×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кирил Петков брани Лена: Мръсната машина тръгна наред да ни удря


Кирил Петков брани Лена: Мръсната машина тръгна наред да ни удря
Първо прокуратурата поиска имунитета на Петков, а след това бе арестуван бившият сътрудник на Асен Василев - Лъчезар Ставрев
13 Декември 2024, Петък, 18:02 ч.
Автор: Флагман.бг

И Пеевски, и Сарафов знаят, че средно положение няма, заплаши той

Мръсната машина тръгна наред да ни удря - трима в една седмица. Това написа във Фейсбук съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков.

По-рано днес от Софийската районна прокуратура съобщиха, че са предложили на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов да поиска имунитета на Лена Бориславова.

Съветникът на Асен Василев беше задържан, защото внесохме Закона за съдебната власт, обяви Кирил Петков

"И Пеевски, и Сарафов знаят, че средно положение няма. Или те, или ние, а крайният резултат зависи от всички българи. Дали ще си останат вкъщи или ще се противопоставят. Сега мисля, че става ясно на всички защо Борисов не иска да подпише декларацията – защото го е страх точно от това. Той знае, че или са партньори с Пеевски, или може да се озове зад решетките за дълго време", пише Петков.

Съпредседателят на ПП-ДБ отбелязва "няма да ни огънат" и добавя, че не отиват на преговори без декларация.

"Надявам се, че гражданите ще оценят това, защото явно ние сме единственият проблем кражбите от преди 5 години да се върнат с пълна сила. Както се вижда и в новия бюджет! Да няма пари за пенсии, за млади семейства, за образование, а чували с пари да се изнасят от всяко министерство, докато рекетират бизнеси из цяла България. Това е техният модел, а изборът е на всички нас", пише още Петков.


В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 16 юли - идеално време за плаж и ден с важно поверие 16 юли - идеално време за плаж и ден с важно поверие 16/07/2026, Четвъртък 08:00 0
Тервел ИЛИЕВ Тъжна вест: Почина Емил Нейков Тъжна вест: Почина Емил Нейков 15/07/2026, Сряда 18:48 0
22
Коментара по темата
22.
До 6
14.12.2024 08:32:02
0
2
Объркани са ти мислите, Чадо. В случай, че има нещо между двете ти уши освен уста.
21.
Тончо
14.12.2024 08:27:33
0
8
Мръсните машини са за мръсотии като вашите, Кире. До седмица би трябвало да си попълните карето с Асеня. Щом казвате, че за прасето има Коледа, за такива като вас има Видовден.
20.
Салимехмед
14.12.2024 07:31:49
1
11
Да бяхте помислили преди да нарушавате законите другари Шарлатани.
19.
Кво ревеш бе Кире
13.12.2024 22:43:21
1
20
Га бъркаше под полата на Ленчето до перилата мълчеше, ся било по политически причини...и фалшифицираните документи нямат значение, нали?!
18.
Раднево
13.12.2024 22:41:35
1
18
Млъквай, капут! Всичките пепейци сте за панделката. Шмекери.
17.
Имаше ли парапет или нямаше Киро?
13.12.2024 20:48:48
2
19
Принципите на Киро Простото и леля Асена са да осъществяват широкомащабни далавери без необходимата публична прозрачност, злоупотребяват с власт и обществено доверие, лъжат, крадат, манипулират медиите и заблуждават обществото. Научени от татко им Румен да лежат и пърдят, цял живот на столово хранене от държавата.
Елена Миро гледа детето на Киро, затова защитава парапетката Лена.
16.
Един от Навалицата
13.12.2024 20:32:39
0
14
Абе къде е Бачийски? За един интересен внос на компютри вместо чушки и моркови питам.
15.
минчо
13.12.2024 19:59:12
3
36
Киренце какво стана душичко ти без имунитет съквартирантката и тя по твоя път е като фалшифицира протоколите що Пеевски ли й опря пистолет в главата по нощите а вашата декларация си я заврете вие знаете най добре къде Няма пари защото трябва да попиташ твоето другарче Асен колко открадна от митниците и защо след разкритията приходите скочиха с 6 милиарда Кире ти че си глупав спор няма че си наркоман също ама на народа все в един момент му идва акъла в главата както и на прокурорите Е сега Сарафов главен прокурор и да продължава в същия дух браво на него
14.
МЕЧТАТА НА ПП
13.12.2024 19:43:59
1
22
ЗАКОН ЗА СПАСЯВАНЕ ОТ НАКАЗАТЕЛНО ПРЕСЛЕДВАНЕ ЗА КОРУПЦИЯ АКО ХВАНАТ пп ИЛИ АПС !
ТОВА Е МЕЧТАТА НА КИРО, ДЖЕЙХАН ГО ХВАНАХА С 100х. БЕЛЯЗАНИ ПАРИ В ДЖОБА, НО Е СЪДРУЖНИК НА ПП, ЗНАЧИ Е НЕВИНЕН!
13.
Боже Господи
13.12.2024 19:40:59
15
1
замислям се вече, следващият може да съм аз
12.
Радев без дрона
13.12.2024 19:40:28
9
7
Де да бранеше и Мата Хари така Еднокнижника..
11.
XX
13.12.2024 19:00:02
9
7
До 10

"До6 Е как няма да го брани като герберските общини са включелидоговори за"информационно обслужване" със сайтовете и от там са им приходите." - нали искаш "като в ЕС"?
какво ревеш?
10.
seahorse
13.12.2024 18:54:46
18
6
До6 Е как няма да го брани като герберските общини са включелидоговори за"информационно обслужване" със сайтовете и от там са им приходите. Това изнесоха българските елфи !
9.
Колю
13.12.2024 18:54:16
1
22
Няма да го допуснем. Заклевам се в парапета!
8.
izkaraite cimo teka ot
13.12.2024 18:43:17
4
15
zatvora.kupete mu belo i toi shte vi
zashtitava.
7.
Тъпото
13.12.2024 18:39:08
7
31
е в шок!
Там на входа нещо мирише нещо от аспуха!
6.
в този ред на мисли
13.12.2024 18:34:41
24
13
веднага ми идва заглавие
" флагман брани Митко"
5.
s 8mi klas sam i izbiagah ot
13.12.2024 18:33:42
10
1
kenefa/bez voda/.vie kvo chakate va???
4.
шшш
13.12.2024 18:27:29
9
39
Ощипа ли ме някой или ощипах Лена? А бе ей, Кирчо тъп ли си или прост?
3.
бясното куче Рашков
13.12.2024 18:26:15
18
53
Браво на Сарафов, бой по шарлатаните. Взеха имунитета на парапета....
2.
bil sam sa bil napil i sa ma bili
13.12.2024 18:14:46
9
2
bili!!
1.
Народе мой - заспал
13.12.2024 18:12:45
43
32
До къде я докараме, едно прасе да върти на пръст цялата държава, тц тц
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Драма със щастлив край в Бургас: Спасиха бебе, останало само в асансьор Драма със щастлив край в Бургас: Спасиха бебе, останало само в асансьор Майката не успяла да отвори блокиралата врата, пожарникари ѝ помогнаха Николай Попов: Следят ме и ме заплашват, но няма да спра битката за Сияна Николай Попов: Следят ме и ме заплашват, но няма да спра битката за Сияна Бащата на загиналото момиче твърди, че получава свои снимки и предупреждения за живота си, а по думите му вече е образувана прокурорска преписка Лекари и сестри на протест: Къде потъват парите за здравеопазването? Лекари и сестри на протест: Къде потъват парите за здравеопазването? Бюджетът на НЗОК расте, заплатите не Отказаха на България, докато 5 други балкански държави се гордеят със своите ресторанти „Мишлен“ Отказаха на България, докато 5 други балкански държави се гордеят със своите ресторанти „Мишлен“ Присъдата е болезнена - още не сме готови ГДБОП проверява хотелите на Венелин Ташев по сигнал за незаконно присъединяване към ВиК ГДБОП проверява хотелите на Венелин Ташев по сигнал за незаконно присъединяване към ВиК Появи се информация в интернет, че бил арестуван заради установено нелегално включване на хотела му „Котва“ към водопреносната мрежа Финансиране за иновации: Близо 20 млн. евро се насочват към фирмите от местните инициативни групи Финансиране за иновации: Близо 20 млн. евро се насочват към фирмите от местните инициативни групи Нов финансов импулс за бизнеса: Близо 20 млн. евро се инвестират в иновации чрез местните инициативни групи Стотици избраха БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" за бъдещото си медицинско образование Стотици избраха БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" за бъдещото си медицинско образование Тази година университетът провежда осмия си пореден прием по специалност „Медицина“, за която са утвърдени 40 места по държавна поръчка и 41 места срещу заплащане Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи? Защо всяка фирма има нужда от шредер за документи? Защита на фирмената информация и спазване на GDPR чрез правилно унищожаване на документи Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари? Как глобалните тенденции влияят на финансовите пазари? Разбирането на тези взаимовръзки помага за по-точна оценка на пазарните рискове и възможности Как да създадете комфортна зона за почивка в двора с градинска шатра Как да създадете комфортна зона за почивка в двора с градинска шатра Създаване на перфектното кътче за релакс на открито с градинска шатра
