Удар по бракониери в бургаското езеро Мандра
Инспекторите намериха 100 метрови незаконно разположени мрежи и конфискуваха 50 кг сребриста каракуда
Инспектори от Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури в Бургас конфискуваха 50 кг риба при акция в езеро Мандра. Те намериха 100 метрови незаконно разположени мрежи във водоема, съобщава БНТ.
Първоначално те са получили сигнал за незаконен риболов. Служителите извършили проверка на място и установили наличието на два броя хрилни мрежи, поставени в работно положение.
В тях е имало незаконно уловена риба от вида сребриста каракуда с общо тегло 50 кг. Хрилните мрежи са иззети, а рибата е дарена на зоопарка в Бургас.
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"

Браво