Има развръзка с изчезналия Димитър от жк „Меден рудник“
Близките му са уведомени
Димитър Георгиев от жк „Меден рудник“, който остави предсмъртно писмо и изчезна безследно, е открит. Това съобщиха източници на Флагман.бг.
28-годишният мъж е жив и здрав. Намерен е в средецкото село Голямо Буково. Той се криел в гората край населеното място, научи още Флагман.бг. В момента полицейските служители го карат към Бургас, където ще бъде разпитан. Близките му са уведомени.
Припомняме, че драмата се разигра заради дългове, които Димитър имал към много хора. Той бил хазартно зависим. Вчера оставил предсмъртно писмо, адресирано до майка му, в което молил майка си да продаде апартамента и с парите да изплати борчовете му. Оставил и списък с имена – на кой колко дължи.
Милиардерски син проговори за зловещата смърт на баща си
Иван Турицов от ЦСКА стяга куфарите за чужбина
Какво се случва в Габрово след бедствието
Сензация в Италия: Шави да вади Милан от кошмара
26/05/2026, Вторник 19:33
0
Страшен обрат с времето
Бургазлия игра срещу хевиметъл звезди на стадиона на Левски
Полицията издирва две деца от Варна
Прокуратурата отчете колко и какви дела има срещу прокурорския син Васил Михайлов
Масажистка и балерина напират за короната на Мис Силикон
КАТ слага край на "криенето в храстите" и пренасочва патрулите и камерите към най-опасните отсечки в страната
Затварят частично АМ Тракия в посока Бургас. Дано да бъде последният ремонт през сезона, зове туристическият бранш
България отказа виза на журналист от ТАСС за Европейското по гимнастика

Вижте тази снимка и кажете дали не греша нещо
https://m.facto.ru/imagesRSS/belarus.jpg
Колкото бързо прекратим помощта за Украйна, толкова по-бързо Путин ще ги смажи и войната ще приключи.
Ако има други желаещи да идват да се "самоубиват" с мен, да ми пишат в Телеграм. Знаете ми канала.
За Родину, за Путина!
За какво мислите, че се чупих от там.
Такива трябва да бъдат изолирани на хляб и вода, и като се изчистят след седмица - за донори!
Аз по-скоро ще попитам защо държавата позволява на определени хора да я превърнат в едно огромно казино? Защо игралните зали никнат като гъби през 200м в малките градчета. Защо футболното ни първенство носи име на сайт за спортни залагания и т.н?
наядохте ли се от смърт и скръб нещастници
Сега го дисциплинирайте, да му избиете бясовете от "акъла" и оттам в ЦПЗ- санитар. Да види какво е и да си изработи борчовете.
Оtк@чалник, подлудил е семейството си и сумати народ!
Включете и сметката по издирването, да си я изработи и възстанови.
Гovедо!