Мъжът ѝ е президент, а тя води сватби
Президентшата се изложи с тотален кич на безизвестни парвенюта
Деси Банова-Плевнелиева, съпруга на президента (2012-2017) Росен Плевнелиев, стана обект на сериозни подигравки, след като пое новото си амплоа – водеща на сватби. Скандалът избухна на празненство на бизнес двойка, което се превърна в символ на тоталния кич и показност.
Събитието, което събра неизвестни новобогаташи и техни приближени, беше организирано в зала, украсена с огромни бели цветя и претрупан интериор. Деси Банова, която бе в центъра на вниманието като водеща, представи музикалните изпълнения и се опитваше да внесе тържествена атмосфера. Но опитът ѝ бе възприет от гостите и в социалните мрежи като комично преиграване.
Булката се затрудни да мине по претрупания с цветя и декорации път към олтара. Този момент стана повод за множество шеги в интернет, а "най-красивата булка", както сама се нарече младоженката, също се оказа в центъра на ироничните коментари.
Водещата на събитието, Деси Банова, демонстрираше увереност, но същевременно не успя да прикрие липсата на опит в подобни мероприятия. Нейната роля в събитието стана обект на присмех, като мнозина изтъкнаха, че не подхожда на съпруга на бивш президент да се занимава с подобна дейност.
Освен коментарите за визията ѝ и поведението, обществото осъди и цялостния характер на събитието, което мнозина определиха като показно, но без вкус и стил. Дори в телевизионните среди се разрази дискусия за това дали бившата водеща на прогноза за времето не е поела твърде неудачен професионален път.
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба
"Никога няма да излезеш от затвора"
Какво се случва с децата от жестоката катастрофа в Горна Оряховица
18/06/2026, Четвъртък 18:40
0
Фатален полет с парапланер: 63-годишен мъж се оплете в жици и почина
Надуха цената на царевицата по плажа
Великобритания доставя 150 000 дрона на Украйна до края на 2026 г.
Какво става с Варна?! Мъж стреля и хвърля ножове
Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират
Зеленски се закани: Ако Украйна гори, Москва също ще гори
Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала

Този БЕШЕ президент преди мнооого време. Сега е само плюнка.
Това са две несъвместими "величини".