Катастрофа затапи входа на Бургас
Причината за ПТП-то е несъобразена скорост
ПТП затапи входа на Бургас откъм Созопол, съобщават читатели на Флагман.бг, които ни изпращат снимки от мястото. Кадрите показват, че лек автомобил с чужда регистрация е с размазана предница.
Проверка на Флагман.бг показа, че няма данни за тежко пострадали при катастрофа в последните часове.
Очевидната причина е несъобразена скорост. След чудесното време вчера, тази сутрин температурите паднаха, а на много места се появи лед по пътищата.
Кои зодии ги очаква нова страстна връзка през март
Баба Ванга предсказва Трета световна война и глобални сътресения през 2026 г.
Законови промени улесняват отказа от договори за финансови услуги без неустойки
Цветан Пировски назначен за нов директор на Областната дирекция на МВР във Варна
ЦИК отказа регистрация на коалиция, имитираща партията на Румен Радев
Италия, Испания, Франция и Нидерландия изпращат военноморски сили към Кипър
Турция заяви, че си запазва правото на отговор на изстреляната иранска ракета
ДПС - НН напусна Съвета по сигурността с думите „Отбиване на номера“
Иранец в България: Не е за вярване – хора се радват на ударите
Преподавател полетя от сградата на Американския университет в Благоевград и загина
Може ли България да стане косвена мишена на Иран и с каква ПВО разполагаме

----
И какво направиха от общината, като се появи лед по пътищата? Време е "несъобразена скорост" да се премахне от причините за ПТП. Има си обозначение за позволена скорост и всеки, който кара с позволената е със съобразена скорост. Това че пътищата ни са леш и не се почистват, а се крадат пари е друга работа и виновните трябва да си понесат последствията!