×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Назначиха Красимир Якимов за зам.-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
  • Украйна е готова за среща между Зеленски и Путин
  • Транспортна стачка парализира Белгия
  • Пускат сайт да следим цените на едро и при търговците
  • Очакват поскъпване на имотите до 10%
  • Русия разширява флота от ядрени бомбардировачи Ту-160М до десет самолета
  • Украйна кани Европа да посредничи пред Русия за мораториум върху ударите по летища
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ДБ няма да се върне на масата за преговори, заяви Атанас Атанасов


ДБ няма да се върне на масата за преговори, заяви Атанас Атанасов
Атанас Атанасов можеше да стане вътрешен министър в кабинета "Желязков"
10 Януари 2025, Петък, 12:30 ч.
Автор: Флагман.бг

Лидерът на ДСБ категоричен: Само политически неутрален кандидат за премиер може да промени решението

От "Демократична България" изненадващо обявиха, че не са получили покана за подновяване на преговорите за съставяне на правителство. Формацията отказа да коментира публикациите, че ГЕРБ са се договорили за управленско мнозинство с ИТН и БСП.

Лидерът на ДСБ и съпредседател на ДБ Атанас Атанасов беше категоричен, че коалицията би се върнала на масата на преговорите само при едно условие – предложено от ГЕРБ име на политически неутрален кандидат за министър-председател.

"Няма на друго място в света, освен в Русия, такава прокуратура, която си позволява да репресира, без да има някакви ограничения," заяви ген. Атанас Атанасов от „Демократична България“, който заедно с членове и симпатизанти на „Продължаваме промяната“ се събраха на протест заради разпита на съпредседателя на ПП Кирил Петков в прокуратурата.

Потвърди се бомбата на Флагман: Правителство ще има, обявяват го днес

„Навремето имаше един прокурор Иван Татарчев, който казваше: „Над мен е само Господ!“. Това нещо се повтаря, независимо кой е главен прокурор. Затова искаме радикална промяна в конституцията и за начина, по който функционира съдебната власт като цяло“, добави депутатът. Шест години бях в същото положение – три дела завършиха на последна инстанция с оправдателни присъди. Сега се повтаря същото, това е политическа репресия от нереформираната прокуратура, каза още той.