21-вия пакет санкции блокиран, България извади трима руснаци от списъка 21-вия пакет санкции блокиран, България извади трима руснаци от списъка София защити патриарх Кирил, Вагит Алекперов и Искандер Махмудов, но други спорове между държавите членки бавят общото решение ЕС и Украйна вдигат дронова армада: Ще произвеждат по 20 млн. машини годишно ЕС и Украйна вдигат дронова армада: Ще произвеждат по 20 млн. машини годишно Киев предоставя изпитани на фронта технологии, а европейската отбранителна индустрия трябва да осигури инвестиции, мощности и серийно производство 100 млн. долара за главата на Тръмп: Иран иска ликвидирането му 100 млн. долара за главата на Тръмп: Иран иска ликвидирането му 40 души попадат в списъка за екзекуция, публикуван в общинският вестник на Техеран, който е свързан с революционната гвардия Парадокс: Осъдените за шпионаж българи във Великобритания не са знаели, че са шпиони Парадокс: Осъдените за шпионаж българи във Великобритания не са знаели, че са шпиони Бившият им адвокат поясни, че дори съдията Никълъс Хилиърд е признал, за Иван Стоянов, че присъдата му се налага за това, че е проявил небрежност, т.е. не е знаел за какво ще се използва информацията С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС С атаката по Международния съд в Хага Тръмп цели да разцепи ЕС Държавите са изправени пред избор: или подкрепят съда и получават санкции, или остават съюзници на САЩ Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Защо Тръмп се отказа от таксата за танкерите, но не и от блокадата в Арабско море Белият дом замени спорния 20-процентен налог с инвестиционни сделки със страните от Залива Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Плажът в Гърция стана лукс: Над 100 евро за един ден със семейството Само входът, чадърът и шезлонгите могат да струват до 88 евро, преди да бъдат поръчани храна и напитки Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха Ракетен удар в Ормузкия проток: Моряк загина, танкери на ОАЕ пламнаха След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар След 118 години изчезва граничният контрол между Испания и Гибралтар От 15 юли рутинните проверки на сухопътния пункт спират, но пристигащите от Великобритания ще минават двоен контрол на летището и пристанището Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Мария Бакалова спасява разбито семейство в новия си филм, Карлови Вари я изпрати на крака Бургаската звезда влиза в образа на почти магична детегледачка, която връща надеждата в живота на опечален баща и неговия осемгодишен син
проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй проф. Георги Касчиев, бивш член на Борда на АЕЦ Козлодуй Печалбата на АЕЦ „Козлодуй“ е „счетоводно нагласена“ Виц на деня Виц на деня - Коле, да си виждал някъде метлата?
- Отивай пеша, ма! Ей къде е магазина...
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, купих ти подарък.
- Ооо, така ли, къде е?
- Е, ти да не си сляп?! Облякла съм го...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е алкохолът?
- Преобразовател на душевната болка в главоболие.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори