×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Тръмп ще отбележи първите 100 дни от управлението си с митинг в Детройт
  • Ето какво ще е времето днес
  • Тръмп ще намали въздействието на автомобилните мита
  • След великденската ваканция, депутатите се събират за две заседания, започвайки с извънреден парламентарен контрол днес
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Огромен проблем в София


Огромен проблем в София
Спешните медици заплашват с масови оставки
Ключови думи: софия, криза, медици, съд, оставки
08 Януари 2025, Сряда, 07:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

Има недостиг на медицински екипи, скоро липсата може да стане плашеща

Спешните медици в София заплашват с масови оставки, съобщи НОВА. Причината e нападението над охранителя в първия ден от новата година и мярката на задържания по случая. Софийската районна прокуратура освободи от ареста нападателя и му повдига обвинение за лека телесна повреда по хулигански подбуди.

Това предизвика недоволството на медиците от Спешния център.

Те казват, че нападенията срещу тях зачестяват, като само за последната година са били 15. Затова и възнамеряват да подадат оставки. Искат по-сериозна справедливост при подобни инциденти.

Брутална сцена в Спешна помощ (ВИДЕО)

"Охранителите първи се събраха и заговориха за това, че може би масово ще напуснат, защото не се чувстват защитени. Тук работата е екипна и екипите също, а и всички служители на Спешна помощ, се присъединяват към тях. Не ми се иска да стигаме до там", каза Катя Сунгарска (на снимката), говорител на ЦСМП- София.

За нормално дежурство в София са нужни 80 спешни екипа, а към момента работят едва 12.


В категории: Здраве , София


Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 0
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
Флагман.БГ Каза за българския футбол Каза за българския футбол 29/04/2025, Вторник 19:24 0
11
Коментара по темата
11.
Истина
09.01.2025 14:13:05
0
14
Няма медици! !!А адвокати, съдии и прокорори с метла да ги ринеш! И докато стане ОБРАТНОТО, този бабаит с белите гащи, все така ще си прескача забранената зона, ще бие охраната, ще го храним 24 часа в ареста и след това ще си гледа телевизия в къщи! Да сте чули за нападнати и бити адвокати, съдии и прокорори??? Аз не съм!
10.
До 2
08.01.2025 15:46:51
1
5
За фрактура на фибулата от 4 мнения 4 различни .
9.
Бг
08.01.2025 13:05:48
2
5
До 2. Те Бърза помощ ходят с Рентген при пациентите, да та и тъпака.
8.
До 2
08.01.2025 11:43:00
0
8
Ти си голям тъпак бе”кроасан с шоколад”.От такива говеда като теб сме на този хал.Първо ,със се пише пред думи започващи със С или З . Второ извинявам се на Говедата , Щото те са гръбначни животни с мозък, а ти тъпако си РаЗстение и трето започни работа в Бърза помощ като различаваш счупено от навехнато Гъз нещастен!
7.
Ами
08.01.2025 09:39:13
3
17
нападателят има човек в прокуратурата!
Докато не се разбие тая кочина няма да има мир в България!
Това ни очаква при шиши и боко!
6.
ГЕРБ-ДПС
08.01.2025 09:28:42
8
18
Заради мангали, татуирани мутри и антивакс копейки с 3 грама мозъче, които агресивно демонстрират просташката си неадекватност пред хора, изчели един вагон с книги, няма да има лекари не само в спешната, но и в специализираната помощ. Здравната каса трябва да стане частна и такива простаци въобще да нямат достъп до здравна грижа.
5.
AA
08.01.2025 08:40:22
4
9
До 2. А шоколада в Кроасана който хапваш от какво е, явно не можеш да различиш шоколад от лайно.
4.
haha
08.01.2025 08:33:05
0
15
Нали има проститутки яко и инфлуенсъри якоо защо са ви хора да работят хах викайте полиция или инфлуинсърите дет вземат две торби пари на месец хах а и да не забравим че сте в софето те са най най голямата работа ....
3.
real life
08.01.2025 07:49:42
16
9
Охранителя е служебно лице и всякакво нападение и възпрепядстване на задълженията му се наказва много по строго от закона и трябва ...,но това няма отношение към медиците...отделно можело е да е всякакъв обект от друго естество.
А това ,че са си наумили да стачкуват нека не яхват вълната...
2.
Кроасан със шоколад
08.01.2025 07:46:25
32
5
Чудесно!
И без това не можете да различите счупен от навехтнат крайник.
Прав ви път. И не се връщайте!
1.
Хахаха
08.01.2025 07:22:02
4
16
Кирчо брейка от село Павел май ще познае отново .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Заради полицейски чадър ли поевтинява кокаинът? Експерт тръби, че дрогата минава през Бургас и Варна Европол казва, че влиза от двете пристанища, поясни бившият секретар на МВР проф. Николай Радулов Промяна в движението по "Тракия" утре Промяна в движението по "Тракия" утре Движението при 251-ви км, в посока Бургас, ще е в активната лента за няколко часа Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Бургаският ж.к. „Зорница“ ще има още един вход-изход Гражданите настояват за реализацията й от години
Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака Защо на Пиренеите останаха без ток? От Лисабон казаха има ли кибератака В Мадрид обаче не бързат с констатациите
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори