Кметът на Сунгурларе отправи сърдечно новогодишно послание към жителите на общината
Нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, подчерта в обръщението си инж. Димитър Гавазов
Успешният кмет на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов отправи своите топли пожелания към жителите на общината по случай настъпването на новата 2025 година. В своето поздравление той изрази надежда за здраве, щастие и късмет през новата година.
"Уважаеми жители на община Сунгурларе, нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, да бъде година на сбъднати мечти, нови възможности и споделени успехи," заяви Гавазов.
Кметът пожела на всички топлина в домовете, обич в сърцата и мир в душите, като добави: "Нека Новата година бъде изпълнена с щастливи мигове и вдъхновения."
Гавазов изрази благодарност към жителите на общината за тяхната съпричастност и усилия: "Благодаря на всички вас за усилията и съпричастността, с която градим бъдещето на нашата община. Заедно можем повече, заедно постигаме повече."
С тези думи, кметът на Сунгурларе поздрави всички и им пожела успешна и щастлива нова година: "Честита Нова година!"
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Не съм чел коментарите които сте изтрили,но със сигурност са били критика срещу Кмета на община Сунгурларе... Това вече е прекалено..спрете да се подигравате с правото на гражданите на Република България да изразяват лично мнение.Вашето агресивно поведение срещу Демокрацията не е адекватно за свободна демократична европейска държава.Или сте на системата -Медията си е моя,и ще правя реклама на моята партия за да ми плащат заплата...МОЛЯ ДА СЕ СЕЗИРАТ КОМПЕТЕНТНИТЕ ОРГАНИ !!!! или наистина това че някои политически личности въведоха четвърта власт с частни медии..