Мъж преби жена си и я заплаши: Много внимавай, ще пратя хора да те убият
Насилникът вече е с обвинение
Софийска районна прокуратура обвини 38-годишен мъж, заканил се с убийство на жена и й нанесъл телесна повреда. Това съобщиха от обвинението.
На 13 януари около 23 часа в село Панчарево, обвиняемият се заканил с убийство на жената, с която е живял с думите: „Като тръгваш към работа, много внимавай, защото ще пратя хора да дойдат да те убият или аз ще те убия“. Заканването възбудило основателен страх у жената.
На 14 януари около 03,00 часа, обвиняемият дръпнал за косата жената, съборил я на земята и започнал да я рита и удря с юмруци в главата и тялото. В следствие на ударите ѝ причинил лека телесна повреда.
Деянията са извършени в условията на домашно насилие.
По случая се води разследване. С постановление на наблюдаващ прокурор мъжът е задържан за срок до 72 часа.
Предстои да бъде внесено искане в съда за постоянен арест спрямо обвиняемия.
Ева от „Тоника“ 12 години без Гого: Не казвам „беше“ - за мен той съществува
Тази секси мацка е правнучка на Тодор Живков
Звездите на поп-фолка събраха феновете на Морска гара Бургас за двудневния MAX FEST (ВИДЕО)
Опаковката същата, продуктът по-малко: Търговците местят поскъпването в грамажа
Тръмп обяви Ормуз за американска територия: След думите идва икономически удар срещу Иран
Евровизия може да промени Бургас далеч след 2027 г.: Туризмът иска повече полети, по-добри пътища и нов образ на България
Край на фиктивните граждански договори: НАП ще гледа кой реално работи като служител
Рекорд на Капитан Андреево: 5300 коли влязоха от Турция за 24 часа, потокът се усилва
Руският Ил-76 не е летял към Безмер, твърди транспортният министър
МОН решава до дни: Учениците тръгват на 14 или 15 септември
Депутатите прекъсват ваканцията: Парламентът се събира извънредно заради парите по ПВУ
"С колко да караме в лявата лента" разпали спор във фейсбук

Тоа килар дето ше го пращат сто про е русофила дето като го увършеем тука, за развлечение , вика “ ше ви изгася всичките,ма сега нямам пари и нямам време”/разбирайте разнася каси с безалкохолно и никой не го пуска за баничка , камо ли да убива някой.
@@@тва е невероятно тъпо стадо !!!