3 зодии ще имат късмет на петък 13-ти, каръкът няма да ги застигне
Водолеят ще вземе окончателни решения да промени съдбата си веднъж завинаги
Хороскопът за 13-15 декември 2024 вещае, че някои зодии наистина ще трябва да се изправят пред несгоди заради петък 13-ти, но не всички. Оказва се, че 3 зодии всъщност ще имат късмет на така популярния „злополучен“ ден и не трябва да се страхуват от нещастия. Вижте кой е в този списък с късметлии.
Ето кои зодии ще се радват на късмет
Не може да се отрече, че хороскопът за последния злощастен петък на 2024 не изглежда оптимистичен. Но хората, родени под тези три знака, не трябва да се страхуват от несгоди, защото този уикенд ще бъде успешен за тях.
Лъв
Лъвът най-после ще си отдъхне и ще усети коледната атмосфера. Всички грижи ще бъдат забравени и в петък, 13 декември, той ще може да си почине и да започне да се наслаждава на магията на Коледа. Той наистина има нужда от такъв уикенд, за да възстанови силите си, да започне отново да мисли позитивно и най-вече да си подари малки удоволствия, които ще го заредят с добра енергия.
Козирог
След последните притеснения, Козирогът не само ще си почине, но и ще придобие позитивно мислене. Той ще започне да „се пука по шевовете“ от оптимизъм и ще дарява всички около себе си с добра енергия. Това е добър момент да се подготви духовно за предстоящите празници и в същото време да заздрави връзките си с хора, с които наскоро е имал конфликти. Очаква го вълшебен уикенд.
Водолей
Напоследък Водолеят има глава, пълна с грижи. Този уикенд той ще реши да разпусне с любимия човек и по този начин да се откъсне от тези неприятности. Правилното отношение ще го накара наистина да се отпусне, да усети коледната атмосфера и да осъзнае своята стойност. Това е много важно за него в момента. Този уикенд също ще бъде доста успешен, защото Водолеят ще вземе окончателни решения да промени съдбата си веднъж завинаги.
Започва кастинг за мъж на Лили Иванова
БСП-Бургас утвърди номинации за председател на партията и кандидати за депутати
Поведение на Тръмп предизвика въпроси за самообладанието му
Джими Кимъл нарече филма за Мелания Тръмп „подкуп за 75 милиона долара“
Войната в Украйна: Близо 2 милиона са жертвите от двете страни
МВР си купи 681 джипа за 65 милиона лева в последните дни на кабинета „Желязков
Костадинов заподозря заплаха за живота си
Шокиращо насилие: Мъж преби приятелката си и се опита да я хвърли през прозореца
Крум Зарков няма да е част от проекта на Радев, влиза в битката за лидер на БСП
Рецидивист от Котелско задържан за серия кражби от вендинг машини и климатици в Несебър
Иран „се готви за военна конфронтация, като същевременно използва дипломатически канали“.
Машинното гласуване беше отхвърляно от депутатите в НС
