×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Един загинал и девет ранени при катастрофа на българска кола с мигранти в Хърватия
  • Американски военни конвои ще преминат през България на път към учение в Румъния
  • От днес влиза в сила Пактът за миграцията и убежището в ЕС
  • Цените на петрола достигнаха най-ниското си ниво от два месеца насам
  • Порой заля международния път между Русе и Букурещ
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Отвратен съм от чалгата в новогодишните програми, каза Васко Кръпката


03 Януари 2025, Петък, 15:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Ако може да се вярва на социалните мрежи, и редовите зрители не са особено очаровани от това, което ни предложиха големите телевизии в празничната нощ

Недоволни от новогодишните програми са голяма част от известените хора у нас. Ако може да се вярва на социалните мрежи, и редовите зрители не са особено очаровани от това, което ни предложиха големите телевизии в празничната нощ.

"Какво да ви кажа за новогодишната програма? Нямам какво да кажа", сърдито отвърна агентът на републиката Иван Тенев. Бившият на естрадната звезда Кристина Димитрова дълго се противи да изкаже мнението си за тазгодишната селекция за празничната програма. В крайна сметка вече съвсем сърдито призна: "Какво мога да кажа, освен че Хачо Бояджиев се върти бесен в гроба от тази изумителна програма, която БНТ подготви за българите", изнегодува Иван Тенев.

Култовият музикант Васил Георгиев - Васко Кръпката, изля пред "България Днес" в присъщия си емоционален стил недоволството си от новогодишните програми на водещите БГ телевизии. Фронтменът на "Подуене Блус бенд" е изгледал от край до край предаванията им в празничната нощ и негодува, че е бил показан "само един рок концерт".

"За мое голямо разочарование в новогодишните телевизионни програми преобладаваше гнусна, долнопробна чалга. Това е отвратително за мен! За мен България винаги е била част от европейската цивилизация и не приемам по никакъв начин тази халтура, която иска да ни доближи до Азия и Ориента. В това отношение националната телевизия има огромен грях. Дори и по времето на Тодор Живков нямаше такава простащина по телевизията", не крие възмущението си "гласът на промените".

Една от емблемите на "Сан Стефано" 29 - тв говорителката Мария Янакиева, която се е възстановила напълно след операция на жлъчката, сподели за вестника, че не е изгледала изцяло нито една новогодишна програма. "Местех каналите, но общото ми впечатление за тези програми и за отделни участници в тях не е добро", призна дикторката ветеранка.

"Не можах освен това да разбера кое е било заснето преди, кое се излъчва в момента", посочи Янакиева.

"По едно време ми стана интересно да гледам старите неща по БНТ, но те са за хора, които са възрастни и могат да направят сравнение. По Би Ти Ви имаше интересни певци, но липсваше веселие пред църквата. Общо взето, не ме грабна нито една новогодишна телевизионна програма", огласи неласкавото си мнение тв говорителката от златните години на БНТ.

Жената, която българите гледаха всеки ден от малкия екран, твърдо държи високо летвата с изискванията към своите по-млади колеги. "Старите времена няма да се върнат, трябва да се мисли и работи модерно", убедена е Янакиева.

Един от водещите БГ актьори - Ивайло Христов, също призна, че не е гледал новогодишната програма на БНТ. "Кой в днешно време седи пред телевизора на Нова година? Отминаха тези времена, когато се празнуваше пред екрана, вече всички българи са на трапези с приятели и никой не обръща внимание на новогодишната програма", категоричен е Христов.

Подобна е ситуацията и с колегата му Георги Мамалев. Знаменитият актьор не е гледал телевизия по Нова година, защото е бил на участие в петзвезден хотел.

"После си говорих с една от камериерките на хотела. Каза ми, че извъртяла всички програми, но навсякъде било пълна скръб" - обобщава Мамалев.


В категории: Лайфстайл


10
Коментара
Флагман.БГ Как да се справим с хроничното безсъние Как да се справим с хроничното безсъние 13/06/2026, Събота 21:00 4
Тервел ИЛИЕВ Храни за пречистване на черния дроб Храни за пречистване на черния дроб 13/06/2026, Събота 20:29 0
Тервел ИЛИЕВ Никола Цолов кара България да мечтае Никола Цолов кара България да мечтае 13/06/2026, Събота 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ "Нефтохимик" с много важно попълнение "Нефтохимик" с много важно попълнение 13/06/2026, Събота 18:14 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец с голям трансфер Черноморец с голям трансфер 13/06/2026, Събота 17:30 1
Георги РУСЧЕВ Горивата в България поевтиняват Горивата в България поевтиняват 13/06/2026, Събота 17:00 0
10
Коментара по темата
10.
НАЙ СЕТНЕ И СТИНАТА
03.01.2025 18:30:14
0
5
Да прочетем мнения на уважавани хора за качеството на българоезичните чужди телевизии! Особено противна беше Гала по Нова.А тази глупост по БНТ кой болен мозък я измисли-не знам и те искам да знам!
9.
Мда
03.01.2025 18:04:00
0
8
А тумбата мангали при онази свиня Лора, това беше падение под земята.
8.
Цингаверна
03.01.2025 18:02:22
0
9
Щом като Соня Момчилова е в СЕМ, а Слави Трифонов взе мандат за управление...няма нищо чудно.
7.
Бай....
03.01.2025 17:09:02
4
3
Този е един мазен гей !
6.
И ние
03.01.2025 17:06:55
0
12
Сме отвратени .От чалга тоалети ,от чалга поведение ,от чалга извращение ,от чалга глупости и всичко чалгарско .Долна и гнусна проява .
5.
Наско76
03.01.2025 16:53:22
6
4
А ние сме отвратени от теб Клошар Мазен
4.
123
03.01.2025 16:22:01
11
9
И аз съм отвратен от чалгата , но и от теб съм отвратен миризлив .нечистоплътен ,жалък, мизерен.заблуден евроатланик.
3.
Имало едно време
03.01.2025 15:55:30
0
14
Ееееееех ... Васко , Васкооооо ?
Едно време пеехме по митингите на СДС ВЯРВАЙКИ в демокрацията , почтеността и човешкият прогрес , а то сега какво излезе ? Чалга , мутри и измами навсякъде и във всичко . А телевизиите ни отдавна вече НЕ стават за гледане , при това - далеч НЕ само на нова година ...
2.
Цв
03.01.2025 15:51:15
0
13
И не само вие! Това е България - чалга! Няма друга изява!
1.
така е
03.01.2025 15:39:45
0
13
И аз това коментирах. По едната сръбска чалгарка, а по другата БГ циганин. Само тъпото БНТ - U2 поне пусна един стар концерт.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" "Шествие за семейството" е като "Българската Коледа" При едната инициатива наивните даряват и част от средствата изчезват безследно, а при другата – ценностите се превръщат в национален спорт веднъж в годината София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Зверска катастрофа затапи пътя Бургас-Малко Търново, БМВ е с разбита предница (ВИДЕО) Двамата водачи са откарани по спешност в болница, ранени са тежко В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) В Бургас започна топ тенис събитието на сезона (ВИДЕО) Турнирът е благотворителен, 30% от всички събрани такси ще бъдат дарени за успешния старт в професионален и личен план на млади хора от областта Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Два свята, различни ценности: София Прайд срещу Шествие за семейството днес Патриарх Даниил повежда едното Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас С много въображение, талант и хиляди тонове пясък скулпторите ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни герои от екрана“
София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата София трепери за Евровизия 2027, а Бургас е фаворит за Европейска столица на културата В нова вселенска ситуация сме, която се отразява и конкретно на България, казва гадателят, предсказал авиокатастрофата над Алпите, пожарът във влака София–Кардам, войната между Русия и Украйна, отцепването на Крим Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея Според прокуратурата операцията с безпилотните летателни апарати е била част от по-широк план на тогавашния държавен глава за консолидиране на властта чрез създаване на извънредна ситуация в отношенията с Пхенян
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори