Бесен е на ужасно тъпите участници в "Стани богат"
Един от най-фрапиращите случаи бе с участничка, според която героите на Елин Пелин Белчо и Сивушка от разказа "На браздата" били... зайци
Ники Кънчев определено е от популярните ни личности, които когато имат мнение по даден въпрос, не се притесняват да го изразят. В немалко от случаите даже, водещият проправя път на много неудобни истини в коментарите си.
Водещият на "Стани богат" даде гласност на възмущението си от някои участници в предаването за знания с признанието, че някои от тях имат сериозни пропуски в образованието си.
Един от най-фрапиращите случаи бе с участничка, според която героите на Елин Пелин Белчо и Сивушка от разказа "На браздата" били... зайци.
"Понякога има не толкова знаещи и находчиви участници", каза Кънчев и допълни:"Откровено има хора, които са пропуснали няколко класа в образованието си. Не искам да съм съдник, но трябва да сме строги. Ще ми се, а и виждаме все повече млади хора, които са възпитани в играта. "Стани богат" продължава да е мерило на интелигентността и знанието.
Имаше въпрос за Белчо и Сивушка, явно е пропуснато доста в образованието. Трябва да сме по-строги като учители, не трябва да пускаме децата в университет, без да знаят членуване, да имат мекане, екане".
Припомняме, че точно преди края на годината Ники Кънчев отпразнува рождения си ден - и то как - играейки волейбол. Както е известно водещият не е спирал да участва активно в множество благотворителни каузи, основно за деца с проблеми.
"Не е важно да даваме хиляди, а да сме хиляди", сподели още Ники Кънчев пред bTV.
"Каузите сами идват при мен. Дъщеря ми също се включва, много често на рождения си ден събира дарения, след това тя си избира каузата. Всеки може да даде 20 лева, това са две кутии цигари. Държавата сме самите ние", допълни водещият на "Стани богат"
Уроци за хигиена хранене и отношения влизат в училище
Дубайски "принц" отмъкна 2,5 млн долара от румънска бизнесдама, ето как я оплете в мрежите си
Бургас посреща елита на шаха за 17-ия турнир „Купа Янко Гюзелев“
ДПС Ново начало изпрати изцяло женска делегация на консултациите при Илияна Йотова
МВР тотално е проспало случващото се около хижа "Петрохан", смята топ криминалистът Ботьо Ботев
22-годишна увисна във въздуха и получи сърдечен арест
Български град завря заради освободен педофил
Всеки ден 10 жени в България чуват диагнозата рак на гърдата
Пристанищната зона на остров "Св. Кирик" ще осигурява достъп до бъдещия музей, обявиха от Министерството на културата
Китай залива Европа с опасни и забранени пептидни лекарства
Изтъкнати музикални педагози ще ръководят майсторските класове във фестивала „Солисими 2026“ в Бургас
Има задържан за убийството в "Петрохан"?

Правилно се възмущава !
Може ли такова нещо ?
Първият колега е прав за турцизмите,особено неговото „евала“е много дразнещо.