×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Потресаващи условия в Центъра за психично здраве в Бургас


Потресаващи условия в Центъра за психично здраве в Бургас
Центъра за психично здраве в Бургас се нуждае от спешен ремонт. Вижте в какво състояние са стаите, коридорите и мебелите!
09 Януари 2025, Четвъртък, 20:25 ч.
Автор: Флагман.Бг

Разрухата е ужасна, близките на пациентите се жалват заради ръжда и мухъл 

Потресаващи са условията в Центъра за психично здраве в Бургас, алармираха близки на пациенти. Някои от тях са изпратили снимки във Фейсбук групата Бургас. На тях се вижда, че по стените има мухъл, а радиаторите и шкафовете ръждясват. 

Близки на пациентите обаче споделят, че са очаровани от отношението на всички служители към хората, посещаващи лечебното заведение. Медиците подробно обяснявали какво е положението, но някак със страх и смирение.

 




В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Удар срещу бракониери във Варна Удар срещу бракониери във Варна 25/07/2026, Събота 19:00 0
Михаил ДИМИТРОВ Любовта връхлита 4 зодии до края на лятото Любовта връхлита 4 зодии до края на лятото 25/07/2026, Събота 17:28 1
Тервел ИЛИЕВ Огромен екшън на границата с Румъния Огромен екшън на границата с Румъния 25/07/2026, Събота 16:00 0
Тервел ИЛИЕВ Млад шофьор прегази пешеходец Млад шофьор прегази пешеходец 25/07/2026, Събота 15:30 0
9
Коментара по темата
9.
Троянеца
10.01.2025 08:58:07
2
13
В първия момент от снимките си помислих, че е залата на Гипса. Там е същия ужас и мизерия.
8.
Позор!!!
10.01.2025 05:26:14
4
11
Кой е директор на Центъра за психично здраве в Бургас? Явно някой некадърник с връзки, който само топли стола си и си получава заплатката, а нищо не върши! Това е престъплание в 21 век в държава в ЕС да има такива условия за болните!
7.
Лекар
10.01.2025 02:30:23
2
19
Няма друга държава в Европа с по лошо отношение към психично болните ...
От началото на Прехода се говори за реформи и ремонти в психиатричните клиники .За съжаление НИЩО не се подобри. Срам , голям срам
6.
Ццц
10.01.2025 02:23:30
1
15
И тук ще махат директор, преди месец сърдечно-мозъчните крадци се жалват от директора на РЗОК, и хоп днес д-р Томов е махнат....и понеже флегмите са подкупени не слагат място за коментари по статията за новата директор РЗОК, че не се знае какви истини ще излязат
5.
dan4o laifa
09.01.2025 23:29:12
2
4
nau4ix se da vijdam luksa vav psixoto
predatelite 6qxa da me xvanat brato
ne idvaite na groba mi predateli amin
4.
Да ама да
09.01.2025 22:22:10
2
10
Дълъг разказ, от който никой не се вълнува. Медицинското е едно , друго е необходимостта от адекватна психиатрична помощ и условия за обитаване и защо са такива(ами кинтите) и че в момента , не е изгодно за частни болници. Ако стане примерно както в онкологията, частниците ще се надпреварват (за кинтите да ги окрадат), че и условия като в 5 звезден хотел ще има.
3.
Да,ама не
09.01.2025 22:09:01
3
21
Преди десетина години сменихме фирмата за която работихме,може и да са 15 г. Отиваме в психото за медицинско ,пред парадния вход спрямо чисто ново Мондео,накрая като трябваше подпис от главния лекар ,влизам един мазник със златни пръстени по ръцете,пуши в кабинета ,което е абсолютно забранено.Булгаристан,братче.
Преди две години отивам пак за медицинско,отпред лимузината беше вече Мерцедес.
Спестяват от закуска,сър.
2.
Кинти
09.01.2025 21:48:51
4
18
Ремонтирайте я бързо и даже я разширете двойно,че навън е пълно с лунатици,всеки втори върви и сам си мърмори,драсканиците по сайтовете са пълни с потресаващи статии за хората кой какво направил.Ако всички такива си ги преберете където трябва и им дадете правилните лекарства бълхария ще е едно по добро място за живеене.
1.
Абе Флагман
09.01.2025 21:26:21
4
16
Ами дайте предложение тази специалност
“ Психиатрията “ да се премести в Сърце и мозък или в Дева Мария- нали са Ви любимци. Да де , ама в нея няма кинти. Как да я вземат.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
„Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си „Най-голямото чудо е самият живот“: Георги Бърдаров отново избра Бургас за среща с читателите си Писателят на „Адажио за Мария“ кани бургазлии на лятна литературна вечер под открито небе в Central Park. Входът е свободен Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ Намериха марихуана и черен фосфор в дома на криминално проявената Мария от жк. „Славейков“ От жилището са иззети около 9 грама марихуана и 10 грама червеникаво вещество Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Илияна Йотова влиза в битката за нов президентски мандат Държавният глава ще търси широка гражданска подкрепа, но още не разкри кой ще бъде кандидатът й за вицепрезидент Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор Удар в Несебър: Откриха 350 грама марихуана в апартамента на ресторантьор 54-годишният криминално проявен софиянец е задържан UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 UFC звездата Икрам Алискеров идва в Бургас за BRAVE 107 С него пристига и един от водещите треньори в легендарния Team Khabib - Еседула Емирагаев Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) Екшън в Равда: Дрогиран и без книжка беглец предизвика удар с патрулка (ОБНОВЕНА) В колата на 19-годишна бургазлийка е открит метамфетамин, а криминално проявеният хасковлия е задържан Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Напрежение в Безмер: Протестиращи срещу американските самолети пробиха полицейския кордон Те стигнаха до портала на авиобазата Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Влиза ли проф. Вълчев в президентската надпревара: Потвърди слуховете, но не иска подкрепа от партиите Макар да не иска управляващите да застават зад него, бургазлията призна, че симпатизира на премиера и „Прогресивна България“, но отправи критики към външния и вътрешния министър  МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници МЗ подкрепи обществени поръчки за лекарства и в частните болници Предложението цели еднакви цени, прозрачност и контрол върху средствата, плащани от Здравната каса Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български Цветан Цеков: Веригите представят вносни продукти като български Родни производители губят достъп до щандовете, докато стоките поскъпват два или три пъти по пътя до магазина
САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест Половин Безмер се подписа срещу самолетите на САЩ, селото излиза на протест 475 жители подкрепиха подписката само за два дни, кметът Росен Русев поиска премиерът да чуе страховете им Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Разкриха какъв астероид е унищожил динозаврите преди 66 млн. години Никелови изотопи в древен глинен слой насочиха учените към рядък и примитивен CO хондрит Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Мария Бакалова се включва в кампанията на Министерството на туризма за популяризиране на България Номинираната за “Оскар” българска актриса Мария Бакалова ще се включи доброволно в инициативата на Министерството на туризма за представяне на страната ни пред света Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Две доживотни присъди и още 40 години затвор за убиеца на депутатката Мелиса Хортман Ванс Боултър се представил за полицай и нападнал две семейства на политици от Минесота в домовете им Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Учебната година да започва по-рано заради по-дълги ваканции Директори предлагат гъвкав календар без намаляване на учебните дни, а МОН обсъжда десетдневна почивка през май Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Отборите ни с общо 6 българи титуляри в Европа - ех, ако Сенси беше нашенец Изглежда много сложно да си национален селекционер на България по футбол сега Българският паспорт диша в гърба на американския Българският паспорт диша в гърба на американския Страната ни с исторически скок Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Какво ще е времето и кой празнува на 24 юли? Може да поздравите Христина, Кристина, Христин, Кристиян, Кристиан, Кристиана и Кристияна
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори