×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Не силикон, а злато напипаха в този сутиен митничарите на ГКПП „Малко Търново”


Не силикон, а злато напипаха в този сутиен митничарите на ГКПП „Малко Търново”
Спътникът на „пищната” С.М. от лекия автомобил, идващ от Турция, пък привлякъл погледите на граничните власти с необичайно набъбнал в студа пакет
10 Януари 2025, Петък, 10:45 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимката е илюстративна

Няма да повярвате къде намериха 532 грама 14-каратови бижута на експертна стойност 60 308 лв.

Компания от двама мъже и жена, движещи се с лек автомобил с българска регистрация, буквално шокира митничарите на ГКПП „Малко Търново” посред нощ. Около 22 ч. колата преминавала границата от Турция към родината. В летаргичната студена тъмнина и пустош изведнъж от пищната гръд на дамата проблеснала необичайна светлина.

Привлечени от гледката митничарите заставили пътничката от автомобила да разкрие съдържанието на сутиена си. Дори не се наложило да бъркат в него, защото четири пакета със златни накити изпаднали изпод банелите, създаващи илюзорната представа за чашка „Д”.

Но това не било всичко. Защото наблюдателните професионалисти на граничната бразда забелязали и още нещо необичайно в поведението и външния вид на шофьора на автомобила. „Пакетът” му в дънките конкурирал дори и световноизвестната порно звезда Джони Синс, а снощи бе толкова студено и снежно в Странджа, че няма как „пищовът” му да е готов за полов акт. Личният обиск се прехвърлил върху него.

Това са откритите пакети с бижута, снимката е на Агенция "Митници", вероятно още ухаят на секс

Сюрпризът надминал и най-смелите очаквания на митничарите за всички времена на Малко Търново. А те, повярвайте ни, са видели всякаква контрабанда и изобретателност на трафикантите. В слипа на българския Джони Синс, подкрепящ най-милото му, се мъдрел не гигантски питон, а голям и искрящ найлонов плик с накити от злато и скъпоценни камъни.

Така с общо пет пакета, в които е имало 532 грама контрабандни златни накити на стойност над 60 000 лева, тримата българи от Северна България са задържани за щателна проверка, защото преди това са заявили, че нямат нищо за деклариране.

Бижутерийните изделия от жълт метал, укрити от двамата са се оказали закупени в Турция от дамата, която имала златарски магазин. Тя признала, че е пренасяла златото, за да го продаде у нас. Не очаквала щателна проверка на физическо ниво. Вероятно неспокойното ѝ изражение е привлякло вниманието на митническите служители.

Тъй като сутиенът ѝ се оказал тесен да поеме всичките пет пакета, тя дала единият от тях на своя приятел с молба да го пъхне в долното си бельо. И двамата са разчитали, че няма да се прояви толково „перверзно любопитство” от страна на граничните власти.

От Отдел „Връзки с обществеността” на Агенция „Митници” уточняват, че става дума за гривни, синджири, пръстени, обеци.

Според извършената експертиза от вещо лице, накитите са изработени от злато 14 карата (проба 585) и са с обща стойност 60 308 лева.

Контрабандните златни изделия са иззети. На българската гражданка с инициали С.М. е съставен акт за административно нарушение.

Над 13 776 грама контрабандни накити от благородни метали са задържали митническите служители на МП Малко Търново през последната 2024 г. От тях 10 710 грама са задържаните сребърни бижутерийни изделия, а златните накити са 3066.20 грама. Недекларираните изделия от благородни метали най-често са били укрити в дрехи, в лични вещи и покупки за бита в багаж на влизащи в страната от Турция пътници. Нарушителите са както чужди, така и български граждани.

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас 15/06/2026, Понеделник 23:17 0
Тервел ИЛИЕВ Как да направим перфектните бързи спагети Как да направим перфектните бързи спагети 15/06/2026, Понеделник 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент 15/06/2026, Понеделник 18:50 2
5
Коментара по темата
5.
Абе , да попитам ?
11.01.2025 11:29:40
1
0
Не съм чел закона, признавам си. Имам ли право да си купя златни украшения от Турция, за лично ползване и до колко грама ?
4.
Ахх
10.01.2025 15:17:31
0
5
Защо в ел. издание на вестник "24 часа" не се споменава за мъжа с големия пакет? Да не е блян на екипа на "Флагман " ?
3.
Аметчу
10.01.2025 12:36:03
0
12
Флегмари пълни некадърници. Утюй да снимате порно поне само от тва разбирате ююю
2.
Haha
10.01.2025 11:15:44
3
24
Най тъпата медия тая която е писала статията май само пишки са и в главата, миндили долни
1.
Уж от този сутиен, а снимката - илюстративна?
10.01.2025 10:59:19
2
20
1. злато напипаха в този сутиен митничарит
2. Снимката е илюстративна

Баси фейк медията дето сте! Що не илюстрирахме оная и ралта?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас Такива животоспасяващи устройства вече има разположени на ключови места в града 21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то, убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас 21-годишният Максим от Бургас е шофирал БМВ-то, убило тийнейджърка на тротоара в Свети Влас Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, опитал се е да помогне Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Търсят парите на „Калашниците“, шефовете на бандата остават на свобода Двама от 16-те задържани са оказвали натиск на свидетели, присъствали на катастрофата на „Челопешко шосе“ Черно БМВ уби млада жена на тротоара в Свети Влас при зверска катастрофа Черно БМВ уби млада жена на тротоара в Свети Влас при зверска катастрофа Ако се намирате в района, шофирайте внимателно, спазвайте указанията на полицията и по възможност използвайте алтернативни маршрути „Черноморец 1919“ привлече петима, започна подготовката с умерен оптимизъм „Черноморец 1919“ привлече петима, започна подготовката с умерен оптимизъм Димитър Костадинов официално премина в „Локомотив“ (София) след силен сезон край морето Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! Най-грандиозното заведение на българското Черноморие отваря врати този уикенд! NAKED Beach посреща 3000 души на плажа в Бургас с DJ Gorro, DJ Pokera, Светлин Къслев, Manuel Riva, Dan Tanev и Matizze   Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Подпалиха дипломатически автомобили на българското посолство в Скопие Неизвестен извършител е подпалил служебните коли, които са били паркирани в централната част на македонската столица Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Старозагорските предприемачи братя Ангелови се завърнаха в Бургаско с мегасделка за милиони Закупиха птицефермата в село Черни връх  Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Пеевски отстрани Йордан Цонев и Хамид Хамид от ръководството на ДПС Чух хората и винаги ще ги чувам, заяви лидерът Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Европейската комисия предупреждава: Пазете се от онлайн измами и фалшиви отзиви Потребителите трябва да внимават за подвеждащи оферти и съмнителни сайтове при пазаруване в интернет
Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Ценопад след сделката на Тръмп с Иран, но мирът в Близкия изток май е невъзможен Дори този петък в Женева да бъде подписано споразумението, едва ли ще се сложи край на войната, защото управляващите в Израел обявиха, че няма да го спазват – няма да изтеглят ЦАХАЛ от Ливан Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Реферите на Световното първенство по футбол прибират по над $100 000 Това е минималната премия за главните съдии от Мондиал 2026 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже 21-годишната Мария загина при бънджи скок от мост, забравиха да й сложат въже Тя е паднала от около 40 метра (131 фута) височина Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Аз ще бъда най-отпред: Пеевски разсея слуховете за оттегляне и проведе чистка в ДПС Напук на разпада в регионалните структури, лидерът бетонира властта си и пенсионира Йордан Цонев и Хамид Хамид от тясното партийно ръководство Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Фестивалът Етносфера продължава с Ден на ромската култура Днес фестивалът принадлежи на ромската култура - жива, пламенна и неудържима Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Война между двете камари в Лондон: Депутатите заобикалят Лордовете, за да узаконят правото на смърт Историческият законопроект за асистираното умиране се завръща с процедурен коз, който елиминира ветото на „неизбраното малцинство“ Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Звездата Оливър Трий загина при самолетна катастрофа Два хеликоптера се сблъскаха над Рио де Жанейро в неделя сутринта и се разбиха в западната зона на града, при което загинаха всичките шест души на борда, включително Трие Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Кралски позор в Норвегия: Доведеният син на престолонаследника влиза в затвора за изнасилване Най-големият потрес в залата предизвика разкритието, че едно от изнасилванията е било извършено в мазето на семейния дом на престолонаследника принц Хокон Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Дипломатическа експлозия: Израелските десни обърнаха гръб на Тръмп и нарекоха Джей Ди Ванс „измет“ Сделката между Вашингтон и Техеран предизвика безпрецедентен разрив и гневни обвинения в предателство Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков Бургаската художествена галерия „Петко Задгорски“ представя юбилейна изложба по повод 80-годишнината на Руси Куртлаков  Експозицията, разположена на първия и втория етаж на галерията, има за цел да разкрие многостранния и разнопосочен талант на автора
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Кораби, палете двигателите си. Нека потече петрол Виц на деня Виц на деня В България в часовете по трудово обучение учениците сглобяват табуретки, а в Китай сглобяват айфони. Виц на деня Виц на деня Върви си Червената шапчица из гората, а насреща вълкът.
- Червена шапчице, не те ли е страх да се разхождаш сама в гората?
- Защо да ме е страх? Познавам гората, обичам с*кса...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В живота, както и във футбола, не можете да отидете далеч, без да знаете къде е страничната греда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори