ако говорим за цедката, тя е 2000кубика.

За да е 2000 кубика АМГ, значи е болид от Формула 1, така ли?
4.
All black AMG - така се появявам
19.01.2025 20:47:27
12
13
Напълно оправдавам човека - говорим за Mercedes-Benz AMG, а не за некво утепано, бавно и грозно БМВ.

Дори да полежи малко, знае че е имало защо.
3.
Пепи уя
19.01.2025 20:45:10
2
19
И "горския Пегас" трябва да патентоват. Кърти мивки с плочките.
2.
Мими
19.01.2025 20:21:47
2
39
Тази страхотна думичка Криминоген би следвало да се патентова от флагманските потенциали!
1.
Хахаха
19.01.2025 20:13:05
4
35
Ервопейска патрулка, европейски пожарен хидрант , европейски асфалт и стар комунистически бордюр очукан цения ама по здрав от съвременните . Те това е в целия град полага се асфалт и се остават старите бордюри да има и за другите мандати . Ще сменят бордюри после .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Повредена клетка на Vivacom остави без Интернет телевизия жителите на Маринка Повредена клетка на Vivacom остави без Интернет телевизия жителите на Маринка От снощи местните се оплакват, че има смущения в сигнала на оператора  Ще поскъпне ли лятната почивка след влизането ни в еврозоната Ще поскъпне ли лятната почивка след влизането ни в еврозоната Браншът прогнозира стабилни цени и по-голяма прозрачност при сравняването с Гърция и Турция Българите се връщат от чужбина, тук им харесва повече Българите се връщат от чужбина, тук им харесва повече Само от Великобритания за последната година са се прибрали над 11 000 нашенци БСП провежда конгрес, ще остане ли Атанас Зафиров председател БСП провежда конгрес, ще остане ли Атанас Зафиров председател Форумът този уикенд решава ключови въпроси за подготовката за предстоящите избори Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Отне ли прокълнатото злато на Вълчан Войвода живота на своите откриватели в „Петрохан“? Какво са открили в Странджа Иво Калушев и двете момчета в края на януари, докато са се „гмуркали“ и са обикаляли пещерите в студа? Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП По думите му лидерът на ГЕРБ е обявил в Брюксел, че Желязков е подписал в Давос за новото ООН заради проблеми с Вашингтон, но не се казва дали по „Магнитски“ България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет България рай за извратеняците! 64 000 камери достъпни в Интернет Паролите на повечето от тях са по подразбиране и всеки ги знае, а останалите всяко дете, което се опитва да се прави на хакер, може да пробие, разкри депутат Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Бургаският депутат инж. Петър Кънев се срещна с Генералния секретар на ОИСР Матиас Корман Матиас Корман е в София за официалното представяне на „Икономически преглед на България за 2025 г.“ Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Готвят тройна „Гражданска отговорност“ за серийните джигити по пътя Застрахователите подготвят бонус малус система с рязко поскъпване за шофьори с няколко ПТП Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" Закрила на детето се самосезира за изчезналото момче по случая "Петрохан" 15-годишният син на спелеолога е в неизвестност и е с издирваните след тройното убийство край „Петрохан“ Ивайло Калушев и Николай Златков
Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини Откриха Зимната Олимпиада в Милано с шоу от музика и светлини България с двама знаменосци и 20 състезатели, големите надежди са Зографски, Попов и Янков Бебетата на Бъзби, които не пораснаха Бебетата на Бъзби, които не пораснаха От този свят си отиват Роджър Бърн (28), Еди Коулман (21), Марк Джоунс (24), Дейвид Пег (22), Томи Тейлър (26), Джеф Бент (25), Лиъм Уелън (22). От щаба на тима загиват още Уолтър Крикмер, Томи Къри и Бърт Уолей. Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Богати чужденци плащали, за да стрелят по цивилни: Италия разследва случай от Сараево Първото идентифицирано лице в разследването, започнало през ноември 2025 г., е бивш шофьор на камион, живеещ близо до северния град Порденоне Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Заляха олимпийските кръгове с черен петрол като символичен акт срещу замърсяването Greenpeace протестира срещу спонсорите на Зимните олимпийски игри в Милано Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Собственичка на козметичен салон: Клиентите първо ни питат "Имате ли камери?" Клиентите са възмутени от случващото се и често реагират с ирония, разказа Йоана Вълчанова Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Мъж загина в Северна Гърция, след като колата му бе отнесена от придошла река Проливните дъждове предизвикаха наводнения свлачища и сериозни щети в няколко района Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Опит за покушение срещу високопоставен генерал от ГРУ в Москва Генерал-лейтенант Владимир Алексеев е прострелян и настанен в болница нападателят е избягал "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва "Ливърпул" ще трябва да плати 2,8 млн. паунда за този футболист, но определено си струва Размерът на плащането е определен от трибунал на Професионалната футболна компенсационна комисия (PFCC) и не подлежи на допълнителни преговори между двата клуба Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Шпионски скандал в Гърция: офицер от ВВС изнасял класифицирана информация за Китай Разследването тръгва по сигнал на ЦРУ, офицерът е имал достъп до тайни на НАТО Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Ад в Мароко: Проливни дъждове евакуираха близо 150 000 души Нестабилните метеорологични условия в Мароко ще продължат да засягат няколко части на страната
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Да пием за приятелите, които не са сред нас...
- Давай по-бързо, че идват!
Виц на деня Виц на деня Прибирам се снощи от кръчмата и гледам мъж в леглото. Хващам го... бой, бой... Подхващам и жената... гледам не е мойта...
- Абе, комшу, заключвайте ги тия врати бе!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Шефът толкова дълго и яростно се караше на свой служител, че той по инерция изтърси:
- Да скъпа.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори