Коя е жената, спечелила леденото му сърце
Алек Младенов вече не е ерген
Бизнесменът Алек Младенов, запомнен като един от най-ярките участници в третия сезон на „Ергенът“, хвърли истинска бомба – оказва се, че сърцето му вече не е свободно! След края на романтичното шоу различни слухове носеха, че той е успял да открие истинската любов. Сега вече самият Алек потвърди новината!
В откровен разговор в ефира на bTV, по време на гостуване в „Преди обед“, Младенов призна, че е намерил жената на мечтите си. "На празниците бях с любимата жена – спокойно, уютно и разкошно“, сподели той и накара феновете си да гадаят коя е мистериозната дама.
Годишнина и мечти за семейство
Още по-сензационното разкритие – Алек и половинката му наскоро са отбелязали първата си годишнина заедно! Според него запознанството им е станало непосредствено след финала на шоуто – съдбата очевидно си е свършила работата.
Младенов разкри, че връзката им е сериозна и загатна за планове за семейство: „В тази посока вървим“, намекна той с усмивка, но предпочете да не издава прекалено много подробности за любимата си. Очевидно обаче Алек е готов да загърби ергенския живот.
Мистериозната жена – коя е тя?
Двамата са прекарали празниците заедно, далеч от градската суматоха и любопитните погледи. Изборът на романтично място подчертава желанието им да пазят любовта си далеч от светлините на прожекторите.
Но коя е жената, пленила сърцето на бизнесмена? Това остава загадка, която със сигурност ще продължи да буди интерес. Алек отказа да разкрие самоличността ѝ, но намекна, че тя е всичко, което е търсил.
Феновете са в шок
Фенките на „Ергенът“ обаче не са на себе си! Новината за новата любов на Алек разби много мечти, но едно е сигурно – той е започнал нов, зрял етап в живота си. Дали скоро ще видим пищна сватба? Остава да разберем
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)
