×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Познавате ли този мъж? Тихо изнася буркани, ракия и метални вещи от избите в бургаския ж. к. „Лазур“


Познавате ли този мъж? Тихо изнася буркани, ракия и метални вещи от избите в бургаския ж. к. „Лазур“
Жителите на няколко блока подават сигнал в полицията за незабележимото присъствие в избите им от известно време
12 Декември 2024, Четвъртък, 21:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Няколко блока вече пропищяха от него, даже почиства след себе си, не краде обемисти предмети и инструменти, дори и да са чисто нови

Познавате ли този мъж, който от няколко дни последователно разбива мазетата на блокове в бургаския ж. к. „Лазур“. Жителите на няколко блока подават сигнал в полицията за незабележимото присъствие в избите им от известно време. Те алармират за действия и в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.

Видеозаписът, който са ни изпратили жители на блок 38 в жилищния комплекс, е от ранните часове на Никулден. В 04:21 часа мъжът започва проникването с взлом, като отключването на входната врата отнема около 30-40 секунди, в 04:22ч. вече отключва втората врата за вход към избените помещения, този път за около 2 минути.  В 06:20 часа ни лук ял, ни лук мирисал напуска обекта с тихи стъпки и само с раничката на гърба си. По нищо не личи какво е вършил до този момент.

Мъжът е висок около 172-175 среден на ръст. Изцяло прикрива лицето, от което можем да съдим, че има информация за поставената камера вътре във входа, пишат ни съседите.

За 2-та часа престой в избеното помещение той разбива 6 мази, като предпочита такива, чиито врати са заключени посредством планки с уши, към които е закрепен катинар. За да проникне, оказва напън на планките, като ги раздалечава една от друга, след което посредством клещи за ламарина или подобен инструмент и с движение нагоре-надолу отчупва планката или я прерязва и освобождава катинара.

Почиства след себе си. Няма следи от строшените или повредените метални планки. Всички разбити мазета са с внимателно затворени обратно врати.

Не краде обемисти предмети и инструменти, дори и да са чисто нови.

Ограничава се до дребни метални предмети, консервирани храни и всичко, което би могло да се побере в раницата, с която разполага. Повечето хора дори не могат да разберат какво е откраднато.

Сред забелязаните липсващи предмети са ВиК кранове, ВиК месингови нипели, ексцентрици, преходници, временни тапи, секретни патрони/ключалки с прилежащите към тях ключове. Консервирани храни и напитки.

 Има сведения, че избите на блоковете 40, 21 и още няколко блока в ж. к. „Лазур“ са били разбити също по подобен начин.

Помогнете да го открием, апелират съседите.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
46
Коментара
46
Коментара по темата
46.
Потърпевш
13.12.2024 17:41:55
0
6
Само дето някой не каза, че извършителят е Супер Марио или Бурканджи Йово... Хора, засрамете се, ако вие слезете в хизбата декември месец и видите че ви липсват 5 от 505 буркана как бихте се почувствали? Обявявам награда от 15 буркана за който залови жив крадеца или предостави актуална информация, допринесла за залавянето му! Благодаря от името на целия квартал.
45.
45
13.12.2024 15:05:35
4
2
ЗАСРАМЕТЕ СЕ.
НЕ ГО ЛИ ПОЗНАХТЕ ?
ТОВА Е ДЯДО КОЛЕДА.
ТОЙ ВЛИЗА НЕ ЗА ДА КРАДЕ, А ДА ОСТАВЯ ПОДАРЪЦИ.
44.
аз
13.12.2024 13:51:43
2
7
Спи народът във Лазур,
някой в избите им прави каламбур.
Явно, че полицията родна, вече е негодна.
Разни качулати, мними тарикати, бродят
из кавартала c пет чувала. Раята ни си спи и хич не я боли,
че на Пешо от Лазур са му набили чуждий @ур. "Нищо" казва си Иван и отваря нов буркан. "Мойта изба е далеч и за нея няма реч, моята врата е с катинар, а зад нея - аз съм цар" Да му мисли оня от Лазур, дет му влезе онзи @ур, що на село не седя, а в града ни долетя" ...Мислеше си тъй Иван, докато пиян хайван с качулка намотан, труда му хвърляше на зян.
43.
Селскиът ГаМN
13.12.2024 13:01:01
0
0
Гуляма раута то кат доди зима и ас одъ да крада киселу зели и дамажани с ракъс костана?
42.
до 37
13.12.2024 12:55:14
0
2
Да бе от МР. Няма какво да краде там ли, че при скрънзите и старчоците в лазур ще ходи ?Ако този юнак го набарат в МР,този и за снимка няма да е.
41.
*********
13.12.2024 11:48:03
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
40.
Дидо
13.12.2024 11:03:38
0
0
До 36 Ъпсурт....
" да му теглят един.. отзад ..."....Е защо така - нали ще му хареса и ще излезе, че хем го черпят, и хем му правят хубаво....
39.
мхм
13.12.2024 09:08:34
1
7
Само един питбул ще го прави тоя. Повече с тия ръчички нищо няма да пипне.
38.
Това е..
13.12.2024 09:05:18
0
12
Това е карчо , Дъндито го чака отвънка отцепка и после ходиха да разделят плячката в Славейков в парка.
37.
4то
13.12.2024 08:36:56
1
6
Това е Андрей кишето от Мр
36.
Ъпсурт
13.12.2024 08:24:05
1
11
Като го хванат крадеца на кадрите от камерите да му теглят един уй отзад и няма да бара вече. Клептоманите сън не ги хваща да ходят да крадат, рано стават да ходят по тъмните часове да правят кражби. Тези дето се страхуват от камери са психари, крадци , клептомани. Клептоманията е болестно състояние, което се характеризира с импулсивно възникващо и непреодолимо желание за кражба.
35.
Кико
13.12.2024 08:21:47
0
7
Кьора от Славейков
34.
Коледно
13.12.2024 08:18:57
1
21
Тихо се сипе първия сняг,
Галено щипе бузките пак
Ченгета разпускат до стария пън
Някой изнася буркани навън
33.
Има начин
13.12.2024 08:08:30
1
11
100% се е изпитал и изсрал в някоя маза! Хванете ги по ДНК от говно!
32.
Ванко Лудия
13.12.2024 07:16:20
1
10
Този беше преди пациент в Психото. Ванко се казва. И тогава имаше фетиш да прибира определени неща, които си набележи.
31.
......
13.12.2024 07:00:59
0
15
И в Славейков има организирана престъпна група, занимаваща се с подобни обири, бандата на Митко палавата ръчичка, Милчо Шперца и др. Пазете си избите, защото ще ви ошушкат за нула време нещата които си съхранявате екипите за бързо прибиране. Родната милиция ще ви пази от такива.
30.
Тва е
13.12.2024 04:15:54
0
5
Песъка
29.
*********
13.12.2024 02:06:30
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
28.
Познавам го
13.12.2024 01:13:00
0
11
Това е Емо наркомана 1000%
27.
Г
12.12.2024 23:50:41
1
14
Във Възраждане по абсолютно същия начин бяха извършени действията както са описани тук!
26.
Vrab4e
12.12.2024 23:24:56
0
8
Бавен отваряш ли трушии с крадена ракиика ;( аааа бая изгладня нацъркана шматко ?!!!!
25.
XX
12.12.2024 23:05:55
8
7
До 18

"Едно е да дръпнеш заем за развитие" - я пак?!

