Извънредно! Блокираха голяма част от бургаския жк. "Изгрев", издирват важен затворник-чужденец
От Затвора в Бургас потвърдиха за липсващия лишен от свобода, но отказват информация. Случаят изглежда заплетен
От около 16:30 часа до този момент служители на Главна дирекция "Изпълнения на наказанията" кръжат в района между бензиностанция "Шел" и бензиностанция "Лукойл" по бул. "Димитър Димов" в Бургас.
Източник на Флагман.бг твърди, че униформените полицаи втренчено обикалят всеки храст покрай канала срещу жк. "Изгрев". Очевидно търсят човек.
Високопоставен служител от Затвора в Бургас потвърди, че се издирва лице, лишено от свобода, но не конкретизира защо точно в този район - в посока към езерото и морето.
Мобилното приложение Waze показва, че в този момент имаме полицейски патрули на двете бензиностанции. Част от този район на булеварда е затворен в посока кв. Сарафово заради ремонт, а останалата по-голяма част е само стеснен и също се ремонтира ударно.
Възможно е на този голям обект да се трудят затворници от общежитията във Ветрен и Дебелт. По неясни причини някой от тях се е отклонил.
Друг източник, от средите на затворниците, уточни, че става дума за лишен от свобода, който е чужденец и може да отвори голяма беля на ръководството на Затвора. Чужденецът имал особен статут и играел изключително важна роля за разплитането на голямо международно престъпление.
Очаквайте подробности само във Флагман.бг
Първото издание на националния форум „Парад на професиите“ в Бургас премина при силен интерес от родители, ученици и работодатели
Музеите в Бургас с вход свободен за Великденските празници
Великден в Бургас с големи екрани, онлайн излъчване и безплатен нощен транспорт
Да сте видели касова бележка от бояджия или водопроводчик
Путин продава топ имот в София на наш олигарх
Мъж загина след челен сблъсък с дърво на Подбалканския път (СНИМКИ)
Президентството даде рамо за първи ученически гвардейски отряд зад граница в Чикаго
Деца и пенсионери в Царево боядисаха заедно великденски яйца
Митко ударил с малка брадва снаха си
Дъщерята на Юлиан Вергов с песен след тежко лято
„Кетаминовата кралица“ Джасвин Санга осъдена на 15 години за смъртта на Матю Пери
