Има развръзка с изчезналия Димитър от жк „Меден рудник“
Близките му са уведомени
Димитър Георгиев от жк „Меден рудник“, който остави предсмъртно писмо и изчезна безследно, е открит. Това съобщиха източници на Флагман.бг.
28-годишният мъж е жив и здрав. Намерен е в средецкото село Голямо Буково. Той се криел в гората край населеното място, научи още Флагман.бг. В момента полицейските служители го карат към Бургас, където ще бъде разпитан. Близките му са уведомени.
Припомняме, че драмата се разигра заради дългове, които Димитър имал към много хора. Той бил хазартно зависим. Вчера оставил предсмъртно писмо, адресирано до майка му, в което молил майка си да продаде апартамента и с парите да изплати борчовете му. Оставил и списък с имена – на кой колко дължи.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

Вижте тази снимка и кажете дали не греша нещо
https://m.facto.ru/imagesRSS/belarus.jpg
Колкото бързо прекратим помощта за Украйна, толкова по-бързо Путин ще ги смажи и войната ще приключи.
Ако има други желаещи да идват да се "самоубиват" с мен, да ми пишат в Телеграм. Знаете ми канала.
За Родину, за Путина!
За какво мислите, че се чупих от там.
Такива трябва да бъдат изолирани на хляб и вода, и като се изчистят след седмица - за донори!
Аз по-скоро ще попитам защо държавата позволява на определени хора да я превърнат в едно огромно казино? Защо игралните зали никнат като гъби през 200м в малките градчета. Защо футболното ни първенство носи име на сайт за спортни залагания и т.н?
наядохте ли се от смърт и скръб нещастници
Сега го дисциплинирайте, да му избиете бясовете от "акъла" и оттам в ЦПЗ- санитар. Да види какво е и да си изработи борчовете.
Оtк@чалник, подлудил е семейството си и сумати народ!
Включете и сметката по издирването, да си я изработи и възстанови.
Гovедо!