Делян Пеевски: ДПС - Ново начало няма да участва в тази нечистоплътна сглобка
Наблюдаваме какво се случва в парламента. Хайде да го раждат! Накачулили са се като насекоми да го правят, защото България седи без кабинет, обяви лидерът на ДПС Ново начало
До часове трябва да бъде обявено, че е постигнато съгласие за съставяне на кабинет, а току-що Делян Пеевски, лидер на ДПС - Ново начало, обяви позицията си.
"ДПС - Ново начало няма да участва в тази нечистоплътна сглобка", категоричен бе Пеевски.
От вчера обаче циркулират слухове, че има формирано мнозинство за коалиционно управление.
Потвърди се бомбата на Флагман: Правителство ще има, обявяват го днес
"Наблюдаваме какво се случва в парламента. Хайде да го раждат! Накачулили са се като насекоми да го правят, защото България седи без кабинет. Ако ще го раждат - да го раждат, иначе идват избори", каза той.
На въпрос дали ГЕРБ са част от насекомите, Пеевски каза, че те явно ще качат доста такива на гърба си.
"Да направят правителство, ако то си върши работата ние ще изискваме от него за хората", каза обаче той.
А на въпрос склонна ли е формацията му да сваля кворума в зала, той каза: ДПС не е склонно да сваля нищо.
"Обикалят - пазарлъци, министри, зам-министри, неща... Хората няма какво да ядат! Обикалят малките, които няма да влязат в парламента", каза той.
И прогнозира, че ако няма правителство, ще има "нова партия, ГЕРБ, ДПС - Ново начало и "Възраждане".
Пеевски настоя: Ако се провали съставянето на кабинет, ще има нова партия.
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

Явно тоя самонадул се плондер стигна своята критичамаса и ще се присне...
Тези около него ще спукат балона...
Скалата за измерване на наглостта не може да отрази наглостта на този имбецил.
Погледни се бе, Деляне, бе!
ОксиМорон²!