Ключово обществено обсъждане за платеното паркиране ще се проведе в Поморие
Общоградската среща е насрочена за 9 януари
Кметът на Поморие Иван Алексиев покани жителите на града на обществено обсъждане, което ще се проведе на 9 януари 2025 г., четвъртък, от 18.00 часа в залата на НЧ „Просвета 1888“. Срещата ще бъде посветена на промените в Наредба №23, касаеща условията и реда за платено и безплатно паркиране на пътни превозни средства в града.
Желанието за промени в наредбата бе заявено както от част от съветниците в Общинския съвет на Поморие, така и по сигнали на граждани.
Иван Алексиев подчерта, че общественото обсъждане е ключово за решаването на проблема с паркирането в Поморие, като добави: „Считам, че чрез обществено обсъждане ще имаме възможността да чуем мнението на заинтересованите граждани и заедно с тях и със съветниците да вземем най-удачното решение. Надявам се участие да вземат повече хора, за да актуализираме наредбата така, че условията за паркиране да бъдат съгласувани и удобни за максимален брой жители и гости на града.
Целта на срещата е да бъдат обсъдени и взети най-добрите решения в интерес на жителите и гостите на Поморие.
Ема Хеминг обяви, че ще дари мозъка на Брус Уилис за наука след смъртта му
Арестуваха за наркотици най-известният турски актьор
Орбан: На изборите тази година ще се реши дали Унгария ще стане имигрантска държава
Ема Хеминг обяви, че ще дари мозъка на Брус Уилис за наука след смъртта му
10/01/2026, Събота 21:00
0
Най-добре платените професии в България през 2025 г.
Борисов: Убеден съм, че ГЕРБ ще бъде първа политическа сила на следващите избори
Защо котките следват стопаните си навсякъде
Снеговалежи в Смолянско създават зимна обстановка по проходите
Уейн Рууни на ръба на сълзите, след като брат му сътвори сензацията на века във ФА Къп
Научно потвърдена тайна за по-тънка талия и ползите за здравето
Мощен циклон със сняг и поледици навлиза в България
Половината от левовете вече са изтеглени от оборот
НЗОК отчете най-често задаваните въпроси и отговори от пациенти през 2025 г.

%
:):)
ГАРАНТИРАНО!
БЕНЗИНА НЕОБХОДИМ ЗА ОБЩИНСКИ АВТОМОБИЛИ ЩЕ БЪДАТ ЗАПЛАЩАНИ ОТ ГРАЖДАНИТЕ ДОПИРАЩИ ДО УСЛУГИТЕ НА ОБШИНАТА.
С ТАЗИ ТОЧКА ШЕ ПРЕДОТВРАТИ.
Увеличава общинските предприятия в това число създава хранителна верига магазини конкурентни на Била,Лидъл.
ИЗПОЛЗВА Е НА ОБШИНСКИТЕ АВТОМОБИЛИ ЗА ЛИЧНИ ЦЕЛИ ИЛИ БИЗНЕС ИНТЕРЕСИ.
ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ ДА ИЗМЕТЕМ БОЛШИНСТВОТО ФИРМИЧКИ УСВОЯВАЩИ И ИЗНАСЯШИ НАШИТЕ ПАРИ В ПОСОКА БАНКЯ
Крадат и живеят в палати.
във квартала,за спирката пред черно и бяло заведението говоря.
Ние за Еничери кръв не проливаме ,да го духате всички политици .
Освен това пред всеки блок е редно да има по едно място за инвалиди!
Смешници.
Презастроиха града без зелени площи,без паркоместа и сега ..много загрижени.
Че то зимата няма хора те имат синя зона,Алчни дребни хора.
Какво решаване с платеното паркиране???
Нищо.