„Убеден съм, че няма нарушение на закона, всичко е измислено. Трябва да се потърси отговорност за деяния от други лица“, завърши ген. Атанасов.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Зодиите, за които предстои важна промяна Зодиите, за които предстои важна промяна 12/05/2026, Вторник 21:45 0
Тервел ИЛИЕВ Симеон Николов блести за Купата на Русия Симеон Николов блести за Купата на Русия 12/05/2026, Вторник 21:20 0
Тервел ИЛИЕВ Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия Владимир Путин се хвали с три мощни оръжия 12/05/2026, Вторник 20:30 2
Тервел ИЛИЕВ Голям обрат в Джирото след България Голям обрат в Джирото след България 12/05/2026, Вторник 20:00 1
Тервел ИЛИЕВ Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща Феновете в екстаз - Къванч Татлъту се завръща 12/05/2026, Вторник 18:58 1
Тервел ИЛИЕВ Българин хвана риба гигант Българин хвана риба гигант 12/05/2026, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ Арсенал получи талисмани от бургазлия Арсенал получи талисмани от бургазлия 12/05/2026, Вторник 18:20 0
22
Коментара по темата
22.
Свинско без Зеля, без Зеля
11.01.2025 10:40:00
0
1
Това много ни радва. Високия генерал го зоват в Украйна. Крайно време е да пуска властта и да отиде да помага на украинците, заради които продава България.
21.
кянакръбоП
11.01.2025 04:02:22
0
2
Гно Мат лАже.Той е на всяка маса, щом има келепир. И по Татово време, та чак до сега.
20.
До16
10.01.2025 17:52:40
0
3
Антикорупционният фонд е НПО на Сорос и неолибералите на Демократите. Така че ни ми ги давай като някакъв фактор. Платени подлоги.
19.
Манчо
10.01.2025 17:51:25
0
3
Тези до като ги има,таз държава няма да се оправи.
18.
правителстео на мафията
10.01.2025 16:55:54
1
2
Идва време разделно, идва нашия Лос Анджелис, в който народа изгаря.
Пускайте смс-ти за бедствено положение и евакуация на който може.
17.
До 15
10.01.2025 16:50:44
3
3
Хубаво е,че уточняваш,защото Народa свързва тумора с Герб- дпс
16.
Долу ОПГ ГПОБ
10.01.2025 15:56:53
12
8
Никакви преговори с наглата проста банкянска мутра и неговата шайка нещастници след като излезе разследването на антикорупционния фонд за назначенията в Булгаргаз, което доказва че гербаджии са една Престъпна организация обхванала като октопод цялата държава и смуче ли смуче!!!
15.
Off
10.01.2025 15:21:15
7
16
Този тумор, от който държавата е вече 4 години в кома, трябва да бъде изрязан! Говоря за ППДБ.
14.
Тошо
10.01.2025 14:37:50
1
16
Вижте, връщайте се, отивайте си, както решите, Ваша работа, но утре преди изгрев Слънце, кабинет трябва да има, със или без вас, умен или не, голям или малък!
Това не Ви е детска градина или дърводелски цех, тава е държава в която има милиони хора, гласували и имащи семейства!
13.
ГНОМ - тоталитарен прокурор.
10.01.2025 13:30:25
2
33
Комунистическият прокурор с агентурното име ГНОМ и мижавата ДСБ никой не ги отразява и не ги е канил да участва в съставянето на правителство. Даже съкоалиционерите му от ДБ и ПП го ниглежират и заобикалят като прокажен. Та е най-добре Гнома да си наляга парцалите и да си седи кротко в парламента, че току виж му е последният.
12.
Фара
10.01.2025 13:30:14
12
7
Браво
Мафията да си управлява с Пеевски задкулисно!
11.
Каква "разтърсваща" трагедия!
10.01.2025 13:20:03
1
7
Загубих апетит! Ууупс, току-що обядвах без проблем. Каня се и да вечерям.
10.
Джуджанке,
10.01.2025 13:16:08
2
30
Ама те вече не ви канят на преговорите... къде си мислиш, че ще се върнеш?
9.
бясното куче Рашков
10.01.2025 13:15:23
2
23
Кервана ва властта си върви, правителството е съставено... само кучетата от ППДБ си лаят.
8.
Дали...
10.01.2025 13:13:29
4
22
Ако осъдят Простото, дали няма да лежи в Сливенския затвор? Чета, че напоследък било модерно да се обявяваш за обратен и да искаш да те местят от мъжките в женските затвори... Таман ще си прави компания с Асенка и Ленка...
7.
Фекрет Стораро
10.01.2025 13:07:18
3
22
тоз не ли е в затвора за националното предателство
6.
Дедо Пръц
10.01.2025 13:04:40
5
15
Ново начало е началото на края на ДПС, тоя Дебелиан Толупян ще ги доведе до ръба на пропаста и ще ги накара да скочат...
5.
2345
10.01.2025 13:03:24
4
34
Махайте се , доказани некадърници ! Видяхме ви конституционните промени на асистентчето наско недоносчетата- пълен провал, щот един действащ юрист няма, само некадърни нпо усвоители и откровенни измамници. Гл.прокурор ви пречи само, че не е ваш, а не по принцип. Върховенството на закона и прилагането му го искате само за другите, иначе за вас не го искате, а да , защото сте си издали сами лиценз за "Добрите сили". Скапани комсомолци сте, това сте, все рода от ДС и БКП , мръсни утайки такива. Излъгахте сума ти народ!
4.
Подкрепа за ППДБ
10.01.2025 13:01:36
35
12
Единствените,които се борят с Мафията в България.
3.
Довиждане!
10.01.2025 13:01:26
6
38
ПП и ДБ са токсични партии, които яхнаха народното недоволство и влязоха в управлението с един измислен за пред простолюдието десант на Сарая. Ужким Доган беше най-голямото зло, а после се прегърнаха. После Борисов беше зло - и с него се прегърнаха. По време на прегръдката с Борисов пиха мазно кафе в скута на Пеевски, а сега кордон искат да му правят... И вместо да му избодат очите, ще му изрисуват веждите.
Колкото до ареста на Петков - има си съд, той ще реши. Гномът да не хвърля вината в прокуратурата, да не се окаже накрая, че неговият човек трябва да полежи малко в затвора... Тогава как ще обяснява, че е защитавал доказан престъпник?
2.
Правилно!
10.01.2025 12:57:50
24
16
Да не се поддават на изнудване!
Реформа на прокуратурата и изваждане от Съдебната система!
Ограничаване на пееф, ако може и борисофф, най-добре и доган!
Пълна промяна!
1.
митко
10.01.2025 12:35:42
6
38
Хич да не се връщат лакоми за власт и въобще не ги интересува народа Не ни трябват такива управници На следващите избори да отиват на боклука
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Историческо решение за трагедията в Айтос: 5 и 6 години затвор за шефовете, пуснали камиона-убиец на пътя Историческо решение за трагедията в Айтос: 5 и 6 години затвор за шефовете, пуснали камиона-убиец на пътя Очаква се това решение да е повратно при подобни разследвания и да даде самочувствие на бургаските прокурори да разширят кръга на обвиняемите в подобни случаи Дико Градев ще е новият областен управител на Бургас Дико Градев ще е новият областен управител на Бургас Той ще има двама заместник областни управители, единият със сигурност ще бъде юристът Георги Маджаров Ценопадът пред провал: Българинът яде внос, цените не падат със закон Ценопадът пред провал: Българинът яде внос, цените не падат със закон Росен Карадимов предупреди, че сривът в българското производство и зависимостта от внос държат храните скъпи Мистерия с автобуса, забил се в камион край София: няма следи от спирачен път Мистерия с автобуса, забил се в камион край София: няма следи от спирачен път Шофьорите са с десетки нарушения на пътя, единият вероятно е бил дрогиран На 31 май Бургас ще е домакин на Балканската купа по бавно пушене на лула На 31 май Бургас ще е домакин на Балканската купа по бавно пушене на лула Състезанието следва просто правило – печели този, който успее да задържи жаравата най-дълго Градушка удари Маринка и Средец, ледените кристали са колкото топчета за пинг-понг Градушка удари Маринка и Средец, ледените кристали са колкото топчета за пинг-понг Дребни бели късчета паднаха и в „Меден рудник“ и последва интензивен дъжд Мъж счупи крак след падане с ел.тротинетка в центъра на Бургас (СНИМКА) Мъж счупи крак след падане с ел.тротинетка в центъра на Бургас (СНИМКА) Карал е по пешеходната зона в абсолютно нарушение на ЗДвП и общинските наредби Заловиха софиянец, опитал да подкупи с 40 000 евро областния управител на Добрич Заловиха софиянец, опитал да подкупи с 40 000 евро областния управител на Добрич Мъжът е бил задържан в момент на предаване на парите Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите Препоръчваме Ви да не споделяте лични и банкови данни по телефона, казаха от трезора ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол Проектът обхваща 13 населени места с над 10 000 еквивалент жители
Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов Тръмп върви по стъпките на император Нерон Тръмп върви по стъпките на император Нерон Римският император също имал вкус към златото, монументалността и собственото си отражение - разликата с Тръмп е единствено технологична. Нерон е разполагал със скулптори и роби, а Тръмп разполага с криптоинвеститори и изкуствен интелект Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) По данни на полицията сблъсъкът започнал от обида между две деца, но за минути прераснал в семейна война с подръчни оръжия Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Към момента на публикуване на интервюто Министерството на енергетиката на България и кабинетът "Радев" не са реагирали официално на думите на Лихачев България смая света покрай Джиро дИталия България смая света покрай Джиро дИталия Стартирали сме от много места, но тук видяхме невероятен брой ентусиазирани хора. Те ни подкрепяха навсякъде, всички състезатели и нас - организаторите. Сега вече летвата е вдигната невероятно високо, заяви изп.-директор на "Джиро д`Италия" Паоло Белино Мултимилионер открит мъртъв след скандал с жена си Мултимилионер открит мъртъв след скандал с жена си Джошуа Пак е бил намерен от домашния персонал в заключена спалня на последния етаж на имота в квартал Сейнт Джонс Ууд, с примка около врата 100 хил. бачкат като луди на две места 100 хил. бачкат като луди на две места Цифрата обаче варира, защото това са заети, които имат трудов и граждански договор в рамките на тази година Жена роди близнаци от двама различни мъже Жена роди близнаци от двама различни мъже Две различни яйцеклетки на жената са били оплодени от сперматозоиди на двама различни мъже в рамките на един и същи овулационен период Американска кметица се призна за агент на Китай Американска кметица се призна за агент на Китай Според разследването, тя работи в полза на Пекин, преди да получи управленския пост
Емил ДЕЧЕВ, бивш вътрешен министър към бТВ Емил ДЕЧЕВ, бивш вътрешен министър към бТВ Не гостувах при вас досега заради някой ваш директор, спестихте някои неща за една прокурорка Виц на деня Виц на деня - Скъпи, ако скоча във водата, ще ме спасиш ли?
- Ако кажа "да", ще скочиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Коя е любимата ти напитка сутрин?
- Ама после трябва ли да ходя на работа?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Скъпа, забелязал съм, че най-големите тъпанари имат най-красивите жени!
- Ах, ти... ласкател такъв...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори