×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Разведоха се


15 Януари 2025, Сряда, 12:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Светлана обяви, че е сложила точка на отношенията си с Гущеров

Гръм от небето! Светлана сложи точката на Гущеров и обяви, че вече е официално Василева.

Само преди месец Светлана Гущерова, бившата плеймейтка, се появи в подкаста „Не съм такъв човек“, където уверено заяви, че е щастлива в брака си с Християн Гущеров. Тогава тя обясни, че скандалните ѝ сторита за раздяла били просто опити да го подразни. Но сега всичко се променя.

В ново стори в Инстаграм Светлана обяви, че вече е официално разведена. „Искам да споделя с всички, че вече съм Василева. Това беше важно решение за мен и се чувствам много по-добре сега“, написа тя. Промяната в социалните мрежи обаче не мина без гаф – в бързината е изяла буква от новата си фамилия и ще трябва да изчака седмица, за да я коригира, предаде агенция БЛИЦ.

Новината идва като гръм от ясно небе за последователите ѝ. Някои обаче изразяват съмнения относно твърденията ѝ, като припомнят „лъжливите“ ѝ изказвания в миналото. Дали след 24 часа Светлана няма да промени мнението си и отново да публикува кадри с бившия си съпруг? Остава да видим.

Светлана не разкрива подробности за причините зад развода, но в миналото е споделяла, че Християн има проблеми с хазарта. Слуховете гласят, че милионерският син е бил преследван от лихвари, а семейството е изправено пред сериозни финансови затруднения. Бащата на Християн също се е дистанцирал, отказвайки да предоставя финансова помощ.

Светлана ще трябва да се справя сама с отговорността за четирите им деца. Това със сигурност ще бъде трудно, предвид че според думите ѝ Християн не е в състояние да осигури издръжка.

Макар да твърди, че се чувства по-добре след развода, Светлана Василева е изправена пред нов етап в живота си, който ще бъде изпълнен с предизвикателства. Феновете ѝ очакват повече яснота и откровеност за бъдещите ѝ планове, но засега тя запазва мълчание.
 


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мъж се изкъпа в морето в Приморско Мъж се изкъпа в морето в Приморско 17/11/2025, Понеделник 21:18 2
Цената на таксито в Пловдив скача
Цената на таксито в Пловдив скача 17/11/2025, Понеделник 21:00 0
Флагман.БГ Христо Марков оглави НАП Христо Марков оглави НАП 17/11/2025, Понеделник 19:50 0
9
Коментара по темата
9.
Хриси глиганя с рогите
15.01.2025 19:43:58
0
0
Тежи ли тежи ли
8.
Силвия
15.01.2025 14:31:09
2
13
Оставете хората на мира!
Какво ни интересува семейство Гущерови,че постоянно ни ги представяте,нито са първите,нито последните които се развеждат!!!
Стига толкова,пишете нещо хубаво,някой успял човек,пишете за спортистите които ни прославят,какво ни занимавате с личните проблеми на хората????!
7.
*********
15.01.2025 14:20:38
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
6.
Кинтите не миришат
15.01.2025 14:12:05
1
14
Но…кинтите на дебелия свършиха! Сега на къде Светле? Идва нова фаза в живота ти.Намирането на нов спонсор-будала!
5.
тоз
15.01.2025 13:21:45
1
15
дебелия да ходи да отслабне и да си намери една истинска жена
4.
хаха
15.01.2025 13:21:10
1
17
като ви казах че тва тяхното е за пари вие се ядосвахте еми ето го резултата
3.
D
15.01.2025 13:03:35
1
10
Давам 50 лв за пълна програма
2.
Разстроен гражданин
15.01.2025 12:57:01
1
31
Тежка курволяшка съдба: 4 чавета, разнищен терлик, близо до 40 г., 0 професионален опит, освен най-древният, ноу спонсор... а сега накъде??!
1.
Гонзу
15.01.2025 12:06:38
2
19
Чакам те
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Айшето от „Кумлука“ роди близнаци, кръсти ги Делян и Бойко (САТИРА) Айшето от „Кумлука“ роди близнаци, кръсти ги Делян и Бойко (САТИРА) „Туй Айшето… може и да е далеч от политиката, ама не е глупава“, помисли си акушерката 500 млн. евро в бюджета, ако "мъртвите души" в администрацията бъдат премахнати 500 млн. евро в бюджета, ако "мъртвите души" в администрацията бъдат премахнати 10 500 празни щатни бройки в държавната администрация. Tова число отприщи нов спор за раздуването на държавния апарат - за заплати и бонуси Цената на таксито в Пловдив скача Цената на таксито в Пловдив скача Повикването вече е двойно по-скъпо Обедняваме, а коледните добавки остават мираж Обедняваме, а коледните добавки остават мираж Пенсионният модел е счупен и трябва да го залепим, но няма ентусиазъм за този, когото  реформираш, каза Томислав Дончев Над 110 хил. лева са открити в дома на задържания митнически инспектор в Драгоман Над 110 хил. лева са открити в дома на задържания митнически инспектор в Драгоман Искал е 1000 лева подкуп и е арестуван е при акция в митнически пункт в Драгоман От Парк де Пренс до Central Park Бургас, най-емблематичните екипи на България са само на едно място От Парк де Пренс до Central Park Бургас, най-емблематичните екипи на България са само на едно място Central Park Бургас представя уникална изложба с безценни реликви от историята на националния ни футбол Благомир Коцев и Никола Барбутов вече са в затвора Благомир Коцев и Никола Барбутов вече са в затвора Според защитата на Коцев преместването е станало без разпореждане на съда Бургазлии винаги са подкрепяли спорта! Да заповядат в зала "Бойчо Брънзов" Бургазлии винаги са подкрепяли спорта! Да заповядат в зала "Бойчо Брънзов" Морският град ще е домакин на световно първенство тази събота Христо Марков оглави НАП Христо Марков оглави НАП Това се случва, след като правителството назначи Румен Спецов за особен управител на „Лукойл“ Извънредно! Жена бе пометена от автомобил в бургаския ж.к. „Зорница“ Извънредно! Жена бе пометена от автомобил в бургаския ж.к. „Зорница“ Произшествието е станало непосредствено до блок 7, районът е отцепен
Напрежението между САЩ и Венецуела расте, обявиха наркокартел за терористична организация Напрежението между САЩ и Венецуела расте, обявиха наркокартел за терористична организация Продължава струпването на US военна мощ в Карибско море „Шеврон“ влиза в надпреварата за активи на „Лукойл“? „Шеврон“ влиза в надпреварата за активи на „Лукойл“? „Карлайл“ също проучва възможности да ги закупи Украйна придобива 100 френски изтребителя Украйна придобива 100 френски изтребителя Днес бяха подписани важни документи за значително укрепване на нашите отбранителни способности, каза украинският президент Евакуация в Румъния заради атака с дронове Евакуация в Румъния заради атака с дронове Руснаците поразили кораб, натоварен с пропан-бутан в Черно море Дияна Хърка прекрати гладната си стачка Дияна Хърка прекрати гладната си стачка Тя обвинява за трагедията и сръбския президент Александър Вучич ЕС премахва безвизовия режим с държави, които не прилагат правилата ЕС премахва безвизовия режим с държави, които не прилагат правилата Страните рискуват да загубят безвизовия достъп до Шенген Полският премиер предполага, че Русия провежда „кампания за саботаж" Полският премиер предполага, че Русия провежда „кампания за саботаж" Варшава е нащрек срещу чуждестранен шпионаж и операции , след като полската железопътна линия е транспортирала помощи за Украйна и е била унищожена Историческо споразумение: Украйна ще поръча от Франция 100 изтребителя "Рафал" Историческо споразумение: Украйна ще поръча от Франция 100 изтребителя "Рафал" Преди минути двамата лидери подписаха писмото Затвориха хотел в Турция след смъртоносно хранително отравяне на майка с двете ѝ деца Затвориха хотел в Турция след смъртоносно хранително отравяне на майка с двете ѝ деца Има задържани Благославия от Английската църква за гей брак, само ако не прилича на "истинска" сватба Благославия от Английската църква за гей брак, само ако не прилича на "истинска" сватба Без пръстени, без целувки, без бяло – новите церемонии трябва да приличат на всичко друго, но не и на сватба
Бойко Борисов Бойко Борисов Ще имаме дерогация за Лукойл от САЩ, чичо ми зад Океана каза Виц на деня Виц на деня - Скъпа, тая манджа не е ли развалена?
- Яж, не се страхувай. Утре е почивен ден!
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, ние правим с*кс само когато имаш нужда от пари?!
- Е, не ти ли е достатъчно често?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинските мъже носят широки панталони, за да скриват мислите си...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори