Голям малшанс за бургаските отбори за Купата на България
Нафтата и Дея загубиха в 5-геймови драми
ВК "Нефтохимик" 2010 загуби драматично полуфинала за Купата на страната ни с 2:3 (18, -18, 21, -22, -13) от "Монтана" пред около 1600 души в "Арена Бургас".
Нафтата водеше с 18:16 в четвъртата част, но не затвори мача миналата вечер и в тайбрека отново нямаше късмет.
ВК "НЕФТОХИМИК" 2010: Георги Братоев 1, Дейвид Кръстев 14, Аксел Трухчев 21, Красимир Георгиев 8, Розалин Пенчев 12, Педро Луиш 7, либеро – Владислав Иванов (Добромир Димитров 1, Апостол Боянов, Венцислав Рагин)
Старши треньор: Иван Станев
"МОНТАНА": Хироки Ито 1, Василий Молотков 25, Калоян Балабанов 8, Бруно Рубо 8, Павел Душков 14, Калоян Вълчинов 12, либеро – Калоян Ботев (Стефан Узунов, Георги Елчинов, Кристиян Алексов 7)
На финала "Монтана" ще срещне "Левски" днес от 19:00 в "Арена Бургас". По-рано в събота столичани взеха реванш срещу Дея спорт за загубения финал за Купата на България през миналата година и детронираха тима от Бургас след 3:2 (25:21, 25:22, 21:25, 21:25, 15:11).
"Левски" има 11 победи от 11 мача за първенство този сезон и е фаворит във финала за Купата.
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура

оправиха строежа покрай сентрал парк и нещо рязко спряха парите за Черномрец?
Защо?
ебана работа в този Бургас, не само спорта, като цяло работата също е много зле, от горе от горе преглед на jobs.bg и виждаш какви са масово заплатите.. така, че... може би най - голямата ми грешка е завръщането тук.
Хората едни злобни, мърляви, оклюмали, дали е от недоимък или просто тук, в Бургас, сме си такива селяндури.. не знам
Черноморец ги фалираха и тях умишлено, но.. и там не успяха да построят нищо и така и си западна базата с 3, повтарят 3 тренировъчни терена, колкото официалният.
Волейбола се видя какво се случва след като завода спря да дава пари...
Да загробиш баскетбола в града , който на всеки мач в Б.Брънзов събираше повече хора отколкото вчера си е престъпление .
Нали Маноле !?
Поне вчера купили ли си билетче или ...
Отново изказвам поздравления за отличната игра на Розалин и Аксел, които са фаворити на публиката с техния чар, потенциал и харизма. Дерзайте момчета!
Мачкай Нафта! ❤️
Не може при положение, че си свикнал да играеш в свота зала, пред препълнени трибуни, да отидещ да играеш реално в чужда зала...
преди две години по този начин Черноморец загуби титлата по баскетбол...цял сезон в Бойчо Брънзов и накрая в тази депресираща зала...