Василев сам заяви, че в бюджета му няма да има пари за инвестиционни проекти. Може би ще развиваТЕ хомодружинки и специфични за тази група мускули....
24.
Фекрет Стораро
12.12.2024 22:41:06
3
8
до 18 страшно развитие с нашия брутен продукт 2028 ще дължим 2 пъти повече в най-добрия случай
23.
томито малкото пуси
12.12.2024 22:29:38
1
17
това е попчето пуснали са го отпуска от затвора и няма ко да яде леприкона
22.
Пепи
12.12.2024 22:24:35
0
8
На Дидо Киндала от Поморие ми прилича хаха
21.
Въх, ми ся?
12.12.2024 22:22:05
0
26
С тоя запис, няма никой да го разпознае, значи престъплението остава в графа Неразкрити, щото родната полиция седи по кафета и разчита на жокери.
20.
Полина Траверса
12.12.2024 22:16:53
1
8
Това е батко Наско Италянеца хомосексуалиста от маджура
19.
Любо Трола
12.12.2024 22:13:27
1
10
Аз съм,имаме добри компоти. Продавам ги на пазара
18.
До Бонго Тцонго
12.12.2024 22:07:42
7
16
Едно е да дръпнеш заем за развитие, съвсем друго е да крадеш както правят едни прасета
17.
Знам го
12.12.2024 22:06:43
4
11
Един от мангалите на Краснодар днес го видях беше така облечен
16.
Един ей такъв търся, да изнесе всичко
12.12.2024 22:03:47
2
25
Ако дойде ще му дам 50 кинта, за да изнесе цялата маза. Имам буркани с отлежала зимнина от преди 30 години :-))))
15.
Бонго Тцонго
12.12.2024 22:03:35
17
16
те ПП-ДБ 30 милярда дръпнаха и ние ще плащаме ... те за 2 литра ракия и един буркан трушия пишат
14.
123
12.12.2024 22:02:32
3
27
Страшен крадец, нема що. Истинските крадци са другаде. Този и културен, даже си възстановява щетите от взлома и взима консерви.
13.
Кокошката
12.12.2024 21:59:05
1
11
Митко кокошката ми мяза
12.
XX
12.12.2024 21:59:00
6
17
Като прочетох статията и ми стана симпатичен... Със сигурност сред обраните има по-,големи мизерници!
11.
Xaxaxaxaхахахаха
12.12.2024 21:58:52
6
18
Мизерник краде на другите мизерници мизерните буркани, хахахахахахахахахаха!
10.
Флегми да познаваме го!!!
12.12.2024 21:55:27
1
18
Ама само по гръб и с качулка няма как да го разпозанем идиоти малоумни...
9.
Полицай
12.12.2024 21:53:46
4
14
искаме увеличение на заплатите
8.
Бай ставри
12.12.2024 21:51:18
2
11
Моля да не ме изобличавате,аз какво съм виновен ,че селяндурите още си държат зимнината и ичкията по мазите?Виновен ли съм ,че ми се пие и ми се хапва вкусна трушийка от мама Ви? И съм човек...бог дал,аз.взел!мир вам!
7.
Мясами
12.12.2024 21:40:46
0
12
Прилича ми на някой от мутрите дето е лежал в затвора и се мисли и разправя че е милионер и и на вънка е Топа,а всъщност чака за манджа на аванта от държавното HEPPY Хахахаха
6.
Сандо
12.12.2024 21:31:23
0
12
Прилича на Пепи еврото-явно подготвя купон в ресторанта.Мутри вън
5.
Троянеца
12.12.2024 21:30:49
2
26
Това е Гипса 100%.
4.
АААААААА
12.12.2024 21:27:01
7
26
Това е Димитър Найденов - Митко дървото от ПП-ДБ ! На него ми прилича
3.
opakia
12.12.2024 21:25:17
1
7
бай Ставри 100%
2.
Burhkani ti
12.12.2024 21:20:25
3
5
Bai Stavri she da e to
Po ranicata ga poznah Ima zna4ka ot 1944 na neq
1.
Празен
12.12.2024 21:16:22
0
15
Аз го знам,това е бай ставри от третия етаж на съседния вход.по задницата го разпознах,има москвич и колекционира буркани:700;1.500 и 1750мл.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава 
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори