Голям малшанс за бургаските отбори за Купата на България
Нафтата и Дея загубиха в 5-геймови драми
ВК "Нефтохимик" 2010 загуби драматично полуфинала за Купата на страната ни с 2:3 (18, -18, 21, -22, -13) от "Монтана" пред около 1600 души в "Арена Бургас".
Нафтата водеше с 18:16 в четвъртата част, но не затвори мача миналата вечер и в тайбрека отново нямаше късмет.
ВК "НЕФТОХИМИК" 2010: Георги Братоев 1, Дейвид Кръстев 14, Аксел Трухчев 21, Красимир Георгиев 8, Розалин Пенчев 12, Педро Луиш 7, либеро – Владислав Иванов (Добромир Димитров 1, Апостол Боянов, Венцислав Рагин)
Старши треньор: Иван Станев
"МОНТАНА": Хироки Ито 1, Василий Молотков 25, Калоян Балабанов 8, Бруно Рубо 8, Павел Душков 14, Калоян Вълчинов 12, либеро – Калоян Ботев (Стефан Узунов, Георги Елчинов, Кристиян Алексов 7)
На финала "Монтана" ще срещне "Левски" днес от 19:00 в "Арена Бургас". По-рано в събота столичани взеха реванш срещу Дея спорт за загубения финал за Купата на България през миналата година и детронираха тима от Бургас след 3:2 (25:21, 25:22, 21:25, 21:25, 15:11).
"Левски" има 11 победи от 11 мача за първенство този сезон и е фаворит във финала за Купата.
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело

оправиха строежа покрай сентрал парк и нещо рязко спряха парите за Черномрец?
Защо?
ебана работа в този Бургас, не само спорта, като цяло работата също е много зле, от горе от горе преглед на jobs.bg и виждаш какви са масово заплатите.. така, че... може би най - голямата ми грешка е завръщането тук.
Хората едни злобни, мърляви, оклюмали, дали е от недоимък или просто тук, в Бургас, сме си такива селяндури.. не знам
Черноморец ги фалираха и тях умишлено, но.. и там не успяха да построят нищо и така и си западна базата с 3, повтарят 3 тренировъчни терена, колкото официалният.
Волейбола се видя какво се случва след като завода спря да дава пари...
Да загробиш баскетбола в града , който на всеки мач в Б.Брънзов събираше повече хора отколкото вчера си е престъпление .
Нали Маноле !?
Поне вчера купили ли си билетче или ...
Отново изказвам поздравления за отличната игра на Розалин и Аксел, които са фаворити на публиката с техния чар, потенциал и харизма. Дерзайте момчета!
Мачкай Нафта! ❤️
Не може при положение, че си свикнал да играеш в свота зала, пред препълнени трибуни, да отидещ да играеш реално в чужда зала...
преди две години по този начин Черноморец загуби титлата по баскетбол...цял сезон в Бойчо Брънзов и накрая в тази депресираща зала...