×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • АПИ: 377 машини обработват републиканските пътища в районите със снеговалеж
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Голям малшанс за бургаските отбори за Купата на България


Голям малшанс за бургаските отбори за Купата на България
Финалът ще е "Левски" - "Монтана"
12 Януари 2025, Неделя, 08:00 ч.
Автор: Тервел ИЛИЕВ, снимка: ВК "Нефтохимик"

Нафтата и Дея загубиха в 5-геймови драми

ВК "Нефтохимик" 2010 загуби драматично полуфинала за Купата на страната ни с 2:3 (18, -18, 21, -22, -13) от "Монтана" пред около 1600 души в "Арена Бургас".

Нафтата водеше с 18:16 в четвъртата част, но не затвори мача миналата вечер и в тайбрека отново нямаше късмет.

ВК "НЕФТОХИМИК" 2010: Георги Братоев 1, Дейвид Кръстев 14, Аксел Трухчев 21, Красимир Георгиев 8, Розалин Пенчев 12, Педро Луиш 7, либеро – Владислав Иванов (Добромир Димитров 1, Апостол Боянов, Венцислав Рагин)
Старши треньор: Иван Станев
"МОНТАНА": Хироки Ито 1, Василий Молотков 25, Калоян Балабанов 8, Бруно Рубо 8, Павел Душков 14, Калоян Вълчинов 12, либеро – Калоян Ботев (Стефан Узунов, Георги Елчинов, Кристиян Алексов 7)

На финала "Монтана" ще срещне "Левски" днес от 19:00 в "Арена Бургас". По-рано в събота столичани взеха реванш срещу Дея спорт за загубения финал за Купата на България през миналата година и детронираха тима от Бургас след 3:2 (25:21, 25:22, 21:25, 21:25, 15:11).

"Левски" има 11 победи от 11 мача за първенство този сезон и е фаворит във финала за Купата.


В категории: Бургас , Спорт


Тервел ИЛИЕВ Автор
Тервел ИЛИЕВ
19
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Вицепрезидентът на Стефановден в Истанбул Вицепрезидентът на Стефановден в Истанбул 26/12/2025, Петък 10:20 0
19
Коментара по темата
19.
s(P)ort burgas
13.01.2025 10:08:33
1
0
не знам по какви причиние си мислехте, че и Васко Стоянов, този заслужил психопат и луд човек ще оправи баскетбола в Бургас, а няма да оправи себе си и да е всяка седмица в ЛА.
оправиха строежа покрай сентрал парк и нещо рязко спряха парите за Черномрец?
Защо?
ебана работа в този Бургас, не само спорта, като цяло работата също е много зле, от горе от горе преглед на jobs.bg и виждаш какви са масово заплатите.. така, че... може би най - голямата ми грешка е завръщането тук.
Хората едни злобни, мърляви, оклюмали, дали е от недоимък или просто тук, в Бургас, сме си такива селяндури.. не знам
18.
s(P)ort burgas
13.01.2025 10:06:18
0
0
Спорт в Бургас отдавна няма, не знам кой си мисли, че е имало като цяло някога. Нефтохимик, ама футболният имаше, защото порточана дърпаше пари през завода. Видяхме след това какво се случи..
Черноморец ги фалираха и тях умишлено, но.. и там не успяха да построят нищо и така и си западна базата с 3, повтарят 3 тренировъчни терена, колкото официалният.
Волейбола се видя какво се случва след като завода спря да дава пари...
17.
Тиквата от банкя
12.01.2025 15:07:01
1
2
Флагман сайта на герб отдавна не чета, там фалшиви новини, там поръчкови статии
16.
Кибик семкаджия
12.01.2025 13:34:17
0
8
Общината отпуска достатъчно много средства на представителните отбори в колективните спортове. Когато обаче се ангажират скъпи наемници играчи и треньори , а няма здрави спонсори каруцата започва яко да скърца. За съжаление в Бургас заможните хора със спортни сърца се броят на пръстите на едната ръка. Специално във волейболния Нефтохимик нещата са сбъркани изначално. Скъпо платен мениджър наемник , скъпо платен треньор М.Стоев ( още години ще му върви голямата заплата) за това не хулете Иван Станев и селекция от наемници. Защо имаме ДЮШ като играят само наемници ? Същото беше и в баскетбола . Гледайте Левски и се учете , основата е от млади момчета от собствената школа и газят наред.
15.
*********
12.01.2025 11:40:21
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
14.
времето
12.01.2025 11:22:55
1
6
Огнян Томов след РЕЗИЛА парите от община Бургас и Лукойл спират - хваштай рейса и за Монтана . Пълен провал си с този смешен треньор.
13.
времето
12.01.2025 11:20:21
1
7
Томов Некадърника Станев още ли е треньор на Нефтохимик - на следващия мач на отбора ще има 10 човека и ще те освиркват и теб и треньорчето ти .
12.
???
12.01.2025 11:12:05
1
10
Станев му е рано за такъв отбор. Ама нали е общински съветник от ГЕРБ?! Политическите назначения никога не водят до нещо добро.
11.
Еркеч
12.01.2025 10:58:48
0
13
A бе то добре ги водите бургаски отбори Нефтохимик и Дея,ама колко волейболисти са от бургаския регион в тия клубове,щото и Хебър бяха на Пазарджик,шампиони,Шампионски лиги,ама никой няма там сега,баскетбола на Биг Вас сам негри и наемници,един бургазлия няма,кой остана след разпада-никой.Какво ме засягат Аксел и Ламанец,след като децата тренират по училищните салони,а не в Младост или Арената
10.
Тъпи волейболистчета
12.01.2025 10:13:02
0
5
Мързеливия интригант пак седнал, ако може седнал ще играе (пречи).
9.
Хейт
12.01.2025 10:12:46
1
16
Да имаш 2 (!) елитни волейболни отбора домакини на купата и публиката да е 200 човека е срамно и несериозно, като половината бяха роднини и приятели
Да загробиш баскетбола в града , който на всеки мач в Б.Брънзов събираше повече хора отколкото вчера си е престъпление .
Нали Маноле !?
Поне вчера купили ли си билетче или ...
8.
Ким Чен Ур
12.01.2025 10:04:44
0
15
Какъв малшанс имали бураските отбори-Дея бяха просто по-слаби от шампиона Левски,макар че се раздадоха напълно и стигнаха тайбрек,а Нефтохимик с 5 грешки н асервиз в тайбрека е несериозно да иска победа срещу прилично общинско отборче от северозапада,където има и футбол с марка Б група,за за разлика от Бургас
7.
ТРАГЕДИЯ
12.01.2025 09:59:18
3
14
Томов имаш играчи страхотни и един СМЕШЕН треньор .
6.
ТРАГЕДИЯ
12.01.2025 09:57:35
2
12
Томов спиш ли Станев за втори път проваля отбора но ти е евтин нали .
5.
Волейболен фен на Нефтохимик 2010
12.01.2025 09:45:26
10
0
Момчетата играха много съсредоточено. Розалин Пенчев и Аксел Трухчев като комбина са страхотни и много се допълват. Новите попълнения Дейвид Кръстен и Пабло Сантон също се справят добре. Непоискан съвет ще е Добромир да играе повече отколкото Братоев, защото това момче има потенциал и трябва да го развива.
Отново изказвам поздравления за отличната игра на Розалин и Аксел, които са фаворити на публиката с техния чар, потенциал и харизма. Дерзайте момчета!
Мачкай Нафта! ❤️
4.
Акула
12.01.2025 09:42:05
0
12
Паната пречат да се гледа ,ако си на първите 10 реда,ако се качиш по нагоре ти трябва бинокъл,и отделно ти искат 20 лева вход.....ей ало бургаския фен не е научен да плаща вход.....отделно в града се напълни с всякакви от околията и хич не им пука за бургаския спорт.....Само Черноморец може да я напълни тая зала,миналата година над 5000 имаше на финала с Спартак Плевен в финала по баскетбол.
3.
Levski
12.01.2025 09:37:24
10
4
Днеска син Бургас ще я понапълни тая зала....2000 сини гърла ще викат от трибуните.....Само Левски оле!
2.
,,
12.01.2025 09:12:48
2
10
Тази отвратителна зала не е пригодена за спортно събитие...трубунуте празни и на майната си, мстените голи, депресиращи...кой идиот боядиса полето така...това пречи на играчите
Не може при положение, че си свикнал да играеш в свота зала, пред препълнени трибуни, да отидещ да играеш реално в чужда зала...
преди две години по този начин Черноморец загуби титлата по баскетбол...цял сезон в Бойчо Брънзов и накрая в тази депресираща зала...
1.
Бургас
12.01.2025 09:12:09
0
11
Хахаха къде ги видяхте 1600,имаше не повече от 400-450 човека. Срам и позор за Бургас!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Надежда за българския футбол: Треньорът на националите заговори за възраждане Надежда за българския футбол: Треньорът на националите заговори за възраждане Александър Димитров вярва в светлото бъдеще на отбора Вицепрезидентът на Стефановден в Истанбул Вицепрезидентът на Стефановден в Истанбул Гостуване на Илияна Йотова на празника на Българската църква  Над 3,7 милиона лева за „Българската Коледа”: Даренията растат в подкрепа на тежко болните деца Над 3,7 милиона лева за „Българската Коледа”: Даренията растат в подкрепа на тежко болните деца Продължават да нарастват, осигурявайки надежда за малчуганите с тежки заболявания и подобряване на здравната инфраструктура в страната Жълта свежест край оплешивелите от студ дървета на Коледа в Бургас Жълта свежест край оплешивелите от студ дървета на Коледа в Бургас Въпреки студеното време и очакванията за типична зимна сцена, една необичайна гледка в Бургас създаде усещането за настъпваща пролет Пътната обстановка за 26 декември: Магистралите и пътищата в Бургаска, Ямболска и Сливенска области под наблюдение Пътната обстановка за 26 декември: Магистралите и пътищата в Бургаска, Ямболска и Сливенска области под наблюдение Зимни условия и важни препоръки за пътуващите по магистралите и основните пътища в Южна България Събор на Пресвета Богородица: Имен ден на Давид, Дарина и Йосиф Събор на Пресвета Богородица: Имен ден на Давид, Дарина и Йосиф Как се празнува 26 декември Времето днес: Студ, облаци и мразовит вятър в цяла България Времето днес: Студ, облаци и мразовит вятър в цяла България Зимата настъпи с ледени сутрини и облачно време – какво да знаем за прогнозата за 26 декември? 2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни 2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни Новата 2026 година ще премине под егидата на Червения огнен кон - енергичен, страстен и своенравен Пълен абсурд: Тази малка ограда ли ще спре нарушителите да пресичат? Пълен абсурд: Тази малка ограда ли ще спре нарушителите да пресичат? Институциите да се вземат в ръце и да предприемат реални мерки, не половинчати, настояват жителите на кв. Сарафово Шоколадът може да повиши мозъчната активност Шоколадът може да повиши мозъчната активност Учени от Университета „Л'Акуила“ са открили, че какаото и шоколадът могат да подпомогнат по-доброто функциониране на когнитивните функции
Тази популярна храна е забранена в ръчния багаж на самолетите – ето защо Тази популярна храна е забранена в ръчния багаж на самолетите – ето защо Неочакваните забрани в ръчния багаж: Кокосово месо и други храни, които не можете да вземете в самолета САЩ нанесоха въздушни удари в Нигерия срещу позиции на ИДИЛ след нападения срещу християни САЩ нанесоха въздушни удари в Нигерия срещу позиции на ИДИЛ след нападения срещу християни САЩ извършиха въздушни удари срещу ИДИЛ в Нигерия след нападения върху християни в региона Пи Диди иска незабавно освобождаване от затвора: Адвокатите му обжалват присъдата по обвинения в склоняване към проституция Пи Диди иска незабавно освобождаване от затвора: Адвокатите му обжалват присъдата по обвинения в склоняване към проституция Той и неговата защита се борят за отмяна на присъдата, след обвинения в склоняване към проституция Какви витамини влияят на мозъчната функция и как недостигът им води до когнитивни проблеми Какви витамини влияят на мозъчната функция и как недостигът им води до когнитивни проблеми Витамини и мозъчна функция: Как недостигът им води до когнитивни проблеми Най-необичайните и уникални коледни базари в света: Пещери, планини и еротични пазари Най-необичайните и уникални коледни базари в света: Пещери, планини и еротични пазари Как светът празнува Коледа по нестандартен начин Горещият шоколад и костите: Как да се насладим на любимата напитка без да вредим на здравето Горещият шоколад и костите: Как да се насладим на любимата напитка без да вредим на здравето Възможно ли е да бъде опасен? Експертни съвети за здравословен избор Коледни традиции от Европа: Необичайни обичаи и празнични ритуали Коледни традиции от Европа: Необичайни обичаи и празнични ритуали От Унгария до Сърбия: Коледните обичаи, които ще ви изненадат 2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни 2026 ще е годината на Червения огнен кон! Ще "изгори" всичко старо и ще пренареди живота ни Новата 2026 година ще премине под егидата на Червения огнен кон - енергичен, страстен и своенравен България сред лидерите в Европа по хайвер от белуга България сред лидерите в Европа по хайвер от белуга Как ферма край язовир „Кърджали“ изнася най-скъпия хайвер за Франция и света Откриха уникално златно 2300-годишно съкровище Откриха уникално златно 2300-годишно съкровище Предполага се, че намерените монети са жертвоприношение за боговете
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Хаосът тепърва започва наново Виц на деня Виц на деня Реклама:
"Заповядайте в нашия нов спортен магазин! Всичко за спорта! Телевизори, дивани, бира, чипс!"
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти взема за Коледа?
- Ами ти, всичко ми взe! Какво още искаш?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Любовта не е в целувките, а в търпението, разбирането, подкрепата и доверието.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори