×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • След забраната за износ дизелът е поскъпнал с 10 ст.
  • Повдигнаха обвинение на рецидивист за шофиране с 4,23 промила алкохол
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Руен отличи заслужили спортисти за 2024 година


Руен отличи заслужили спортисти за 2024 година
Кметът Ахмед Мехмед и зам.-кметът на Руен Мехмед Хамид с футболната звезда - Ахмед Ахмедов, действащ голмайстор на Ефбет футболна лига
30 Декември 2024, Понеделник, 21:30 ч.
Автор: Флагман, снимки: Иван КОЛЕВ

На церемония преди заседанието на Общинския съвет, кметът Ахмед Мехмед награди носителите на медали

В края на 2024 година Руен награди своите заслужили спортисти. Церемонията се проведе непосредствено преди днешното заседание на Общинския съвет.

Кметът Ахмед Мехмед отличи носителите на златни медали от различни турнири, подчертавайки, че спортът е приоритет за неговата администрация и че се създават добри условия за развитието на млади таланти.

Шампионите от клуба по борба „Руен“ се отличават със своите постижения, като подготвят едни от най-добрите борци в България.

Безспорната звезда на церемонията беше действащият голмайстор на Ефбет лига – Ахмед Ахмедов, родом от с. Планиница. Той направи впечатление с изявите си в Спартак Варна и си осигури престижен трансфер в Япония. Ахмедов винаги се връща в родния си край и се гордее с корените си. Днес той изрази своята благодарност към родната си община и бе посочен като добър пример за успешен спортист с изключителна кариера.

Кметът Ахмед Мехмед подчерта, че се гордее с успехите на спортистите и всеки награден получи специална грамота от общината, както и парични награди като признание за техния упорит труд и талант.

Треньорите на спортистите също присъстваха на церемонията, уверявайки, че ще продължат да работят усилено за развитието на младите таланти и ще създадат условия за постигане на нови върхове. Очаква се спортната база в Руен да се подобри, а мотивацията на състезателите да нарасне.

Списък на отличените:

- Ахмед Ахмедов, футболист, голмайстор на Ефбет лига

- Ердал Галиб, гордостта на руенската борба, трикратен балкански шампион, 14 пъти шампион на България

- Еданур Ахмед, борба, трикратна републиканска шампионка

- Тайбе Юсеин, борба, републикански шампион

- Джеврие Реджеб, борба, републикански шампион

- Джемал Хюсеин, борба, сребърен медалист

- Мустафа Мустафа, борба, сребърен медалист

- Христо Христов, борба, бронзов медалист за кадети

- Алиосман Мехмедали, борба, бронзов медалист за 2024 за деца

- Осман Качък, борба, бронзов медалист за 2024 за деца

- Хюсеин Хасан, борба, бронзов медалист за 2024 за деца

- Калин Щерионов, борба, бронзов медалист за 2024 за деца




В категории: Руен


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Известен диджей е сериен изнасилвач? Известен диджей е сериен изнасилвач? 12/11/2025, Сряда 20:21 2
Тервел ИЛИЕВ Извънземни закъсаха в небето над България? Извънземни закъсаха в небето над България? 12/11/2025, Сряда 20:00 3
Флагман.БГ "Тя има съвършена красота" "Тя има съвършена красота" 12/11/2025, Сряда 18:30 0
10
Коментара по темата
10.
Абдал Ал Сабах Иб Се Рахат
31.12.2024 20:10:38
0
0
ЧОДЖУМ НОМЕР 9 да знаеш...........докато си мислиш ,че един човек е интелегентен само ако владее Българският език много добре. И не знаещите не притежават никакъв интелект................изгорял си ЧОДЖУМ .Тези "арогантни от полето " ще ти вземат хляба от ръцете и ще работиш за тях и ще те управляват в недалечно бъдеще.Ти ЧОДЖУМ само с високомерното си самочувствие ще си останеш.
9.
До 7
31.12.2024 18:57:10
0
2
От опит ли ми даваш съвет за странджа, предполага се, че дори средно интелигентен може да научи един език, а както се оказва българският му е роден, но рома-борги, който се мисли за турчин само защото се казва Мехмед си в голяма грешка, че има ингелект, кога от полето станахте толкова арогантни бе чоджум, да не миеш дупета на дпс лидерите, че си толкова чувствителен...95% сте прости, но един ром Доган ви върти на пръста си...палячо
8.
*********
31.12.2024 16:27:23
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
7.
Абдал Ал Сабах Иб Се Рахат
31.12.2024 15:57:22
3
1
"Мда" Ако си мислиш , че само който говори и пише добре на Български има интелект .............си много зле ЧОДЖУУМ.Купи си 40 кози и 20 качура и марш в Странжата за да си полезен за себе си и да не замърсяваш обществото.
6.
Мда
31.12.2024 14:31:40
1
5
Най-лошото е, че им втълпиха, че имат интелект, подариха им дипломи за висше образование без да могат да говорят и пишат на български, иначе за спорт акъл не се иска. Напълни се с тези австралопитеци, благодарение на циганина доган и свинята пеевски.
5.
*********
31.12.2024 10:27:09
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
До Ръжата
31.12.2024 08:45:09
0
1
Чак сега ли разбра кой върви ръка за ръка в Община Руен .............. имах предвид ценз и образование, да не си помислиш за нещо греховно!? ;)
3.
Славейков махала
31.12.2024 08:21:07
1
5
Това драги съграждани, бургазлии, се нарича подкрепа на спорта. На децата им дадоха парички и ги гледате по флегмана, но вас ви няма. Защо ви няма? Аааа защото сте аутсайдери. И децата ви ще станат аутсайдери. Аз съм горд, че дружа с хората от Руенска община! В тази община наистина проблемите на хората се решават. Комунизмът научи хората на това : ти си българин, ти си турчин, ти си арменец. Друг си. Ама не е така, защото всички ходим на Българско училище и после университет, за по-големите и казармата беше българска. Аз съм от стар български, карнобатски род. Имам документ, османски, от 1821г, където се говори за дядовците ми. Имам 5 дядовци убити в 1 и 2св.в. и като чета коментарите на тези двамата шебека ( по вероятно е да е само един палячо ) ме е срам, да се нарека българин. Срам. А за руен само хубаво!
2.
*********
31.12.2024 02:45:53
6
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
Събитие
30.12.2024 23:48:31
4
3
Флагман, вие честно ли? Още снимки няма ли? Някоя от Орхан Мурад?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Всички бензиностанции на „Лукойл“ обезпечени с гориво, няма да ги затварят Всички бензиностанции на „Лукойл“ обезпечени с гориво, няма да ги затварят Няма никакви основания за прекратяване на тяхната дейност Главчев и Кожарева си поделили 113 257 лева, тлъсти бонуси радват и колегите им от държавната хранилка Главчев и Кожарева си поделили 113 257 лева, тлъсти бонуси радват и колегите им от държавната хранилка Аз съм взел малко над 20 000 лева, а останалите – тя, уточни той Депутати чупят рекорди, отхвърлиха набързо президентското вето за "Лукойл" Депутати чупят рекорди, отхвърлиха набързо президентското вето за "Лукойл" Според правния съветник на Румен Радев обаче поправките в Закона за търговията с нефтопродукти противоречат на Конституцията Жестока катастрофа във Ветрен, лека кола се заби в тежкотоварен камион Жестока катастрофа във Ветрен, лека кола се заби в тежкотоварен камион Шофьорът на тира се е опитал да предотврати удара и е навлязъл в черния банкет с риск да се обърне Бюджет 2026 е на бедствието, не го харесват дори и управляващите Бюджет 2026 е на бедствието, не го харесват дори и управляващите  Няколко политически лидери са го направили от заблуда, че като си купят гласовете на някакви съсловия, ще спечелят следващите избори, коментира бивш вицепремиер Радев нямало да пътува до Турция, за да гледа националите ни с Ердоган Радев нямало да пътува до Турция, за да гледа националите ни с Ердоган Такава визита изобщо не е била планирана Бесарабски българин кандидатства с грамадна зелка за рекорд на България Бесарабски българин кандидатства с грамадна зелка за рекорд на България Внушителният зеленчук се отглежда в района на Поморие, в живописното село Гълъбец За 2025-година са регистрирани 1724 сигнала за деца в риск За 2025-година са регистрирани 1724 сигнала за деца в риск Националната телефонна линия за деца 116 111 на Държавната агенция за закрила на детето (ДАЗД) са постъпили общо 21 362 обаждания  Въвежда се временна организация за движение в бургаския ж.к. "Изгрев" Въвежда се временна организация за движение в бургаския ж.к. "Изгрев" Затваря се улицата за между бл.184 и бл.181  На 15 ноември започва Рождественският пост На 15 ноември започва Рождественският пост Макар на пръв поглед да изглежда като време на лишения, постът всъщност е покана към вътрешен покой и умереност
Демократите топят Тръмп, че е прекарал часове с една от жертвите на Епстийн Демократите топят Тръмп, че е прекарал часове с една от жертвите на Епстийн Комисия от американски законодатели публикува 23 000 страници документи Светлана Гринчук подаде оставка в Украйна, благодари на Зеленски Светлана Гринчук подаде оставка в Украйна, благодари на Зеленски "Постът не е самоцел за мен", сподели тя Украинците избягаха в ЕС, няма кой да се бие Украинците избягаха в ЕС, няма кой да се бие Численото превъзходство на Русия става все по-сериозен Почина Стефан Генчев - знаков кадър на БНР Бургас Почина Стефан Генчев - знаков кадър на БНР Бургас Погребението ще бъде утре - 13.11 2025 г. от 12 часа на бургаските гробища Засилени мерки за сигурност преди мача Турция-България заради очакваното присъствие на Ердоган Засилени мерки за сигурност преди мача Турция-България заради очакваното присъствие на Ердоган Възможно е и президентът Румен Радев да е на двубоя Ето кой подобри рекорда по приходи на Серина Уилямс Ето кой подобри рекорда по приходи на Серина Уилямс Това е американската тенисистка, която е спечелила 11 титли, включително Откритото първенство на Франция, Откритото първенство на САЩ и финалите на WТА Румъния арестува ексдепутат за трафик на оръжие и замеси българин Румъния арестува ексдепутат за трафик на оръжие и замеси българин Румънският военен министър обяви, че е имало опит да се купи влиянието му за 1 млн.долара, но той отказал Това е новата Алиса в страната на чудесата Това е новата Алиса в страната на чудесата Не е оповестено каква роля точно ще изиграе провокативната певица Сабрина Карпентър Пъф Деди се уреди с престижна работна позиция в затвора Пъф Деди се уреди с престижна работна позиция в затвора Рапърът влиза в интересна роля - духовен асистент Какво не трябва да правите за нищо на света днес Какво не трябва да правите за нищо на света днес Човек не бива да започва кавги или конфликти
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Длъжен съм да съдя Би Би Си, осакатиха моята красива и успокояваща реч Виц на деня Виц на деня - Коле, много яки ракиени чаши имаш!
- Абе Пешо, това е вазата!
- Сипвай бе, не ми се обяснявай!
Виц на деня Виц на деня Между блондинки:
- Муцка, чу ли, бедствено положение, 7 сантиметра сняг!?
- 7 сантиметра е бедствено положение, ама не за сняг!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук В една къща, колкото е по-често, толкова е по-чисто.

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори