Има развръзка с изчезналия Димитър от жк „Меден рудник“
Близките му са уведомени
Димитър Георгиев от жк „Меден рудник“, който остави предсмъртно писмо и изчезна безследно, е открит. Това съобщиха източници на Флагман.бг.
28-годишният мъж е жив и здрав. Намерен е в средецкото село Голямо Буково. Той се криел в гората край населеното място, научи още Флагман.бг. В момента полицейските служители го карат към Бургас, където ще бъде разпитан. Близките му са уведомени.
Припомняме, че драмата се разигра заради дългове, които Димитър имал към много хора. Той бил хазартно зависим. Вчера оставил предсмъртно писмо, адресирано до майка му, в което молил майка си да продаде апартамента и с парите да изплати борчовете му. Оставил и списък с имена – на кой колко дължи.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Вижте тази снимка и кажете дали не греша нещо
https://m.facto.ru/imagesRSS/belarus.jpg
Колкото бързо прекратим помощта за Украйна, толкова по-бързо Путин ще ги смажи и войната ще приключи.
Ако има други желаещи да идват да се "самоубиват" с мен, да ми пишат в Телеграм. Знаете ми канала.
За Родину, за Путина!
За какво мислите, че се чупих от там.
Такива трябва да бъдат изолирани на хляб и вода, и като се изчистят след седмица - за донори!
Аз по-скоро ще попитам защо държавата позволява на определени хора да я превърнат в едно огромно казино? Защо игралните зали никнат като гъби през 200м в малките градчета. Защо футболното ни първенство носи име на сайт за спортни залагания и т.н?
наядохте ли се от смърт и скръб нещастници
Сега го дисциплинирайте, да му избиете бясовете от "акъла" и оттам в ЦПЗ- санитар. Да види какво е и да си изработи борчовете.
Оtк@чалник, подлудил е семейството си и сумати народ!
Включете и сметката по издирването, да си я изработи и възстанови.
Гovедо!