ДБ клякат: Първо искат споразумение за управление, след това лидерска среща
Върховенството на правото не може да бъде разменна монета
“Демократична България” потвърждава своята позиция, че изборът на номинацията за министър-председател и съставът на Министерски съвет следва да се обсъжда на лидерска среща след постигане на окончателно съгласие по споразумението за управление.
“Демократична България” призовава ПГ на ГЕРБ-СДС да не бави приемането на промените в Закона за съдебната власт на първо четене в днешното заседание, предава dnes.bg.
От партията съобщават, че върховенството на правото не може да бъде разменна монета в политическите преговори за съставяне на кабинет.
По-рано ГЕРБ обяви, че няма да се откаже от номинацията на Росен Желязков за министър-председател и продължава преговорите с БСП и ИТН.
В този български град честваха рожден ден на дупка
До 15 години без социални мрежи? Чехия готви прецедент в ЕС
VW плаща, за да си тръгнат: Ранна пенсия за 35 хил. служители
До два месеца закриват българска онлайн медия
Още два пистолета открити в кемпера на Ивайло Калушев, проверяват дали с тях са били извършени другите убийства
Получавали са заплахи, че ще ги разстрелят, твърди приятел на един от убитите в хижа "Петрохан"
Внезапно почина национален селекционер
Калушев е гръмнат от службите като Трактора и Нотариуса, смята Илиян Василев
Кк България се оказа замесена в аферата „Епстийн“
От Сакскобургготски до Шаолин: необичайният път на княз Симеон-Хасан
Щастлива съм, че не осъзнава: Ема Хеминг за битката на Брус Уилис с деменцията
Калушев е имал изразена форма на педофилия, смята топ криминалистът Ботьо Ботев

Всичко е видимо и ясно. Правителство ще има.
А министър председател ще е човек посочен от Доналд Тръмп, да и той е поканен на инагурацията му на 20.01.2025 в Капитолия и Белия дом.
-----
На толупа не му се участва на лидерски срещи. Него го поканете на годявката и му дайте 2 парчета Сахер
Това го говорят от самото начало. Единственото, което не осъзнават е, че ГЕРБ-авите само тупат топката и се подиграват с тях. Нямат никакво намерение да съставят каквото и да е правителство, понеже ДП-то така здраво ги е хванал за топките, че ако мръднат и сантиметър в страни повечето ще изгърмят геройски.