Кметът на Сунгурларе отправи сърдечно новогодишно послание към жителите на общината
Нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, подчерта в обръщението си инж. Димитър Гавазов
Успешният кмет на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов отправи своите топли пожелания към жителите на общината по случай настъпването на новата 2025 година. В своето поздравление той изрази надежда за здраве, щастие и късмет през новата година.
"Уважаеми жители на община Сунгурларе, нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, да бъде година на сбъднати мечти, нови възможности и споделени успехи," заяви Гавазов.
Кметът пожела на всички топлина в домовете, обич в сърцата и мир в душите, като добави: "Нека Новата година бъде изпълнена с щастливи мигове и вдъхновения."
Гавазов изрази благодарност към жителите на общината за тяхната съпричастност и усилия: "Благодаря на всички вас за усилията и съпричастността, с която градим бъдещето на нашата община. Заедно можем повече, заедно постигаме повече."
С тези думи, кметът на Сунгурларе поздрави всички и им пожела успешна и щастлива нова година: "Честита Нова година!"
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца

Не съм чел коментарите които сте изтрили,но със сигурност са били критика срещу Кмета на община Сунгурларе... Това вече е прекалено..спрете да се подигравате с правото на гражданите на Република България да изразяват лично мнение.Вашето агресивно поведение срещу Демокрацията не е адекватно за свободна демократична европейска държава.Или сте на системата -Медията си е моя,и ще правя реклама на моята партия за да ми плащат заплата...МОЛЯ ДА СЕ СЕЗИРАТ КОМПЕТЕНТНИТЕ ОРГАНИ !!!! или наистина това че някои политически личности въведоха четвърта власт с частни медии..