Разтърсващи подробности за геройството на Емурла в Камено
Мъжът чупи прозорец и влиза безстрашно в горящата къща
Новата година започна с геройско дело в Бургаско.
Както от Флагман.БГ съобщихме, 43-годишният Емурла от село Свобода, Община Камено, спаси 2 човека от пожар, разразил се вчера в къща в град Камено. Емурла реагира мигновено и без грам страх.
"Нямаше време да мисля. Влязох веднага, за да ги изведа. Минутите бяха решаващи – покривът се срути веднага след това", сподели той.
Спасените са Цвета Стоянова и Мима Пенчева.
Излязоха и подробности за инцидента, който за щастие не е фатален.
Огънят пламва по обяд в частна къща, разположена на ул. "Шейново" № 2 в града. Тя е обитавана от трима самонастанили се лица от Камено. Това са 78-годишен мъж и двете жени - 34-годишната Пенчева и 57-годишната Стоянова.
По техни данни около 11.50 ч. мъжът Атанас Василев запалил печка с твърдо гориво в една от стаите, като оставил двете трудноподвижни жени сами в къщата. Малко по-късно от сградата започнали да излизат дим и огън, като намиращият се в близост 43-годишен Емурла чупи един от прозорците и изважда от там двете жени.
Вследствие на пожара къщата изгоряла напълно. Огънят е потушен от един противопожарен екип. По случая е образувано досъдебно производство.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Много малко хора биха го направили.
Обаче, реално 3- мата САМОНАСТАНИЛИ се в чужд имот, са го и опожарили!!!
Хайде, сега съдът да се самосезира..