Доброволци почистиха плажа на Ахтопол, зарадваха ги с награди
Заместник-кметът на Царево Денис Диханов подкрепи екоакцията, заедно с колегите си от Ахтопол и Синеморец
Доброволци почистиха плажа на Ахтопол. Кампанията на LessPlastic Bulgaria и Akasha Surf School - "Чиста Коледа" подкрепи и заместник-кметът на Царево Денис Диханов.
Мотото на кампанията "Чист дом за обитателите на Черно море" обедини множество жители и гости на града, които въпреки студеното време, запретнаха ръкави и събраха голямо количество отпадъци.
Община Царево и Кметство Ахтопол оказаха финансова и логистична подкрепа за осъществяването на кампанията "Чиста Коледа", която се провежда за седма поредна година, но за първи път на територията на Община Царево!
Дядо Коледа на плаж Аркутино, кметът на Приморско му помага
Всички присъстващи показаха сърцато отношение и вложиха много старание и емоция в почистването. Почти километър беше ивицата, която ентусиастите дружно почистиха, съобщиха от Община Царево.
След почистването на плажа на Ахтопол, организаторите проведоха томбола с която зарадваха голяма част от присъстващите. Друг жест на признателност към всеки човек отделил от времето си, за да се включи бе и акцията "Книги за смет" - срещу предадените отпадъци всеки беше свободен да вземе книга от импровизираната плажна библиотека.
В почистването участие взеха заместник-кметът на Община Царево г-н Денис Диханов, както и кметовете на гр. Ахтопол и с. Синеморец - г-н Станислав Димитров и г-н Костадин Диков.
До 27° в четвъртък, дъждове и гръмотевици в част от страната
Греховно ли е агнешкото на Гергьовден?
Това е най-продаваната кола в България
Издирват се стотици, пътували с починалите от хантавирус на круизен кораб
На живо от НС: Първо редовно заседание на депутатите
Община Царево и Нов български университет с обща инициатива
Треньорът на Байерн се гневи: Португалец пожали португалеца
Радев отива при Йотова днес
До 27° в четвъртък, дъждове и гръмотевици в част от страната
07/05/2026, Четвъртък 07:19
0
Дневен хороскоп за 7 май 2026: Рибите да внимават с парите и изкушенията
Компании анулираха 2 милиона места заради скъпото гориво
Това е най-продаваната кола в България
06/05/2026, Сряда 21:41
1
Три зодии започват своя най-благословен период
Греховно ли е агнешкото на Гергьовден?
06/05/2026, Сряда 21:00
4
Евакуираха трима от круизния кораб в Кабо Верде със съмнение за хантавирус

1-во не може да се построи пречиствателна от Царево надолу защото е ПАРК СТРАНДЖА!
2ро защото вече 20 години няма ОУП заради ЕКО мафията!
Няма такава ЕКО шизофрения!
Ili pesti pari mi6oka