Голям малшанс за бургаските отбори за Купата на България
Нафтата и Дея загубиха в 5-геймови драми
ВК "Нефтохимик" 2010 загуби драматично полуфинала за Купата на страната ни с 2:3 (18, -18, 21, -22, -13) от "Монтана" пред около 1600 души в "Арена Бургас".
Нафтата водеше с 18:16 в четвъртата част, но не затвори мача миналата вечер и в тайбрека отново нямаше късмет.
ВК "НЕФТОХИМИК" 2010: Георги Братоев 1, Дейвид Кръстев 14, Аксел Трухчев 21, Красимир Георгиев 8, Розалин Пенчев 12, Педро Луиш 7, либеро – Владислав Иванов (Добромир Димитров 1, Апостол Боянов, Венцислав Рагин)
Старши треньор: Иван Станев
"МОНТАНА": Хироки Ито 1, Василий Молотков 25, Калоян Балабанов 8, Бруно Рубо 8, Павел Душков 14, Калоян Вълчинов 12, либеро – Калоян Ботев (Стефан Узунов, Георги Елчинов, Кристиян Алексов 7)
На финала "Монтана" ще срещне "Левски" днес от 19:00 в "Арена Бургас". По-рано в събота столичани взеха реванш срещу Дея спорт за загубения финал за Купата на България през миналата година и детронираха тима от Бургас след 3:2 (25:21, 25:22, 21:25, 21:25, 15:11).
"Левски" има 11 победи от 11 мача за първенство този сезон и е фаворит във финала за Купата.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

оправиха строежа покрай сентрал парк и нещо рязко спряха парите за Черномрец?
Защо?
ебана работа в този Бургас, не само спорта, като цяло работата също е много зле, от горе от горе преглед на jobs.bg и виждаш какви са масово заплатите.. така, че... може би най - голямата ми грешка е завръщането тук.
Хората едни злобни, мърляви, оклюмали, дали е от недоимък или просто тук, в Бургас, сме си такива селяндури.. не знам
Черноморец ги фалираха и тях умишлено, но.. и там не успяха да построят нищо и така и си западна базата с 3, повтарят 3 тренировъчни терена, колкото официалният.
Волейбола се видя какво се случва след като завода спря да дава пари...
Да загробиш баскетбола в града , който на всеки мач в Б.Брънзов събираше повече хора отколкото вчера си е престъпление .
Нали Маноле !?
Поне вчера купили ли си билетче или ...
Отново изказвам поздравления за отличната игра на Розалин и Аксел, които са фаворити на публиката с техния чар, потенциал и харизма. Дерзайте момчета!
Мачкай Нафта! ❤️
Не може при положение, че си свикнал да играеш в свота зала, пред препълнени трибуни, да отидещ да играеш реално в чужда зала...
преди две години по този начин Черноморец загуби титлата по баскетбол...цял сезон в Бойчо Брънзов и накрая в тази депресираща зала...