Голяма промяна за този водещ от Нова ТВ
Местят предаването в Youtube
След над 500 епизода в телевизионния ефир и стотици разговори, рубриката на журналиста Мариян Станков – Мон Дьо в "Събуди се" по Нова телевизия оживява и в интернет пространството с по-дълги епизоди в новия видео подкаст "Храмът на Историите". YouTube каналът се превръща в запазена територия на задълбочени разговори, в които гостите разкриват истини, които никога преди не са споделяли.
Пълните интервюта ще бъдат качвани всяка неделя в YouTube, веднага след излъчването им в съботно-неделния сутрешен блок "Събуди се", става ясно от информация на медията.
"Телевизията е домът, в който се научих да разказвам истории. И сега, 11 сезона по-късно, вече знам, че истинските истории понякога имат нужда от повече време и пространство, за да оживеят напълно. Интернет е мястото, където думите могат да звучат без монтаж, а емоциите да останат неподправени.
Не изоставям телевизията – развивам я. Сега публиката ще има две гледни точки: краткото, силното и завладяващото в ефира, и неподправената дълбочина онлайн. Това не е раздяла с телевизията – това е покана към публиката да види още по-дълбоко измерение на тези интервюта", споделя промяната Мон Дьо.
Ебола взе 893 жертви в ДР Конго, 86 нови случая са открити за ден
Бургаската пианистка Вирджиния Спиридонова покори престижна сцена в Норвегия
САЩ предупредиха за достоверна заплаха в Акаба, Йордания отрече евакуация
Меси разтърси Аржентина с послание преди финала: Написахме история, която никой няма да изтрие
Бургас е №1 по поскъпване на новото строителство с 25,8%
САЩ удариха строяща се атомна централа в Иран, обяви Техеран
19/07/2026, Неделя 15:04
1
От 18 месеца без работа до финал на Мондиала: Невероятният път на Луис де ла Фуенте
Шофьор с 3,43 промила избяга след катастрофа: Обясни всичко с две ипотеки
Париж удря празните апартаменти: Данъкът скача до 60%
Ферибот със 116 души се преобърна край Гаяна, спасени са 53-ма
Борисов с удар по Радев: Сравни киевската декларация с „Боташ“
Атанас Пеканов: Военната помощ за Украйна се изчерпа, а тараторът за 9 евро няма да ни доведе доникъде
