Кметът на Сунгурларе отправи сърдечно новогодишно послание към жителите на общината
Нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, подчерта в обръщението си инж. Димитър Гавазов
Успешният кмет на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов отправи своите топли пожелания към жителите на общината по случай настъпването на новата 2025 година. В своето поздравление той изрази надежда за здраве, щастие и късмет през новата година.
"Уважаеми жители на община Сунгурларе, нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, да бъде година на сбъднати мечти, нови възможности и споделени успехи," заяви Гавазов.
Кметът пожела на всички топлина в домовете, обич в сърцата и мир в душите, като добави: "Нека Новата година бъде изпълнена с щастливи мигове и вдъхновения."
Гавазов изрази благодарност към жителите на общината за тяхната съпричастност и усилия: "Благодаря на всички вас за усилията и съпричастността, с която градим бъдещето на нашата община. Заедно можем повече, заедно постигаме повече."
С тези думи, кметът на Сунгурларе поздрави всички и им пожела успешна и щастлива нова година: "Честита Нова година!"
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Не съм чел коментарите които сте изтрили,но със сигурност са били критика срещу Кмета на община Сунгурларе... Това вече е прекалено..спрете да се подигравате с правото на гражданите на Република България да изразяват лично мнение.Вашето агресивно поведение срещу Демокрацията не е адекватно за свободна демократична европейска държава.Или сте на системата -Медията си е моя,и ще правя реклама на моята партия за да ми плащат заплата...МОЛЯ ДА СЕ СЕЗИРАТ КОМПЕТЕНТНИТЕ ОРГАНИ !!!! или наистина това че някои политически личности въведоха четвърта власт с частни медии..