Кметът на Сунгурларе отправи сърдечно новогодишно послание към жителите на общината
Нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, подчерта в обръщението си инж. Димитър Гавазов
Успешният кмет на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов отправи своите топли пожелания към жителите на общината по случай настъпването на новата 2025 година. В своето поздравление той изрази надежда за здраве, щастие и късмет през новата година.
"Уважаеми жители на община Сунгурларе, нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, да бъде година на сбъднати мечти, нови възможности и споделени успехи," заяви Гавазов.
Кметът пожела на всички топлина в домовете, обич в сърцата и мир в душите, като добави: "Нека Новата година бъде изпълнена с щастливи мигове и вдъхновения."
Гавазов изрази благодарност към жителите на общината за тяхната съпричастност и усилия: "Благодаря на всички вас за усилията и съпричастността, с която градим бъдещето на нашата община. Заедно можем повече, заедно постигаме повече."
С тези думи, кметът на Сунгурларе поздрави всички и им пожела успешна и щастлива нова година: "Честита Нова година!"
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра

Не съм чел коментарите които сте изтрили,но със сигурност са били критика срещу Кмета на община Сунгурларе... Това вече е прекалено..спрете да се подигравате с правото на гражданите на Република България да изразяват лично мнение.Вашето агресивно поведение срещу Демокрацията не е адекватно за свободна демократична европейска държава.Или сте на системата -Медията си е моя,и ще правя реклама на моята партия за да ми плащат заплата...МОЛЯ ДА СЕ СЕЗИРАТ КОМПЕТЕНТНИТЕ ОРГАНИ !!!! или наистина това че някои политически личности въведоха четвърта власт с частни медии..