Кметът на Сунгурларе отправи сърдечно новогодишно послание към жителите на общината
Нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, подчерта в обръщението си инж. Димитър Гавазов
Успешният кмет на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов отправи своите топли пожелания към жителите на общината по случай настъпването на новата 2025 година. В своето поздравление той изрази надежда за здраве, щастие и късмет през новата година.
"Уважаеми жители на община Сунгурларе, нека 2025 година ни донесе още повече поводи за гордост и радост, да бъде година на сбъднати мечти, нови възможности и споделени успехи," заяви Гавазов.
Кметът пожела на всички топлина в домовете, обич в сърцата и мир в душите, като добави: "Нека Новата година бъде изпълнена с щастливи мигове и вдъхновения."
Гавазов изрази благодарност към жителите на общината за тяхната съпричастност и усилия: "Благодаря на всички вас за усилията и съпричастността, с която градим бъдещето на нашата община. Заедно можем повече, заедно постигаме повече."
С тези думи, кметът на Сунгурларе поздрави всички и им пожела успешна и щастлива нова година: "Честита Нова година!"
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Не съм чел коментарите които сте изтрили,но със сигурност са били критика срещу Кмета на община Сунгурларе... Това вече е прекалено..спрете да се подигравате с правото на гражданите на Република България да изразяват лично мнение.Вашето агресивно поведение срещу Демокрацията не е адекватно за свободна демократична европейска държава.Или сте на системата -Медията си е моя,и ще правя реклама на моята партия за да ми плащат заплата...МОЛЯ ДА СЕ СЕЗИРАТ КОМПЕТЕНТНИТЕ ОРГАНИ !!!! или наистина това че някои политически личности въведоха четвърта власт с частни медии..