Орхан Мурад влиза с гръм и трясък в политиката
Над милион ще гласуват за мен, посочва легендата на попфолка у нас
Орхан Мурад нагазва надълбоко и влиза в политиката със своя партия. Това става ясно от интервюто му в "Събуди се" по Нова телевизия. „От 1991 съм по предизборни концерти, много знам за политиката", коментира Мурад.
"Повечето политици знаят, че за нищо не стават, и влизат само за да вземат субсидията", добави той. „Аз съм романтичен, идеалист, наивен, вярващ в хората, вярващ в доброто. Много често могат да ме подведат. От мен политик не става. Но имам добри идеи, просто трябва някой да ги осъществи, а аз съм готов да помогна с авторитета и знанията си", заяви Орхан Мурад.
Според него патриотизмът вече не върши работа. А предположенията му за броя на бъдещите му гласоподаватели са за над 1 милион. "Аз съм давал на политиците хляб с моите песни и известност", отбеляза Мурад.
За емблема на бъдещата партия той би предложил бял бастун, инвалидна количка и слухов апарат, като смята да помага на хората в неравностойно положение.
Турция продаде 118 тона злато заради обезценената лира
Супер модерна нелегална фабрика за цигари е работила под носа на властите в Дупница
Центърът на София ще бъде затворен утре заради полумаратон
Празничните добавки са унижение за пенсионерите
Тези топ храни са изключително полезни за организма
Защо Азис и Иво Димчев са във война
Транспортният бранш пред колапс, настоява за спешни мерки заради енергийната криза
Италия затяга мерките: край на свободния туризъм в най-посещаваните места
Как високите цени на петрола се отразяват на бюджета на домакинствата
Ако работите в тази страна - имате късмет. Получавате най-високата заплата в Европа
Зеленски пристигна в Истанбул, ще разговаря с Ердоган
Морбили плъзна в пет области, 68 от заболелите са деца
