×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мъж изригна срещу стопаните на кучета: Превърнахте улиците ни в тоалетна


Мъж изригна срещу стопаните на кучета: Превърнахте улиците ни в тоалетна
Снимката е илюстративна и е рядко срещано явление в Бургас
08 Януари 2025, Сряда, 21:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Трябва да си гледаш в краката, докато вървиш, за да не настъпиш л*но, пише той

Бургазлия изпрати сигнал до Флагман.бг, с който изразява гневната си позиция срещу собствениците на кучета, които не чистят след домашния си любимец по време на разходка. 

„Скъпи съграждани, собственици на домашни любимци. Ние, обикновените хора, живеем в този град заедно сред вас, ходим по същите улици, по които и вие и не ни е приятно да се оглеждаме непрекъснато, за да не настъпим някой остатък от вашия любимец. Все пак сме един сравнително голям град, привличащ през лятото немалка част туристи от различни части на страната и чужбина. Улиците са в безобразно състояние. Става въпрос за съвестта на собственика на домашен любимец. Щом си си взел такъв, ще имаш и отговорност да си носиш торбички при неговата разходка и да ги ИЗПОЛЗВАШ тези торбички при нужда“, пише той в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ"

Напоследък много от стопаните не проявяват отговорност и не почистват след кучатата си. По улиците в жк „Възраждане“, например, редовно трябва да си гледаш в краката, за да не настъпиш изпражнение. Такава е гледката и в други квартали. Подобно оплакване от днес имаме и от жена, живееща в центъра. Тя твърди, че по левия тротоар на ул. "Рилска", в отсечката от ул."Оборище" до ул."Цар Симеон", се е натъквала на кучешки изпражнения през няколко метра.

Нашият читател предлага общинските служители да патрулират и да налагат глоби на недобросъвестните стопани. 

„Бързо ще се разчуе, че глобяват и за кратко време и проблемът може да се реши! Надяваме се поне някой стопанин на куче да се трогне от написаното и да му се задейства съвестта при следваща разходка!“, пише още в сигнала, в който има и снимки, направени днес. 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
62
Коментара
62
Коментара по темата
62.
До 59
13.01.2025 23:04:25
0
0
8K HD резолюция, мой човек
61.
Biches fuck
11.01.2025 19:56:31
0
2
Така наречената Л@йнян@та война,навсякъде всико е минирано,има и минни полета за танкове!
60.
Плевели
11.01.2025 17:43:46
0
3
Този вид се казва
НУЖНИК
59.
Бай Колю
11.01.2025 16:53:12
0
4
Много ми хареса статията,много добре написана и особено снимките-впечатлен съм,много добре естетически издържани с внимание към детайла,как е успял автора да ни направи свидетели на този уникален кадър нарълно в унисон с духа на медията!Браво,истински професионалисти!!!
58.
Сериозно ли?
11.01.2025 02:55:34
11
4
Цялата ни държава наред всичко е толкова перфектно, че само това остана последния проблем да решим лайната на бездомните или домашните кучета!!
57.
*********
10.01.2025 21:46:05
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
56.
до кучкарите или по - скоро кучките
10.01.2025 14:58:18
2
17
педераси долни, мръсни!
почиствайте след кучетата си!
никой не е виновен, че сте мизерници. Ако кучето ви се изтропа в хола, пак ли ще го оставите там - не, нали?
да е*а майка ви проста, селяндури мръсни, не сте в странджата/факия или младежко, за да си ходите с цървулите в хола
55.
В
10.01.2025 10:47:24
4
9
В ПОМОРИЕ Е СЪЩОТО.ОСВЕН НЕЧИСТОТИИТЕ НА КУЧЕТАТА РУСНАЦИТЕ ВЪВЕДОХА ЕДНА "МОДА" ДА ХРЯНЯТ БЕЗДОМНИТЕ КУЧЕТА И КОТКИ И НАВСЯКЪДЕ ПО КРАЙБРЕЖНАТА АЛЕЯ Е ПЪЛНО С КУПЧИНКИ ГРАНУЛИ,НАРЯЗАНИ КЕМВИРШИ И ЕВТИНИ САЛАМИ И ОСТАТЪЦИ ОТ МАНДЖИ.СЕГА РУСНАЦИТЕ НАМАЛЯХА НО ПОМОРИЙЦИ УСПЕШНО ПРОДЪЛЖАВАТ ТЯХНОТО ДЕЛО,ВСЕКИ ХОДИ С ПО ЕДНА ТОРБИЧКА ГРАНУЛИ В ДЖОБА И ПРЕЗ 10М. СПИРА И СИПВА ПО МАЛКО ГРАНУЛИ.ДОБРЕ,ЧЕ ГЛАРУСИТЕ И ГАРВАНИТЕ УСЕТИХА ,ЧЕ ТОВА Е ХРАНА И СЕГА УМИТАТ ВСИЧКО,ЧЕ ПО ЕДО ВРЕМЕ КОТКТЕ НЕМОЖЕХА ДА СМОГВАТ ДА ИЗЯЖДАТ ВСИЧКО И СЕ ПОЛУЧАВАШЕ СТРАШЕН МАЗАЛЯК.
54.
Dina
10.01.2025 09:13:50
0
21
Проблемът не са кучетата, а стопаните им. Глоби и то в солиден размер - тогава ще се научат.
За справка - не мразя кучетата, моето разхождам винаги с торбичка и събирам, каквото си надроби - независимо в градинка или на пътя.
Възраждане се превърна в лайнарник .. без извинение.
53.
*********
10.01.2025 00:02:26
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
52.
Митко от общината
09.01.2025 20:42:38
0
9
Ааааааааааааа туй то, гледам около общината, няма кучешки лайна, само от гларуси.
51.
кучешки паразити
09.01.2025 17:04:34
3
12
Става въпрос за яйца на паразити в екскрементите на кучетата и децата най-лесно се заразяват, статистиката за Русия е, че 30-35% от домашните кучета имат паразити. За България процентите са по-големи - България е на първо място в Европа и второ място в света по операции на кучешка тения.
Паразитите могат да проникнат във всяка област на човешкото тяло, спомнете си как говори със заекване Кенеди младши, който има открит умрял червей в мозъка.
За повече информация потърсете на Интернет, например какво представлява кучешката тения:
♦ "Кучешка тения"
https://youtu.be/Hni3-7iMfXM?t=155
♦ "Държим първо място в Европа по операции от кучешка тения"
https://bntnews.bg/bg/a/20774-dyrjim_pyrvo_mjasto_v_evropa_po_operacii_ot_kucheshka_tenija
България е на първо място в Европа и на второ в света по брой на операции от кучешка тения. 3 деца с кучешка тения са приети само за последните дни в спешния център “Пирогов” в София. Тази болест е особено опасна, обясняват лекари. Причината е, че симптомите й се проявяват едва в напреднала форма. Дотогава ларвата на тенията може да достигне 25 см в диаметър и да образува кисти в различни органи.
Тения се развива в човешкото тяло от паразити, които се намират в екскрементите на кучетата.
50.
бай Митко
09.01.2025 13:51:19
1
22
Къде са общинските стражари? Нейде по кафетата! Да сте ги виждали някъде да контролират в града или в кварталите? Никъде ги няма! А кмета обикаля къде има чеверме и хич не му е на оная работа какво става в града и кварталите пък хич!
49.
Чичо Митко Кметът
09.01.2025 11:01:32
6
10
Гледайте си работата, аз съм в космоса
48.
Зеленски
09.01.2025 10:57:18
13
7
Не закачайте Украинските сабаки и продължавайте да давате помощи на украинските люди, Слава Украина
47.
Хах
09.01.2025 10:54:01
5
14
Пич ти вдигал ли си си главата да видиш, що за мърляви хора вървят по улиците, поглеждал ли си терасите на българите, винкел и боклуци та лайната на кучетат, а може би на котките защото много болни хора от суеверие хранят тези паразити вместо да ги кастрират си седнал да се оплакваш, първо народа да се приведе в чист вид, както и домовете си и тогава и лайна няма да има.
46.
Украинка
09.01.2025 10:49:49
12
3
Млъъък
45.
911
09.01.2025 09:26:06
9
14
То целият град е заприличал на бунище. Врякащите мангалки дето уж чистят не са се мяркали от преди Коледа. А и колко чистят, току гледат да поседнат на лаф моабет на пейките. Проблемът не в кучетата, а във фирмата която трябва да чисти, но не чисти а само прибира пари.
44.
nib
09.01.2025 08:50:31
2
29
То не е до торбичките бе брато.....Българина си е мърляч,от време оно,прост,завистлив и злобен,всичко прави ей така напук,да си начеше краставато его и простащината,а не ,че ще даде 1 лев за торбички....!!!
43.
_nib_
09.01.2025 08:22:02
1
34
Пълно е с турбо чалга селяндури...
Мърлячи и писюри.
Сигурно си взимат мастии щото е модерно.
Имам минипинчерка.
Даже в тъмното,даже в тревна площ да се изтропа-вадя торбичка и го убирам.
100 торбички до 1кг. са левче бе мама ви стара хайвани мръсни.
Ще се охарчите ли?
42.
Трагедия
09.01.2025 08:08:05
1
26
Около Рилска и Оборище е най осрано. Общината не прави нищичко. Само дига данъци
41.
ПИШИ НА КИРИЛИЦА
09.01.2025 07:31:45
4
12
.......ПОМИЯР ВМИРИСАН.....!!!!

ДО 4
40.
Правилно.
09.01.2025 07:27:42
23
11
Пуши цигарка с кафенце, па ги метне където му падне, хвърля боклука през балкона, ама в плик щото е гражданин..Огледа се в кучешкото лайно -цъка неодобрително пусне сигнал до някой вестник. Мръсно било.
39.
До 35
09.01.2025 05:26:04
2
23
Толкова често използваш думата мишка за окачествяване на другите.... там ми е любопитно що за шматка си :) комплексарче :)
38.
До 33
09.01.2025 05:10:21
3
21
Кажи на мама догодина за Коледа “Буквар”
37.
Боби
09.01.2025 00:16:19
2
59
В закона ни има записана глоба за индивиди, които не почистват след кучетата си, но институциите ни са бездейни. Само солидни глоби могат да превъзпитат приматите.
36.
Деградация
08.01.2025 23:57:30
3
69
Човека е написал най нормално,всеки собственик на животинче да си почиства след него,но българина освен да псува,да се перчи друго не знае.. няма оправия!
Потрес!
35.
До 34
08.01.2025 23:13:51
71
4
Ей шматка ко са жалваш на полицаите е сигурно плющят женати ти тука са жалваш за едно кучешко лайно цяла ти работа такава мишок
34.
111с
08.01.2025 23:11:17
3
49
От изпратилият сигнал!
Ясно е, че ще има хора като коментиращи номер 1 и 3!
При тях няма да може да има промяна в мисленето! Все пак сме от Бургас и това е ясно! Дано някой нормален индивид се замисли следващият път и си почисти след домашният любимец! Все пак и той и неговите деца вървят по тези улици и едва ли им е приятно!
Все от някъде трябва да започне промяната в мисленето!
33.
НА АЛЬОШАТА САМ Е КАДЕ СИ
08.01.2025 23:10:43
36
4
АРИ Е ПАЛЯРИН ЧАКАМ ТА ОТ БЛИЗО 20МИН НАЛИ ТИ КАЗАХ МЕСТО И ЧАС КАДЕ СИ ДА НЕ ЗАСПА С ЛИГИТЕ НА ОСТАТА СИЕ МАНЯК
НЯМА ДА СА ЕБАВАТЕ С МЕН ЧУХТИЛИЕ
32.
Възмутен
08.01.2025 23:04:55
5
47
То само кучешките изпражнения да бяха...Като минава да събира боклука бокледжийската кола, като вдигне контейнера на високо и като го отвори и боклука се разхвърчава от вятъра из улици и тротоари...ужас, Бургас е заприричал на мръсно гето. Идете и вижте пък пред училищата край оградите тоновете фасове, които учиниците изхвърлят...А пък за изгнилите листа, които се събират едва сега да не говорим..
31.
Made in BG
08.01.2025 23:04:38
3
63
Затворил животинката 22 часа между четири панела, бил обичал много животните.
30.
бургазлия
08.01.2025 23:03:08
3
45
Около училище А,Коджакафалията всяка сутрин и вечер се разхождат най малко по 20 кучета които се изхождат по тротоара!
Има добросъвестни сибственици които си носят торбички и веднага си почистват след кучето,тива са единици,повечето се пооглежат да не ги наблюдава някой и си подминават!
Трябва да имаме съвест и отговорност ако искаме градът да бъде чист,и да има по солидни глоби за тия които не си почистват!!!!!!!
29.
*********
08.01.2025 22:56:50
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
28.
До всички хомобандити
08.01.2025 22:52:53
16
2
Очаквайте изспиванки и ВАЛЕЖИ ОТ КРОШЕТА ПО ВАД УС УС УСС
27.
1
08.01.2025 22:48:28
5
27
Това е демокрацията бря не разбрахте ли? Свободии и без отговорности колкото щеш. Може да си правиш всичко, докато не те хванат или не бъркаш в нечии интереси. Евентуално и след това може да продължиш да си правиш каквото искаш ако си платиш или познаваш "точните" хора.
26.
*********
08.01.2025 22:46:53
8
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
25.
*********
08.01.2025 22:44:58
9
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
24.
до 22
08.01.2025 22:44:13
3
17
Не се занимавай с тоя прост мангал най-много да хванеш някой хепатит.
23.
Отец Стоян
08.01.2025 22:44:07
3
40
То само в Бургас да е .Навсякъде е така,в Царево е същото положение. Около малкото училище и детската градина е отврат,лайно до лайно.Там се въртят едни и същи 4-5 човек с кучетата си.
22.
*********
08.01.2025 22:40:22
5
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
21.
*********
08.01.2025 22:36:24
1
15
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
20.
Илюстрацията
08.01.2025 22:35:03
19
10
беше изключително необходима! Кой ли е виждал такова чудо на чудесата!

Добър апетит на вечерящите късно! След малко може да ви пуснат пак и маймунския задник. Вечерна флегманска наркомания може да причини булимия.
19.
Сандо
08.01.2025 22:30:11
1
33
След като дигнаха данъците очаквам листо да не видя на улицата не друго.
18.
*********
08.01.2025 22:27:01
8
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
До всички шматки с "глобите"
08.01.2025 22:16:07
28
21
ДОКАТО ОБСЪЖДАТЕ НЕЩО МАЛОВАЖНО КАТО КУЧЕШКИ ИЗПРАЖНЕНИЯ ВЪРХУ ВАС ПОЛИТИЦИ СИ ПУСКАТ ОТРОВНИТЕ ИЗПРАЖНЕНИЯ, А ВИЕ СЛУШКАТЕ И ПАПКАТЕ. СМЕШЕН ПРЕДАТЕЛСКИ НАРОД.
16.
*********
08.01.2025 22:13:55
12
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
Глоби!!!
08.01.2025 22:13:45
7
52
Дори по “Богориди” не можеш да вървиш без “изненади”. Освен собствениците, виновна е общината - има камери навсякъде, а защо няма масови глоби?
14.
петкан
08.01.2025 22:13:04
5
55
Аз съм съгласен някой да глобяа за невзето лайно, ама те кучкарите излизат в 06:00 часа и в 20:00 ч. Кой общински служител ще ги чака по тоа време?!Кучето не се гледа в градски условия. Това е мъка и за кучето и за стопанина.
13.
паткан
08.01.2025 21:56:37
15
25
Вярно , лайната не са малко, но не се виждат толкова заради многото боклуци хвърлени от такива като този .
Не знам защо , но ме е по малко гнус на настъпя кучешко лайно отколкото човешко.
12.
*********
08.01.2025 21:45:45
7
23
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
11.
До 1
08.01.2025 21:37:19
5
83
Не си луд, а глупав. Никой не мрази животните, а мърлявите им стопани, утайко.
10.
Грета Дюнерберг
08.01.2025 21:34:51
10
36
ем те и половината ни канали се изливат в черно море, ама .... ко да прайш, лятото скачаш в моренцето
9.
*********
08.01.2025 21:33:51
8
29
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
Бай Колю
08.01.2025 21:24:58
5
37
Създават си навици хайванчетата и изпразват самосвала горе долу на едно място, така че е нормално на места мините да са повече.
7.
do 5
08.01.2025 21:19:30
41
4
dai si adresa be drislio vie v plovdiv ste nasranqci bez drugo ko sa prai6 ako ti tropna 6e izbqga6 pri mama i tati geroi4e takova
6.
Вафла чудна
08.01.2025 21:19:09
3
85
Най-любимо ми е на есен, когато падат листата, и валят дъждове. Гледаш в краката си листо, настъпеш го, а то лайно.
5.
Майна значи
08.01.2025 21:16:59
13
59
Той един в Пловдив излекува едно куче с 9 мм спринцовка. Да ви видя тогава коментиращите 1 и 3 колко сте луди и какви сте кататисти
4.
biq4a na babi4ki
08.01.2025 21:14:24
63
5
ko ta interva e sel4o nali ku4eto trq sa isere spored teb kak 6e sa6estvuva ako ne sere
basi 6matkite
3.
каратиста
08.01.2025 21:09:47
141
13
аман от кисели дъртаци търсещи си боя
Ко ти пречи лайното е маняк да не е пред апартамента ти смешен
2.
Да,вярно е
08.01.2025 21:05:58
9
112
Много собственици на кучета разхождат животните по улиците и не почистват след тях .Навсякъде .Всеки божи ден !
1.
Лудия
08.01.2025 21:04:12
145
11
Да дойде да се пробва да ми изригне за кучетата пред мен, ще го закача на някое високо дърво и ще му се смея на киселия старец мразещ животни!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева Парадоксите в империята на Румен Гайтански – Вълка: Нови луксозни придобивки на пъпа на София на фона на източените милиони от ББР Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс Риалити героят показа как е променил формата на носа си без реална хирургична интервенция НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък Министерството на финансите очаква до 150 млн. евро приходи от новия налог за афилиейт операторите, а черният списък на нелегалните сайтове вече ще се обновява всеки ден "Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд "Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд Проучване отчита 45% одобрение за правителството, докато „Прогресивна България“ води електоралната надпревара с внушителните 39% Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро Сравнението спрямо проектобюджета на кабинета “Желязков” за 2026 г., който доведе до падане на правителството, показва, че разходите за персонал по държавния бюджет - тоест без включени общини и социално-осигурителни фондове, са с 629 млн. евро по-малко Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас Изпечен апаш от Ихтиман присвои „Дачия Докер“ в морския град, но бе обграден от полицията на кръстовище Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка Младежи на 15 и 16 години се сблъскаха с електрически превозни средства на прав участък, невнимание доведе до тежко падане и намеса на бургаските медици Присъдата на пловдивския кмет е прочетена! Новата дясна ръка на Бойко Борисов му поиска оставката Присъдата на пловдивския кмет е прочетена! Новата дясна ръка на Бойко Борисов му поиска оставката Големият въпрос е дали в ГЕРБ имат подготвен кадър за кмет или се самопрострелват в крака  Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн Чешки гражданин издъхна секунди след като влезе във водата по време на самостоятелна почивка, полицията разследва фаталния случай в голям хотелски комплекс Драма край Карнобат: Камион изхвърча от магистралата след инсулт на шофьора Драма край Карнобат: Камион изхвърча от магистралата след инсулт на шофьора 61-годишен мъж е получил тежък мозъчен удар зад волана на мощната машина и е спрял в канавката, лекари в Бургас се борят за живота му
Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Музиканти и автори от цялата страна имаха възможност да изпратят своя авторска музика и да станат част от тазгодишното издание Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес Известен със своя агресивен стил, Стойков влиза в ринга след участия на големи международни сцени и битки срещу елитни съперници, решен за победа. Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Сделката ще изисква одобрение от службите в САЩ Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Снаряд поразиха контейнеровоз под сингапурски флаг и замрази мащабната хуманитарна операция на ООН за спасяването на стотици моряци Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали След апокалиптичното земетресение във Венецуела, спасиха жена затисната 24 часа от отломките, прогнозите за загиналите са смразяващи Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия 
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори