×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Контрабандни накити, укрити в кисело мляко, задържаха на „Капитан Андреево“
  • Вдигнаха въздушна линейка за родилка от Благоевград с обилна кръвозагуба
  • Израел обяви примирие след нови въздушни удари в Газа
  • Предвиждат начална заплата от 1860 евро за младите лекари
  • Сигнали за бомби затвориха посолствата на САЩ и Франция в София
  • Утре от 14 ч. в Колежа по туризъм 104 бургаски млади учители и техните ментори ще получат признание за старта в кариерата си от кмета Димитър Николов
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извратеният чичко, предлагал секс на 11-годишни, се оказа служител на Община Средец


Извратеният чичко, предлагал секс на 11-годишни, се оказа служител на Община Средец
Кирил е главен специалист в дирекция "ТСУ и БКС" на общинска администрация Средец
31 Декември 2024, Вторник, 15:00 ч.
Автор: Флагман, снимки: Флагман

Кирил Каравълчев имал и други гнусни похождения преди 4-5 години

41-годишният Кирил Веселинов Каравълчев от Средец, за когото вчера съобщихме (ВИЖТЕ ТУК), че е арестуван заради гнусно престъпление в мол „Галерия“ Бургас  - да показва секс клипчета на 11-годишни момиченца, се оказа общински служител.

Това стана ясно при гледането на днешната му мярка за неотклонение в Районния съд на Бургас.

Магистратите прецениха, че общинарят е опасен, може да извърши ново престъпление и го оставиха зад решетките.

Стана ясно кой е арестуваният чичко, показвал порноклипове на момиченца в бургаски мол

Историята, която се разиграва на 29-ти декември в мола е потресаваща.

Оказа се, че Кирил не е показвал случайни клипчета, а се е снимал как маструбира с телефона си, след това застанал недалеч от дамските тоалетни на търговския център и показвал клипчетата на малки момиченца, с предложение да го стимулират сексуално. Обещавал, че ще им плати или купи подарък от мола.

Не е известно с колко деца се е сблъскал извратения му мозък, но към две от момичетата бил много агресивен. Наложило се друго дете да се намесва, за да се опитва да ги отскубне от приятелките си от лапите на педофила. И това обаче не го спряло.

Единствено адекватната реакция на полицейските служители, които обхождат мола, е преустановила навреме гнусните му похождения към деца.

В телефона му са открити десетки подобни клипчета, а устройството и записите, са приобщени като доказателства по досъдебното производство.

Кирил е извършил престъпление по чл.325 от НК, категорични са от прокуратурата. Може да отиде в затвора за 2 години. За начало, ще посрещне Нова година в Следствения арест, където ще остане най-рано до 7-ми януари, когато ще се гледа въззивната мярка за неотклонение в Бургаския окръжен съд

В съдебната зала днес Кирил бе мълчалив. Семейството му изтъкна, че имат съмнения за здравословно заболяване – преди години претърпял тежък инцидент, бил в кома, а след като се събудил не бил същия. Настояха да се направи психиатрична експертиза, за да се установи дали изобщо разбира какво върши.

Прокуратурата съобщи, че Кирил е регистриран за две подобни деяния – маструбация пред деца. Те са от 2018 и 2019 година, но тогава не е осъден.

Кирил се оказа с висше образование, главен експерт в дирекция „Териториално селищно устройство и БКС“ на Общинска администрация Средец.

 


В категории: Темида , Средец


Драма с питони в София
Драма с питони в София 29/10/2025, Сряда 22:00 0
ТИР се запали в движение
ТИР се запали в движение 29/10/2025, Сряда 19:31 0
Тервел ИЛИЕВ Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) 29/10/2025, Сряда 18:57 4
Флагман.БГ Звезда на поп-фолка се завръща Звезда на поп-фолка се завръща 29/10/2025, Сряда 18:19 0
35
Коментара по темата
35.
Никой
09.03.2025 21:34:34
0
2
Не е ли пресилено? Чл. 325 е за хулиганство и непристойно поведение, а не педофилия. И то реално няма извършено деяние, няма блудство, чак пък 2 години затвор! Всеки е невинен до доказване на противното не е ли малко пресилено написаното тук? Значи ако отидеш да ухажваш момиче, макар и по нескопосан начин - може да ти лепнат две години ли? То сега е трудно вече да се прецени имат ли мацките 18 или не, всичките ходят наконтени и гримирани. При условие, че няма извършено деяние , а именно изнасилване? Прилича на зле скалъпена мелодрама.
34.
!
21.02.2025 08:29:06
0
1
Елементарна психология. Шишкото няма качествата и възможностите да го направи с голяма жена и затова ходи сред малките деца, където да се чувства мъж. И те понеже му се дърпат, защото не искат и той така се чувства като можещ, силен , като ловец. Нищо не му се прави на тоя глупак, само ги следи и пуска порно. Ако толкова много му се правеше нещо, има стотици хубави малки циганета за по 30 лв, има и клубове с момичета, и хиляди интернет обяви на момичета предлагащи секс. То е ясно, че е смешен палячо, който нищо не прави.
33.
Николина Козарова
03.01.2025 11:13:13
7
1
бъркал им е с пръстче в малките тесни пиченца
32.
До номер 31 ей
03.01.2025 08:27:49
1
6
Съдба, никой не може да избяга от нея!
Това не оправдава деянията му!
Аз също го познавам лично и мога да споделя мнение, КОНФЛИКТНА личност е, изпокара се с всички служители в общината! Спасяваше го това, че е претърпял катастрофа .
Късмет са извадили децата, че не се е случило в някоя уличка в която няма такова движение както в Мол-а!
Дано не сте родител номер 31!!
31.
ей
01.01.2025 07:40:23
10
13
Нищо не знаете 3 месеца бе в кома заради нелепа катастрофа беше 3 курс в иси.Опитасе да завърши но всичко бе изтрито от комата.Така че Кико лично го познавам недейте да плямпате глупости .На никого не пожелавам неговата съдба
30.
Боксовата ми круша
01.01.2025 03:58:23
4
9
Така ли не се случи някой баща на момиче да го набара и да го изсипе тоя шопар? Малиии, как ми трепери левашката като гледам такива изроди
29.
Тоз мазньо ще го насилват яко в пангото
01.01.2025 03:55:49
2
13
1. е регистриран за две подобни деяния – маструбация пред деца. Те са от 2018 и 2019 година, но тогава не е осъден.
2. се оказа служител на Община Средец
-----------
Кой ви подбира кадрите 2 тая община, че работят педофили и сбъркабяци там? Тоз да не е назначение на предния кмет!
28.
1112351
01.01.2025 02:02:10
1
4
До 26 ти си много зле,ама много повярвай неизлечимо зле.ХОДЖА
27.
Браво Флагман!
31.12.2024 21:40:23
2
13
На всички такива публично да се видят кои са!!
26.
До 25
31.12.2024 20:21:06
8
10
Да се заробиш с кредит е личен избор както да си сложиш хомота или стремето.
Раждането боли, следопеартивните болки също. Живота е труден, смъртта е лесна.
Живота ще те остави емоционално и психически с белези. С какви очи ги гледа, ами с педофилски. Дали му пука - не.
Колко деца са останали също не го бърка.
Нито на кои години кой какво е правил.
А това дали ще остави нещо освен лайната в гърнето е негов бизнес.
По-прост коментар не бях чел. Другия път си извикайте ходжа.
25.
Б0КLUK!
31.12.2024 18:47:50
7
21
Bokлук мрЪсЕн!
Г@дин0 извр@тена,
знаеш ли колко семейства се заробват с кредити само и само да си имат детенце?!
Знаеш ли бременността боли и е токсикоза?!
Раждането боли?!
Кърменето боли?!
Детски болести, зъбки, колики....
Дали ще проходи нормално?!
А, проговори?!
Знаеш ли, ГНИДo Г@ДН@, че има и дечица, които не оцеляват на пешеходните пътеки, по тротоарите, рак?!!!!
Знаеш ли, Т0R, че има дечица, които се раждат със синдроми?!
КАК ти даде сърце да се гавриш с бъдещи майки?!
ДЕЦА!!!!! С какво очи ги гледаш?!
Колко деца ни останаха в тези луди времена, че се намери ти да посягаш на тях, за да си нахраниш животното в теб?!
На твоите години моят баща е имал 3 деца и на 47г. и дядо!
Ти, ГНiDO какво ще оставиш след себе си, освен онова в гърнето?!
КОЙ ще ти каже на теб: татко и дядо?!?
БОКLUK!
24.
Ся
31.12.2024 18:43:26
0
15
Ся си представете че този гнусен чичо пипа дъщеря ви и и предлага да му лапа гнусния к..р . Яко бой му трябва и пак няма да се оправи.
23.
Human being
31.12.2024 18:30:49
4
5
Това е гадно,добре,че скоро ще ни занулят Апокалипсис,покаяние и скромност може да ви помогнат...лошото иде
22.
666
31.12.2024 18:23:50
1
13
Баче Кики е герой, мазно порно прави той, но вратата сбърка явно и ще духа под вода евентуално. Най сетне се наигра тоя бастун.
21.
Жар
31.12.2024 18:17:53
1
10
Намажете го с Мед,
Гол,вързан за дърво и го оставете на Осите
20.
Леле оле мале
31.12.2024 17:50:09
0
12
Само го погледнете на кво прилича тоя,как да очакваш да свърши нещо смислено....Само юмруци в пангото по тиквата да му дойде акъла.. ако въобще има
19.
Във външния руски кенеф сортире
31.12.2024 17:45:10
6
6
Се зачеваш и пръкваш,учиш платено,лекуваш се платено и по някое време те пращат на война,където още в военната част те лумбуркат,после като пристигнеш на фронта пак,и след това или губиш пулс или оставаш инвалид.
За туй през тази година 80 000 русияни са поискали български документи,а за 20 години само 800 аналрусофили са избрали педерашка.
Аз аналрусофила най-отговорно заявявам че магарешки поемам но за педерашка не заминавам,както и всички аналрусофилски братчета.
Много искахме педерушката армийка да ни освободи барабар с жените и децата,но избрахме трикраките бг ромчета двойници на кадирМанафТопузите.
Да сме живи и здрави аналрусофилите и майките ни с разбито задно окачване и господ да ни пази от евронацистки режим който да ни изпрати в педерашка. Ако трябва ше консумираме течен шоколадМинети но за педерашка няма да заминем Истинския аналрусофил никога не заминава за педерашка,шот майка му произвежда РобертоКавали на запад и му праща долари и Евро.
18.
Бъгси
31.12.2024 17:41:00
1
8
10 години затвор и още толкова обществено полезен труд !
17.
Меймюне Малък Поровец
31.12.2024 17:39:00
2
1
Чичо кирчо чичо кирчо ти си нинджа чичо кирчо.
Хафте нинджа хафте мусака
16.
Във Външния руски кенеф Чалгария
31.12.2024 17:26:27
7
10
Се раждаш платено,учиш платено,лекуваш се платено и работиш безплатно
15.
Менискус Банйянски
31.12.2024 17:23:09
5
7
И той като мене кога се слагах на Сесил Каратанчева ама тя не ми даде тогива
14.
Генерал-Адмирал
31.12.2024 17:20:24
2
8
Проявете социалноинженерство,има българи,които едва свързват двата края и работят само да си плащат сметките...
В България има "Финансов геноцид" и "Медицински фашизъм".
Имабългари с ТЕЛК решения,които държавни служители ги убиват буквално по документи с бюрокрацията си!
13.
Инфо
31.12.2024 17:11:55
23
14
Както по-долу писах,момчето не е виновно преживя катастрофа,а след такава трагедия ставаш или педофил или путинофил. Много добро момче е оставял съм го много пъти с децата ми да им показва въпросните клипчета.
Истински мъжкар е в сърцето ми са Путин и насилената педеруска армия.
Путин няма да го остави ше вдигне телефона и ще го пуснат.
12.
До 8
31.12.2024 17:08:49
1
18
И това го оправдава ли? Знаеш ли, че ако попадне на някой от бащите на въпросните деца нагледно ще има урок за гравитацията от последния етаж на мола! Скоро като попадне при бай Ставри, ще има ласки по цяла нощ! Първата вечер ще стане жена, втората проститутка, а от там нататък ще изневерява на всички. Така ще му пръснат дебелата саксия, че ще пищи от кеф!
11.
Здравословно болен
31.12.2024 17:07:03
1
4
А какво е здравословно заболяване , а не здравословно заболяване?
10.
валци
31.12.2024 16:24:31
1
22
Явно си е рецидив в тази област . От община Средец как го държат на работа , като това не му е първият подобен случай . Сега вече със сигурност трябва да го вкарат в зандана .
9.
X
31.12.2024 16:14:26
1
29
Бахти долния тип! Затвор и гавра с него вътре всеки ден! Не може ли толкова да звънне на някоя обява в алото!?!? Мизерник! Затвор за такива изруди!
8.
Инфо
31.12.2024 15:52:20
16
35
Познавам момчето, катастрофата наистина промени живота му. Да - заслужава затвор, но да не дава Господ. Никой не знае, как може да му се стече живота.
7.
Мими
31.12.2024 15:49:41
5
31
Този плондир дали има сефте??? Едва ли! Ниско интелигентно човекоподобно с вид на билярдна топка...що е то?!
6.
Татра
31.12.2024 15:43:09
1
30
В затвора ги обичат тези , знам от познат работил няколко години надзирател. Там ще бъде обслужен както трябва . А този до живот без право на обжалване . И химическа кастрация .
5.
хаха
31.12.2024 15:36:16
3
52
Вчера беше безработен, днес вече друга песен. Добре де, защо все трябва да пишете всевъзможни глупости, без да сте с потвърдена информация. Това е за всякакви новини(не само за тази). Много ниска журналистика.
4.
Читател
31.12.2024 15:34:33
4
37
Тоя чичак-извратеняк е за затвора......там да си проявява извращенията!
3.
...
31.12.2024 15:20:35
8
44
Винаги ме е било жал за полицаите, на които им се налага да докосват подобни ¥тайки.
Моля, не ме разбирайте погрешно?
Има чудесни, млади хора: момичета- и момчета- полицаи, и тези красиви деца да докосват такива....
Да са ЖИВИ и ЗДРАВИ и съвестните полицаи, които са помогнали на децата и горките момиченца, и родителите им!
Съграждани, нека оттук нататък да срещате само Добро!

А, за онзи ***** и системата си знае, и Природата!
2.
Атанас
31.12.2024 15:09:30
5
70
Две гнусни провинения и не е осъден, няма взети мерки от държавните органи, а после като се случи някое нещастие се питат как се стигна до това.
1.
ВЪХ!!!
31.12.2024 15:09:09
4
76
РЕЗИЛ!!!!!
БЕЗСРАМНИК!!!!!!
И го уредили на работа в Общината, а?!?
То, тук и ние имахме една удушв@чка на работа в Общината.....
Много удобно е да го изкарат луд, след като вече е рецидивист.
Щом така са решили да го дундуркат, нека е с гривна, маркиран доживот в системата като хищник и под надзор 24/7.
МРЪСНiК!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Синдикатите скочиха срещу властта, бюджетът бил на безхаберието и изчислиха колко ще ни ощети Синдикатите скочиха срещу властта, бюджетът бил на безхаберието и изчислиха колко ще ни ощети Министърът на финансите Теменужка Петкова е решила да не спазва закона и да намали минималната работна заплата, обяви главният икономист на КНСБ Убийство като от филм на ужасите в България Убийство като от филм на ужасите в България Син умъртви мъчително майка си Смърди ужасно заради танкери, които прехвърлят нефт на 11 км от брега Смърди ужасно заради танкери, които прехвърлят нефт на 11 км от брега Експерт обясни, че причината за миризмите не идва от самата операция, а е реакция на товара при рязка смяна на температурите Стотици почетоха народните будители с факелно шествие в Бургас Стотици почетоха народните будители с факелно шествие в Бургас  „Факелът на познанието” от площад „Тройката“ до площад „Атанас Сиреков“ е организиран от Търговската гимназия за 11-ти път Извънредно! Верижна катастрофа край Сарафово Извънредно! Верижна катастрофа край Сарафово Образувала се е тапа от спортния магазин „Пума“ до военната станция  Бяхме подложени на психическо и физическо насилие в Дома на писателите в Бургас, твърдят от „Самосъзнание“ Бяхме подложени на психическо и физическо насилие в Дома на писателите в Бургас, твърдят от „Самосъзнание“ Битката за сградата на ул. „Вола 3“ загрубя, общинските съветници взеха соломоновско решение Загуби ли мафията боклука на София? Кметът очаква края на сагата, заговори за натиск срещу конкурентите Загуби ли мафията боклука на София? Кметът очаква края на сагата, заговори за натиск срещу конкурентите Има усилие за нулева конкуренция, за да могат да ни принудят да сключим при много високи цени с всички хватки за отстраняване на другите кандидати, каза той ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание В ролите ще видим като актьори Ивайло Захариев, Калоян М. Патерков, Тервел Пулев, Доби Главинчева, Симона Йорданова, Павел Димчев, Лео Панов, Александър Везенков и др. Между тиквите и светците — защо спорът за Хелоуин е всъщност спор за душата на България Между тиквите и светците — защо спорът за Хелоуин е всъщност спор за душата на България Решението на кмета на Елин Пелин раздели обществото, но извади на показ нещо по-дълбоко – кои сме ние и накъде отиваме БОП-аджии и спецченгета спипаха съпруга на Мани от "Игри на волята" с много пико и кокаин БОП-аджии и спецченгета спипаха съпруга на Мани от "Игри на волята" с много пико и кокаин 28-годишният Стоян Стойков опитал да избяга, изхвърлил пакетите с дрогата по пътя от кв. Ветрен към Бургас
7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Обвинението към тях е заради вандализиране на Мемориала на Холокоста във френската столица Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Не е ясно дали има жертви Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Има сериозен глад на кадри Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Земетресението е усетено в цяла Южна България Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите? Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите?  От руската компания уточниха, че става въпрос за международните активи Ето коя е новата приятелка на Еминем Ето коя е новата приятелка на Еминем Не е ясно от колко време са двамата заедно Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Изглeждa, чe oпититe зa пo-нeтpaдициoнeн іРhоnе - cлeд cпpeнитe mіnі и Рluѕ вapиaнти, oтнoвo нe ca ce yвeнчaли c ycпex Тръмп ще срещне с новия японски премиер Тръмп ще срещне с новия японски премиер Очаква се двамата лидери да се разбират добре, тъй като Такаичи е протеже на покойния японски премиер Шиндзо Абе
Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ за шефката на парламента: Смениха едно мюре с друго

Виц на деня Виц на деня Строг баща се кара на дъщеря си:
- Видях те в една кола на паркинга да се натискаш с някакво момче. Кой е той?
- Какъв цвят беше колата?
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, за Нова година, ще ми купиш ли нов телефон?
- Ами този другия, дето го имаш?
- Е, той ще ми купи таблет!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори