×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.БГ: Пътници в Бургаско бяха "изкъпани" в автобус


Сигнал до Флагман.БГ: Пътници в Бургаско бяха "изкъпани" в автобус
17-годишна девойка сподели за перипетиите
12 Януари 2025, Неделя, 20:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Млада бургазлийка ще запомни гостуване при баба си не само с добро

Зимата настъпи с пълна сила в страната. Времето е много студено, а на повечето места вали сняг. Във Флагман.БГ пък получихме сигнал на много недоволна млада гражданка. Тя е 17-годишна и е огорчена от условията за пътуване, които са й предоставени от транспортна фирма. Момичето е било на гости на баба си в Камено и споделя за кошмарно пътуване на връщане към Бургас. 

Ето какво споделя Натали Маринова

"Бях на гости при баба. Живея в Бургас. Често пътувам до Камено, за да я виждам. Но за прът път ми се случва подобно нещо. Потресена съм от обслужването на "ДИАНА 98" ЕООД, посока Камено - Бургас с час на тръгване 12:30 днес".

Натали каза, че седалки и пода на автобуса са били мокри.

"Това е пълно безобразие, не стига че плащаме 4 лв. за автобус. И получаваме превозно средство, което пропуска вода", сочи момичето. Маринова сподели снимка от атмосферата в автобуса, също и касов бон. 

"Всичко изглеждаше нормално. Точно преди да потеглим, усетих, че вода капе отгоре. Видях, че всичко над мен беше мокро. Не знам как водата е проникнала в автобуса. Студено беше. Всички седяхме с якета. Шофьорът провери вентилацията на автобуса и каза, че нещо е станало и не може да затопли температурата", сподели младата бургазлийка. Тя допълни, че се надява всички пътници, които са били в автобуса да са здрави и да няма настинки в следствие на неочакваното пътуване с "леден душ".

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
25
Коментара
Владислав БОНЕВ Жълт код за горещини в 25 области Жълт код за горещини в 25 области 19/08/2026, Сряда 13:30 0
25
Коментара по темата
25.
Сенсей
13.01.2025 08:49:54
2
2
Есента пътувах с автобус през Сахара , и на задните седалки влизаше фин пустинен пясък(влиза ти в очи ,уши абе по всички дупки) и даже го завихряше. Казах на тур-агента и той вика ...тука е така . Седмици след това си вадех пясък от ушите !!!
24.
Европеец с опит
13.01.2025 07:42:38
4
9
Ако беше в Германия щеше да е "златен" душ, така че се успокойте всички. Просто й е за пръв път на момичето и затова се дърпа и прави физиономии. В шенген сме вече, всичко е възможно, дори да стигнем белити държави
23.
абе девойче
13.01.2025 07:41:45
3
7
какво се оплакваш на арменския поп и даваш храна на чакалите тук. има си институции-подава се жалба, отправя се запитване. флагман единствено могат да проверят на кого са собственост тези маршрутки и да питат, защо карат неизправни. ако им стиска разбира се. аман от фейсбук оплаквачи!
22.
N+++
13.01.2025 07:30:30
1
8
Над 90% от тези маршрутки са над 15-20 години, а да не говорим за тези, които превозват учители- разкапани, без парно, запотени стъкла и тук таме капки вода. Веднага давам пример с маршрута Бургас- Каблешково-Дъбник и Горица!
21.
До човекът
13.01.2025 06:54:53
1
2
Хубаво, че ти даваме плюсове. Но, ако тези плюсове са истински, нямаше да мълчим. Смятай, колко от тези плюсове си траят.....и са герои от точно твоето мнение.
20.
"не
13.01.2025 02:30:31
7
7
може да затопли температурата"
Ъ? Температурата е измръзнала? УуужасТ!
Абортираните плодове на образователните "реформи" от последните 3 десетилетия ето така говорят и... списват. А как ли мислят, ако изобщо...
19.
търпим още
13.01.2025 00:39:02
1
16
И по други маршрути е така, без значение от фирмата, пускат разбити таратайки и тарасляници, които изобщо не трябва да са в движение, защото не покриват никакви норми. Никакъв контрол няма, а фирмите се скръндзят да инвестират и явно плащат на който трябва за да не спрат тараслясниците от движение. Почва да се вдига шум чак когато нещо се обърне, запали или блъсне и загинат хора.
18.
бТВ
12.01.2025 22:30:55
8
3
Коя е Диана ,онази мацка с гърди като на Саманта фокс май.
17.
бургазлии
12.01.2025 21:32:28
7
10
със селски корен
16.
Човекът
12.01.2025 21:23:49
3
37
Бай Ганьовците сте много компетентни, личи си по вашия правопис и манталитета ви. Зареди ей такива като вас, хората мълчат ,защото повечето ги е страх от това какво ще си кажат хората. Зареди това Българския народ е на това дередже. Най- добре всеки да мълчи, нали?!
15.
шофиор на авто бус
12.01.2025 20:58:00
38
6
неразбирам зашто се оплака момичето.нали е стигнала жйва и сдрава пак друкото маината му.много мразя като карам детсата дами натуват глъвата сас глопусти
14.
Мъжки
12.01.2025 20:54:31
4
47
Браво на момичето че си отстоява правата. Тези дето я плюете много задръстени и прости Каменовци сте, личи ви се по коментари. Български народ мълчи знае само да се оплаква пък нищо не прави и плюе другите .
13.
до 12. и 13
12.01.2025 20:52:54
5
28
Много прости хора има,затова сме на това положение!
Тия тъпотии синги приказвайте на вашите приятелки ако имате такива!
12.
*********
12.01.2025 20:44:00
17
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
читател
12.01.2025 20:38:02
9
53
Момичето е напълно право!
Защо трябва да я критикуват някой коментатори!
Всеки трябва да си търси правата,нали сме европейци!
Това може ли да се случи в някоя друга европейска държава????
И веднага бай Ганьо почва да плюе и да дава акъл!
След като не е изправен автобуса фирмата трябва да осигури друг изправен автобус!
10.
Теодора Делина
12.01.2025 20:35:49
16
8
В ТАКОВА ЛОШО ВРЕМЕ СНЯГ И ДЪЖД СТУДЕНО СРЕДАТА НА ЗИМАТА Е
9.
*********
12.01.2025 20:35:23
13
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
петар
12.01.2025 20:34:15
25
5
да ми айде мокар с кепчук и маионеза
7.
*********
12.01.2025 20:30:27
32
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
до отворковците
12.01.2025 20:29:44
10
41
Много сте отворени, ама тук, скрити зад анонимността. Що не коментирате във фейсбук, да ви видят всички колко сте прости.
5.
бургазлия
12.01.2025 20:27:41
10
57
разбира се веднага идиотите бързат да се запишат с малоумните си глупости. абе дрисльовци, утре вие като сте на нейно място ще ревете до София, ама сега плюете момичето. аман от тъпанари.
4.
*********
12.01.2025 20:26:03
21
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
надървен
12.01.2025 20:25:03
40
8
звучи девствена
2.
АЙДЕ БЕ
12.01.2025 20:24:19
65
12
Първото, което е какво очаквате от ефна 17 годишна пикла? Освен неадекватно оплакване, друго няма.То ако мократа седалка сега ти е проблем моме, не знам после в живота хаха
1.
бясното куче Рашков
12.01.2025 20:06:47
43
26
Да беше хванала влака Камено-Бургас!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Жълт код за горещини в 25 области Жълт код за горещини в 25 области Само Бургас, Варна и Добрич остават извън предупреждението, а по Черноморието температурите ще се задържат до 30 градуса Демерджиев след заплахата от Иран: Безмер е защитен за много по-високо ниво атаки Демерджиев след заплахата от Иран: Безмер е защитен за много по-високо ниво атаки В базата има антидрон системи, ракетни комплекси и радари, експерт допуска рискове от ирански ракети и дронове 32-годишна бургазлийка блъсна три паркирани коли пред бл. 92 в ж.к. “Меден Рудник”, дрегерът отчел 2.53 промила 32-годишна бургазлийка блъсна три паркирани коли пред бл. 92 в ж.к. “Меден Рудник”, дрегерът отчел 2.53 промила Шофьорката първоначално напуснала мястото на произшествието, но час по-късно се върнала и заявила пред полицаите, че тя е управлявала автомобила Новият акциз стигна до рафта: По-скъпите цигари вече заменят старите партиди Новият акциз стигна до рафта: По-скъпите цигари вече заменят старите партиди Промяната от 1 август се усеща постепенно в магазините, а следващото увеличение на налога е насрочено за март 2027 г. От капитан в МВР до овчар: Кой е Тодор Лапков, задържан след жестокото убийство край Съединение От капитан в МВР до овчар: Кой е Тодор Лапков, задържан след жестокото убийство край Съединение Преди три години той разказваше как е заменил напрежението в полицията с живот сред стадото, а днес фермата му е в центъра на разследване за смъртта на 21-годишен мъж Шеф Денисиньо превръща La Ferme в сцена за кулинарно шоу на живо Шеф Денисиньо превръща La Ferme в сцена за кулинарно шоу на живо На 21 август победителят от Hell’s Kitchen България идва в Бургас с авторско шестстепенно меню, live cooking и вечер, създадена специално за La Ferme Исторически момент! Започна възстановяването на паметника на Ал.Г.Коджакафалията в Бургас Исторически момент! Започна възстановяването на паметника на Ал.Г.Коджакафалията в Бургас Той ще бъде поставен максимално близо до оригиналното място, където е бил издигнат при смъртта на благодетеля преди повече от 100 години Четири отровени лешояда в "Централен Балкан", а пети е в критично състояние Четири отровени лешояда в "Централен Балкан", а пети е в критично състояние Птиците са открити край труп на крава до маршрута Паниците - връх Ботев, а полиция, ветеринарни власти и природозащитници претърсват района за още примамки Агресивен търговец нападна данъчни, събори инспектор и избяга с касовия си апарат Агресивен търговец нападна данъчни, събори инспектор и избяга с касовия си апарат Екшън като от криминален филм се разигра в самия пик на летния сезон в най-големия ни морски курорт Половин милион туристи в Бургас за Евровизия: Големите хотели вече са резервирани Половин милион туристи в Бургас за Евровизия: Големите хотели вече са резервирани В Ливърпул е имало близо 500 000  туристи, каза Евелина Пулева от Бургаската регионална туристическа камара и добави, че регионът ни може да поеме такъв капацитет
Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Само шест товарни кораба са преминали през Ормуз вчера, а напрежението изстреля Brent над 91 долара за барел Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Писателката впечатли международното жури със стихотворението „Живец“ от книгата си „Морето ми каза“ Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Сред участниците са Михаил Гочев, Радослав Владимиров, Иван Притъргов и Марк Хаджижеков Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Българинът получи покана за празника на „виолетовите“, а на „Артемио Франки“ се събират Батистута, Баджо и още големи имена от историята на италианския футбол Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Избирателната комисия обяви действащия държавен глава за победител, докато европейските наблюдатели отчетоха неравни условия в кампанията Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта Президентът на САЩ се върна към идеята си дни след първото изявление, а този път публикацията му в Truth Social изглежда далеч по-малко като шега Лавров за Румен Радев: Познавам го добре - някои устояват на натиска, други се пречупват Лавров за Румен Радев: Познавам го добре - някои устояват на натиска, други се пречупват Руският външен министър коментира отказа на България да участва в Коалицията на желаещите и постави позицията на премиера през призмата на националния интерес Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция Новият гръцки пътен кодекс забранява самоволното заемане на улицата, а изключение има само при законно разрешение
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Клиент към сервитьора:
- До сега не бях ял нещо по-твърдо, от това пиле!
- Тогава Ви съветвам да опитате нашите пръжоли...
Виц на деня Виц на деня Една тинейджърка се приготвя за дискотека и майка и казва:
- Никъде няма да ходиш, обличай се и си лягай...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук ърся си работа като 'наблюдател на багери'. Имам 15 години опит в гледане на строежи през оградата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори